XVII World Championship 2021, OPEN

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Уровень турнира
1 (Чемпионат Мира)
Региональный множитель SWR 1.0
Країна Естонія
Місто Таллінн
Адрес 27 Toompuiestee 4 Paldiski Mantee, 10149 Tallinn
E-mail igorsport11@gmail.com
Початок реєстрації 01.08.2021 20:00
Завершення реєстрації 01.08.2021 00:00
Дата проведення турніру 14.08.2021
Время начала 13:30
Дата завершення турніру 16.08.2021
Участников 114
Етапи
  Назва Стан Тривалість Дата и время  
1 Qualification Groups Завершено 1 14.08.2021 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
2 Final group A Завершено 1 14.08.2021 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
3 Final group B Завершено 1 14.08.2021 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
4 Division 1 Завершено 1 14.08.2021 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
5 Division 2 Завершено 1 14.08.2021 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
6 Division 2 Play off Завершено 5 14.08.2021 00:00 Учасники | Розклад і результати | Сетки
7 Division 1 Play Off Завершено 5 14.08.2021 00:00 Учасники | Розклад і результати | Сетки
8 Play off Завершено 7 14.08.2021 00:00 Учасники | Розклад і результати | Сетки

Текстова версіяПідсумкове положення
Final Standing
Ім'я Країна Місто Рейтинг Очки SWR Очки МР
1 Yanis Galuzo Російська Федерація Санкт-Петербург 1000 1010
2 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 950 991
3 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький 900 982
4 Oleksii Korabel Україна Ірпінь 892 973
5 Denis Matveev Російська Федерація Курськ 883 963
6 Valts Smagars Латвія Рига 875 954
7 Oscar Henriksson Швеція Пітео 866 945
8 Raivis "The Cobra" Miglinieks Латвія Рига 858 936
9 Rainers Kalniņš Латвія Инчукалнс 850 927
10 Anton Umanskyy Україна Київ 841 918
11 Kevin Eriksson Фінляндія Турку 833 908
12 Edgars Caics Латвія Рига 824 899
13 Dmytro Marmaliuk Україна Кропивницький 816 890
14 Ahti Lampi Фінляндія Куопіо 807 881
15 Atis Sīlis Латвія Рига 799 872
16 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс 791 863
17 Roman Ignatenko Україна Маріуполь 782 853
18 Edžus Kaņeps Латвія Вентспилс 774 844
19 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 765 835
20 Rolands Riekstiņš Латвія Burtnieki (Valmiera district) 757 826
21 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 749 817
22 Maria Saveljeva Естонія Таллінн 740 808
23 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига 732 798
24 Peter Östlund Швеція Авеста 723 789
25 Bjorn Svedman Швеція Nynashamn 715 780
26 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ 707 771
27 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 698 762
28 Alvis Siliņš Латвія Вентспилс 690 753
29 Anton Runenkov Російська Федерація Москва 681 743
30 Kristaps Riekstiņš Латвія Burtnieki 673 734
31 Anton Jalneskog Швеція Кунглев 664 725
32 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига 656 716
33 Olof Blume Швеція Стокгольм 648 707
34 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград 639 698
35 Bjarne Axelsen Данія Bronderslev 631 688
36 Benjamin Suominen Фінляндія Турку 622 679
37 Semen Bitjukov Російська Федерація Санкт-Петербург 614 670
38 Anže Božič Словенія Крань 606 661
39 Dasha Obukhova Російська Федерація Санкт-Петербург 597 652
40 Georgii Levashev Російська Федерація Санкт-Петербург 589 643
41 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 580 633
42 Lars Fridell Швеція Стокгольм 572 624
43 Hanna Ivantsova Україна Київ 564 615
44 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 555 606
45 Artem Matantsev Україна Кропивницький 547 597
46 Linus Restel Німеччина Хаген 538 588
47 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda 530 578
48 Igor Saveljev Естонія Таллінн 521 569
49 Hugo Lonnqvist Швеція Ängelholm 513 562
50 Leonards Mazūrs Латвія Рига 505 559
51 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку 496 555
52 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ 488 551
53 Valentin Dietze Німеччина Фрайбург 479 548
54 Stefan Lemming Швеція Еребру 471 546
55 Emil Larsson Швеція Borlänge 463 545
56 Oleksii Husak Україна Kyiv 454 542
57 Herman Steen Швеція Умео 446 539
58 Jiri Vacha Чехiя Cheb 437 535
59 Ruslan Kobchuk Україна Київ 429 531
60 Hermann Petuch Німеччина Лар 421 529
61 Vaclav Pikl Чехiя Пльзень 412 526
62 Victor Poberezhny Російська Федерація Новосибірськ 404 523
63 Martin Zenisek Чехiя Пльзень 395 520
64 Henrik Nilsson Швеція Вестерос 387 517
65 Reinis Rihards Liepiņš Латвія Рига 379 515
66 Deniss Andrijashkin Естонія Нарва 370 514
67 Anatolii Sapozhnikov Україна Одеса 362 512
68 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург 353 510
69 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків 345 507
70 Žygimantas Remeika Литва Вільнюс 336 504
71 Matīss Jakseboga Латвія Рига 328 501
72 Daniil Landa Естонія Таллінн 320 500
73 Tatjana Suchkova Естонія Таллінн 311 498
74 Evgenii Soloviev Російська Федерація Горад Клін 303 494
75 Ville Henttonen Фінляндія Helsinki 294 489
76 Darja Hrustaljova Естонія Таллінн 286 485
77 Alen Shekarev Естонія Таллінн 278 480
78 Zdenek Lopaur Чехiя Benatky 269 476
79 Bernard Rjavec Словенія Крань 261 473
80 Tomas Ruzicka Чехiя Pribram 252 470
81 Vitaliy Ignatenko Україна Маріуполь 244 468
82 Nejc Škrlep Словенія Крань 236 466
83 Silvestrs Bružēvics Латвія Рига 227 464
84 Eddie Nilsson Швеція Вестерос 219 462
85 Kevin Rafferty Сполучені Штати Америки Laguna Hills, CA 210 462
86 Mihail Margolis Ізраїль Бенидорм 202 461
87 Jani Herlevi Фінляндія Helsinki 193 460
88 Vafa Hamdamov Естонія Таллінн 185 455
89 Igor Zaporojets Україна Київ 177 450
90 Mykyta Zagrebin Україна Рубіжне 168 444
91 Joakim Åström Швеція Vännäs 160 438
92 Tomas Kahoun ml. Чехiя Pelhřimov 151 437
93 Hynek Nechutny Чехiя Пльзень 143 433
94 Tiitus Sjoroos Фінляндія Егтярі 135 428
95 Roman Aganichev Російська Федерація Іваново 126 421
96 Gergely Regula Угорщина Будапешт 118 414
97 Ralph Pommerenke Німеччина Франкфурт-на-Майне 109 408
98 Rok Skrlep Словенія Крань 101 400
99 Sven Aderhold Німеччина Унтерферінг 93 394
100 Joonatan Sjoroos Фінляндія Егтярі 84 386
101 Herman Sjoroos Фінляндія Егтярі 76 375
102 Vladimir Voronov Литва Вільнюс 67 358
103 Maksym Stasyuk Україна Рубіжне 59 329
104 Ulrich Hennemann Німеччина Дортмунд 50 299
105 Anita Grimova Чехiя Pribram 42 270
106 Teuvo Moisa Фінляндія Логя 34 230
107 Jukkis Hellevuo Фінляндія Helsinki 25 204
108 Gintautas Remeika Литва Вільнюс 17 187
109 Miroslava Horakova Чехiя 8 160
110 Vladimir Andriyashkin Естонія Нарва 1 1