XVII World Championship 2021, OPEN - Список учасників

Стан Завершено
Початок реєстрації 01.08.2021 20:00
Завершення реєстрації 01.08.2021 00:00
Дата проведення турніру 14.08.2021

  Рейтинг Ім'я Країна Місто Очки SWR Очки МР
1 3997 Denis Matveev Російська Федерація Курськ 1000 1010
2 3900 Edgars Caics Латвія Рига 950 991
3 3813 Atis Sīlis Латвія Рига 900 982
4 3792 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький 892 973
5 3781 Raivis "The Cobra" Miglinieks Латвія Рига 884 964
6 3772 Rainers Kalniņš Латвія Инчукалнс 875 955
7 3766 Kevin Eriksson Фінляндія Турку 867 946
8 3748 Oleksii Korabel Україна Ірпінь 859 938
9 3730 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 851 929
10 3662 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига 843 920
11 3620 Dmytro Marmaliuk Україна Кропивницький 835 911
12 3564 Valts Smagars Латвія Рига 826 902
13 3522 Yanis Galuzo Російська Федерація Санкт-Петербург 818 893
14 3505 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига 810 884
15 3468 Roman Ignatenko Україна Маріуполь 802 875
16 3374 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 794 866
17 3352 Rolands Riekstiņš Латвія Burtnieki (Valmiera district) 785 857
18 3339 Anton Umanskyy Україна Київ 777 848
19 3336 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 769 839
20 3323 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс 761 831
21 3311 Alvis Siliņš Латвія Вентспилс 753 822
22 3165 Kristaps Riekstiņš Латвія Burtnieki 745 813
23 3154 Peter Östlund Швеція Авеста 736 804
24 3131 Bjorn Svedman Швеція Nynashamn 728 795
25 3112 Lars Fridell Швеція Стокгольм 720 786
26 3100 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ 712 777
27 3091 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 704 768
28 3072 Oscar Henriksson Швеція Пітео 695 759
29 3071 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda 687 750
30 2992 Maria Saveljeva Естонія Таллінн 679 741
31 2984 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград 671 732
32 2949 Pavel Plesak Чехiя Пльзень 663 723
33 2941 Anton Runenkov Російська Федерація Москва 655 715
34 2920 Matīss Jakseboga Латвія Рига 646 706
35 2915 Edžus Kaņeps Латвія Вентспилс 638 697
36 2912 Olof Blume Швеція Стокгольм 630 688
37 2864 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 622 679
38 2859 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку 614 670
39 2834 Benjamin Suominen Фінляндія Турку 605 661
40 2821 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 597 652
41 2806 Emil Larsson Швеція Borlänge 589 643
42 2792 Igor Saveljev Естонія Таллінн 581 634
43 2752 Anže Božič Словенія Крань 573 625
44 2751 Bjarne Axelsen Данія Bronderslev 565 616
45 2727 Herman Steen Швеція Умео 556 608
46 2716 Deniss Andrijashkin Естонія Нарва 548 599
47 2650 Semen Bitjukov Російська Федерація Санкт-Петербург 540 590
48 2647 Henrik Nilsson Швеція Вестерос 532 581
49 2634 Hanna Ivantsova Україна Київ 524 572
50 2632 Martin Zenisek Чехiя Пльзень 515 563
51 2627 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків 507 555
52 2618 Linus Restel Німеччина Хаген 499 551
53 2599 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург 491 548
54 2577 Ville Henttonen Фінляндія Helsinki 483 546
55 2572 Timur Mihhaljov Естонія Таллінн 475 545
56 2565 Silvestrs Bružēvics Латвія Рига 466 542
57 2560 Vaclav Pikl Чехiя Пльзень 458 539
58 2551 Hugo Lonnqvist Швеція Ängelholm 450 535
59 2549 Stefan Lemming Швеція Еребру 442 531
60 2538 Leonards Mazūrs Латвія Рига 434 529
61 2490 Tomas Ruzicka Чехiя Pribram 425 526
62 2488 Valentin Dietze Німеччина Фрайбург 417 523
63 2459 Anton Jalneskog Швеція Кунглев 409 520
64 2454 Bernard Rjavec Словенія Крань 401 517
65 2435 Ahti Lampi Фінляндія Куопіо 393 515
66 2432 Tatjana Suchkova Естонія Таллінн 385 514
67 2429 Nejc Škrlep Словенія Крань 376 512
68 2401 Reinis Rihards Liepiņš Латвія Рига 368 510
69 2397 Joakim Åström Швеція Vännäs 360 507
70 2382 Gergely Regula Угорщина Будапешт 352 505
71 2373 Victor Poberezhny Російська Федерація Новосибірськ 344 503
72 2363 Daniil Landa Естонія Таллінн 335 501
73 2349 Evgenii Soloviev Російська Федерація Горад Клін 327 500
74 2347 Žygimantas Remeika Литва Вільнюс 319 498
75 2343 Oleksii Husak Україна Kyiv 311 494
76 2338 Vafa Hamdamov Естонія Таллінн 303 489
77 2329 Dasha Obukhova Російська Федерація Санкт-Петербург 295 485
78 2319 Alen Shekarev Естонія Таллінн 286 480
79 2293 Jiri Vacha Чехiя Cheb 278 476
80 2287 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ 270 473
81 2277 Eddie Nilsson Швеція Вестерос 262 470
82 2274 Igor Zaporojets Україна Київ 254 468
83 2223 Tomas Kahoun ml. Чехiя Pelhřimov 245 466
84 2181 Roman Aganichev Російська Федерація Іваново 237 464
85 2147 Rok Skrlep Словенія Крань 229 462
86 2145 Ralph Pommerenke Німеччина Франкфурт-на-Майне 221 462
87 2054 Zdenek Lopaur Чехiя Benatky 213 461
88 2048 Artem Matantsev Україна Кропивницький 205 460
89 2039 Anatolii Sapozhnikov Україна Одеса 196 455
90 2036 Hynek Nechutny Чехiя Пльзень 188 450
91 2035 Kevin Rafferty Сполучені Штати Америки Laguna Hills, CA 180 444
92 1959 Hermann Petuch Німеччина Лар 172 438
93 1929 Jani Herlevi Фінляндія Helsinki 164 437
94 1916 Vitaliy Ignatenko Україна Маріуполь 155 433
95 1879 Vladimir Voronov Литва Вільнюс 147 428
96 1843 Tiitus Sjoroos Фінляндія Егтярі 139 421
97 1827 Gintautas Remeika Литва Вільнюс 131 414
98 1734 Mykyta Zagrebin Україна Рубіжне 123 408
99 1714 Ulrich Hennemann Німеччина Дортмунд 115 402
100 1712 Darja Hrustaljova Естонія Таллінн 106 398
101 1684 Joonatan Sjoroos Фінляндія Егтярі 98 392
102 1639 Ruslan Kobchuk Україна Київ 90 387
103 1599 Herman Sjoroos Фінляндія Егтярі 82 382
104 1539 Mihail Margolis Ізраїль Бенидорм 74 375
105 1465 Sven Aderhold Німеччина Унтерферінг 65 358
106 1331 Andrej Oblak Словенія Крань 57 329
107 1293 Joe Kunst Сполучені Штати Америки Гренд-Репідс 49 299
108 1061 Maksym Stasyuk Україна Рубіжне 41 270
109 942 Anita Grimova Чехiя Pribram 33 230
110 913 Teuvo Moisa Фінляндія Логя 25 204
111 768 Jukkis Hellevuo Фінляндія Helsinki 16 187
112 588 Miroslava Horakova Чехiя 8 160
113 553 Vladimir Andriyashkin Естонія Нарва 1 1