XVII World Championship 2021, OPEN

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Igaunija
Pilsēta Tallina
Adrese 27 Toompuiestee 4 Paldiski Mantee, 10149 Tallinn
E-mail igorsport11@gmail.com
Reģistrācijas sākums Scorpion 01.08.2021 20:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 01.08.2021 00:00
Turnīra datums 14.08.2021
Время начала 13:30
Turnīra beigu datums 16.08.2021
Dalībnieku 114
Posmi
  Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks  
1 Qualification Groups Noslēdzies 1 14.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
2 Final group A Noslēdzies 1 14.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
3 Final group B Noslēdzies 1 14.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
4 Division 1 Noslēdzies 1 14.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
5 Division 2 Noslēdzies 1 14.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
6 Division 2 Play off Noslēdzies 5 14.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
7 Division 1 Play Off Noslēdzies 5 14.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
8 Play off Noslēdzies 7 14.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки

Teksta versijaVietu sadalījums
Final Standing
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga 1010
2 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 991
3 Evgeniy Matantsev Ukraina Kirovohrada 982
4 Oleksii Korabel Ukraina Irpiņa 973
5 Denis Matveev Krievija Kursk 963
6 Valts Smagars Latvija Rīga 954
7 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå 945
8 Raivis Miglinieks Latvija Rīga 936
9 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns 927
10 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva 918
11 Kevin Eriksson Somija Turku 908
12 Edgars Caics Latvija Rīga 899
13 Dmytro Marmaliuk Ukraina Kirovohrada 890
14 Ahti Lampi Somija Kuopio 881
15 Atis Sīlis Latvija Rīga 872
16 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils 863
17 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol 853
18 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils 844
19 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 835
20 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki 826
21 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 817
22 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 808
23 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga 798
24 Peter Östlund Zviedrija Avesta 789
25 Bjorn Svedman Zviedrija Nynashamn 780
26 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ 771
27 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 762
28 Alvis Siliņš Latvija Ventspils 753
29 Anton Runenkov Krievija Maskava 743
30 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki 734
31 Anton Jalneskog Zviedrija Kungelva 725
32 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga 716
33 Olof Blume Zviedrija Stokholma 707
34 Alexander Galkin Krievija Volgograda 698
35 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev 688
36 Benjamin Suominen Somija Naantali 679
37 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 670
38 Anže Božič Slovēnija Kranj 661
39 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga 652
40 Georgii Levashev Krievija Sanktpēterburga 643
41 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 633
42 Lars Fridell Zviedrija Stokholma 624
43 Hanna Ivantsova Ukraina Kijeva 615
44 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 606
45 Artem Matantsev Ukraina Kirovohrada 597
46 Linus Restel Vācija Hagen 588
47 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda 578
48 Igor Saveljev Igaunija Tallina 569
49 Hugo Lonnqvist Zviedrija Ängelholm 562
50 Leonards Mazūrs Latvija Rīga 559
51 Kimmo Eriksson Somija Turku 555
52 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva 551
53 Valentin Dietze Vācija Freiburg 548
54 Stefan Lemming Zviedrija Erebrū 546
55 Emil Larsson Zviedrija Borlänge 545
56 Oleksii Husak Ukraina Kijeva 542
57 Herman Steen Zviedrija Ūmeo 539
58 Jiri Vacha Čehija Cheb 535
59 Ruslan Kobchuk Ukraina Kijeva 531
60 Hermann Petuch Vācija Lahr 529
61 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa 526
62 Victor Poberezhny Krievija Novosibirska 523
63 Martin Zenisek Čehija Plzeņa 520
64 Henrik Nilsson Zviedrija Vesterosa 517
65 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga 515
66 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva 514
67 Anatolii Sapozhnikov Ukraina Odesa 512
68 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 510
69 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva 507
70 Žygimantas Remeika Lietuva Viļņa 504
71 Matīss Jakseboga Latvija Rīga 501
72 Daniil Landa Igaunija Tallina 500
73 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 498
74 Evgenii Soloviev Krievija Kļina 494
75 Ville Henttonen Somija Helsinki 489
76 Darja Hrustaljova Igaunija Tallina 485
77 Alen Shekarev Igaunija Tallina 480
78 Zdenek Lopaur Čehija Benatky 476
79 Bernard Rjavec Slovēnija Kranj 473
80 Tomas Ruzicka Čehija Pribram 470
81 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol 468
82 Nejc Škrlep Slovēnija Kranj 466
83 Silvestrs Bružēvics Latvija Rīga 464
84 Eddie Nilsson Zviedrija Vesterosa 462
85 Kevin Rafferty Amerikas Savienotās Valstis Laguna Hills, CA 462
86 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм 461
87 Jani Herlevi Somija Helsinki 460
88 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 455
89 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva 450
90 Mykyta Zagrebin Ukraina Rubizhne 444
91 Joakim Åström Zviedrija Ūmeo 438
92 Tomas Kahoun ml. Čehija Pelhřimov 437
93 Hynek Nechutny Čehija Plzeņa 433
94 Tiitus Sjoroos Somija Ähtäri 428
95 Roman Aganichev Krievija Ivanova 421
96 Gergely Regula Ungārija Budapešta 414
97 Ralph Pommerenke Vācija Frankfurte pie Mainas 408
98 Rok Skrlep Slovēnija Kranj 400
99 Sven Aderhold Vācija Unterföhring 394
100 Joonatan Sjoroos Somija Ähtäri 386
101 Herman Sjoroos Somija Ähtäri 375
102 Vladimir Voronov Lietuva Viļņa 358
103 Maksym Stasyuk Ukraina Rubizhne 329
104 Ulrich Hennemann Vācija Dortmunde 299
105 Anita Grimova Čehija Pribram 270
106 Teuvo Moisa Somija Lohja 230
107 Jukkis Hellevuo Somija Helsinki 204
108 Gintautas Remeika Lietuva Viļņa 187
109 Miroslava Horakova Čehija 160
110 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva 1