Komandu saraksts

Name [ENG] Valsts Pilsēta Mājaslapa
"Puck Off" Bad Dürkheim Vācija Bad Dürkheim
#HateHagerup Norvēģija Kverneland
--Авангард-- Krievija Kazaņa
1 БажМас Krievija Petrozavodska
11121 a w http://e
2 СоШ Krievija Petrozavodska
22 - Важник Владислав Baltkrievija Minska
22 - Дичковский Глеб Baltkrievija Minska
22 - Дичковский Марк Baltkrievija Minska
22 - Жерносек Дмитрий Baltkrievija Minska
22 - Ковалёва Алеся Baltkrievija Minska
22 - Осипенко Роман Baltkrievija Minska
22 - Россия Baltkrievija Minska
22 - Словакия Baltkrievija Minska
22 - США Baltkrievija Minska
22 - Тимашков Матвей Baltkrievija Minska
22 - Финляндия Baltkrievija Minska
22 - Франция Baltkrievija Minska
22 - Хисамова Зарида Baltkrievija Minska
22 - Чехия Baltkrievija Minska
22 - Швейцария Baltkrievija Minska
22 - Швеция Baltkrievija Minska
22 - Япония Baltkrievija Minska
22 - Яров Георгий Baltkrievija Minska
220 Вольт Krievija Kursk http://www.lnhkursk.ru
2B or not 2B Krievija Sanktpēterburga
3 А Baltkrievija Minska
3 Б Baltkrievija Minska
3 БоУ Krievija Petrozavodska
3 В Baltkrievija Minska
3 Г Baltkrievija Minska
3 Д Baltkrievija Minska
3Tuna Bordshockey Zviedrija Eskilstūna http://https://www.facebook.com/3tunabordshockey/
4 А Baltkrievija Minska
4 Б Baltkrievija Minska
4 В Baltkrievija Minska
4 ВасМа Krievija Petrozavodska
4 воздушная армия Krievija Rostova pie Donas
4 Г Baltkrievija Minska
4 Д Baltkrievija Minska
49 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
5 ЧавРем Krievija Petrozavodska
5.a Latvija Rīga
501 регион Krievija Maskava
52 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
53 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
54 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
55 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
56 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
57 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
58 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
59 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
5th element Ukraina Kijeva
60 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
61 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
62 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
63 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
64 Bohémský Lev Baltkrievija Minska
A.Fjermestad/Ø.Klippen Norvēģija Kvernaland
A.Fylling/B.Nygård Norvēģija Kvernaland
ABBA Krievija
Åby Monkeys BHK
AlmodinKufenCracks Vācija Schwelm
AM Bairro Novo Moita Portugāle Moita
ArS Lingua Baltkrievija Minska
Atletico Göteborg
Atletico Göteborg II
Atletico Göteborg III
Balls of Fury
Baltic team Baltia Tallinn-Inculkalns
BATON Kazahstāna Šimkenta http://asanto@inbox.ru
Belarus Baltkrievija
Belarus Juniors Baltkrievija Minska
Belarus Veterans Baltkrievija
Bergen Bordhockey Norvēģija Bergena
Bergen Graaveir Norvēģija Bergena
Bergensligaen 2003 Norvēģija Bergena
Best i värdet Norvēģija Bergena
Best of Seven Ukraina Odesa http://www.dvdtalk.ru/wallpaper/full/94322
BH Chiefs BH
BHC SILVER PIKE Krievija Maskava
BHK Graaveir Norvēģija Bergena
BHK Masken
BHK Möllan Rouge Malmö Sweden
BHK Möllan Rouge II
Bizarro Muthapuckers Norvēģija Bergena
BJC "Laimīte" 1 Latvija Rīga
BJC Laimīte - JUN Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200043
BJC Laimīte - JUN 2 Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200043
BJC Laimīte 1 Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200043
BJC Laimīte 2 Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200043
BJC Laimīte 3 Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200043
Björkhagen Rangers
Black Forest TEHC Vācija Lahr
Black Sea Ukraina Odesa
BLNK
BMG PINGISTEAM
Bon Line Ukraina Harkiva
bordTENnis
Borlänge Bordshockey
Brent Bergen Norvēģija Kverneland/Bergen
Brent Plast 1 2020 Norvēģija Kvernaland
Brent Plast 2 2020 Norvēģija Kvernaland
Brent Plast BHK Norvēģija Kvernaland
Brent Plast BHK I Norvēģija Kvernaland
Brent Plast BHK II Norvēģija Kvernaland
Brent Sticks Norvēģija Kvernaland
Bröderna Grym
BSE United Čehija Pelhřimov
BSI Norvēģija Bergena
Bugor Krievija Sanktpēterburga http://bugor-team.ru/
Burtnieku Jauniešu centrs Latvija Burtnieki
Burtnieku JC JUN Latvija Valmiera
Burtnieku MJIC - JUN Latvija Burtnieki http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200049
Buttegutta Norvēģija Kvernaland
Canada Veteran Kanāda
Capitals Krievija Ussuriysk
CLOUD 9 Krievija Kursk
Clube de Estrategia do Seixal Portugāle Seixal
CyberYoungsters Ukraina Kijeva
Czech Republic Čehija
Czech Republic Junior Čehija
Czech Republic Ladies Čehija
Czech Republic Veterans Čehija
CМИ-52 Krievija Nizhniy Novgorod http://naxok.com
DEL A VAL 2.0 Baltkrievija Minska
DELAVAL 1.0 Baltkrievija Minska
Delsbo BHK
Devyaty val Ukraina
dfg fgh ggh
Die Sportskanonen Vācija Schlüchtern http://diesportskanonen.de/
DigiTech 7 Baltkrievija Minska
DPA/CowPow
Dustvest BHK Norvēģija Bergena
Ehte Humanitaar Gümnaasium Igaunija Tallina
Eiskalte Bande I Vācija Hameln
Eiskalte Bande II Vācija Hameln
Eiskiller Pfalzdorf Vācija Goch
ELECTROLUX Baltkrievija Minska
ELFA Baltkrievija Minska
Energy Krievija Sanktpēterburga
Equalizer Krievija Maskava
Era Sporta (U-18) Baltkrievija Minska
Estonia Igaunija
Estonia Juniors Igaunija
Estonia Ladies Igaunija
Estonia Veterans Igaunija
Fenix Krievija Nizhniy Novgorod http://naxok.com
Feringer Feinmotoriker I Vācija Unterföhring
Feringer Feinmotoriker I I Vācija Unterföhring
Finland Somija
Finland Juniors Somija
Finland Veterans Somija
FinLat
FORBES Krievija Kursk
Forever Young Krievija Sanktpēterburga
Frankfurt Gothers Vācija Frankfurt
Freedom Krievija Kursk
GAUbitza Krievija Saint-Petersburg -
GENTLE GIANTS Krievija
Germany Vācija
Germany Junior Vācija
Germany Veterans Vācija
Golden Tigers Krievija Sanktpēterburga
GoldYoungsters Ukraina Kijeva
Graaveir feat Toft Norvēģija Bergena
Gurķīši Latvija Valmiera
Haabersti Vene Gümnaasium Igaunija Tallina
Henriks team
Hungary Ungārija
Hungary Veterans Ungārija
Huoteloitu Pääskyvuori Somija Turku
HUSQVARNA Baltkrievija Minska
Hødd 2020
Hødd BHK Norvēģija Ulsteinvik
Hødd BHK II Norvēģija Ulsteinvik
Inčukalna GHK 1 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200008
Inčukalna GHK 2 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200008
Inčukalna GHK 3
Inčukalna GHK JUN 1 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200008
Inčukalna GHK JUN 2 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200008
Inčukalna GHK JUN 3 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200008
Inčukalna GHK JUN 4 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200008
Inčukalna GHK JUN 5 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200008
Inčukalna GHK/VJC Vinda JUN Latvija Inčukalns
Incukalns THC Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200008
Ivantsova Kvasnikova Ukraina
Jæren Bordhockey I Norvēģija Kverneland
Jæren Bordhockey II Norvēģija Kverneland
Jæren Supertruckers Norvēģija Undheim
J&T Russia Krievija Maskava
Jēkabpils GHK Latvija Jēkabpils http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200009
Judasgeitene Norvēģija Bergena
Jæren Bordhockey U13 Norvēģija Kvernaland
Kaeltestarre 83 Vācija
Kaeltestarre 83 II Vācija
Karjamaa Põhikool Igaunija Tallina
Katran Ukraina Київ-Одеса-Харків-Brönderslev
Kazakhstan Kazahstāna
Kazakhstan Veterans Kazahstāna
Kazan Dragons Krievija Kazaņa
Kazan Dragons 2 Krievija Kazaņa
Klippen Fylling Norvēģija
Knivtuna Bordshockey Zviedrija Eskilstūna
Koe-Fighters Vācija Diseldorfa
Kuropatki OLD School Krievija Kursk
Kvernaland Quick Sticks Norvēģija Kvernaland
Kvernaland Quick Sticks II Norvēģija Kvernaland
KŽDC Valmiera Latvija Valmiera http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200044
KŽDC Valmiera / Inčukalna GHK Latvija Valmiera / Inčukalns
KŽDC Valmiera. Latvija Valmiera http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200044
Lagos Hóquei de Mesa Portugāle Lagos
Landa Hrustaljova Igaunija
Latvia Latvija
Latvia Juniors Latvija
Latvia Ladies Latvija
Latvia Veterans Latvija
Lebl Madera Čehija Prāga
Legion Krievija
Legion GS Русь Православная🇷🇺 Saint-Petersburg
Levdansky Team Ukraina Kijeva
lil´Jump
Lindås Puckskyverlag Norvēģija Lindås
Lithuania Lietuva
Lithuania Juniors Lietuva
Lithuania Ladies Lietuva
Lithuania Veterans Lietuva
Litvinyuk-Umanskyy Team Ukraina Kijeva
Lucky punch Krievija Nizhniy Novgorod
Lumen Krievija Ussuriysk
M.Klippen/S.Sandland Norvēģija Kvernaland
MAGNUSSON PETFOOD Baltkrievija Minska
Matantsev Kvasnikov Ukraina
Matantsev Storozhenko Ukraina
Mazie Caici Izraēla Jeruzaleme
Melnie zirdziņi Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200022
MGSonice Vācija Schwelm
MIB Krievija Piter
Miglinieks Silins Latvija Rīga
Mihejevs Falkenšteins Latvija Rīga
Mihhaljov Landa Igaunija Tallina
Mihhaljov Suchkova Igaunija
Minde Muthapuckers Norvēģija Bergena
Minsk Friyers Baltkrievija Minska
Moldvaer Hjemas Norvēģija
Moryana Krievija Petrozavodska http://https://vk.com/moryanaclub
NahEra / NE Baltkrievija Minska http://www.erasporta.by
Nakat Fed. Krievija Sanktpēterburga -
Narva Pähklimäe Gümnaasium Igaunija Narva
Natus vincere Krievija Kursk
Naвигация
NHK Impuls Ukraina Kijeva
NHK Kranj Slovēnija Kranj http://nhkkranj.page.tl
NHK Kranj II Slovēnija Kranj
NHK Menges Slovēnija Menges
NIBE Baltkrievija Minska
Nice Castle Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200048
NiKi Krievija
Nord-West Krievija Sanktpēterburga
Northern Lights Krievija Sanktpēterburga
Norway Norvēģija
Norway Junior Norvēģija
Norway Ladies Norvēģija Bryne
Norway Veterans Norvēģija
NW & Ko., Ltd. Krievija Sanktpēterburga
Nygard Nygard Norvēģija
Octopus Krievija Maskava
Octopus-2 Krievija Maskava
Old Best Friends Vācija Peine
Old school Krievija Sanktpēterburga
OldStars / Тертые калачи Baltkrievija Новополоцк -- Минск
OPTIMUM Krievija Sanktpēterburga
Örebro Hockey
Osloligaen Norvēģija Oslo
Pähklimäe Igaunija Narva
POLY Somija
Pressball Nahockers Baltkrievija Minska
PROvince Krievija Arkhangel’sk
PROметей Krievija Sanktpēterburga
Pultti Amigos Somija
RANGERS Baltkrievija Minska
Rasa 2.0 Baltkrievija Minska http://odf.by
Red Stars Saarbrücken Vācija Saarbrücken
Red Wings Krievija Kazaņa
REUTOV ROCKETS Krievija Reutova
Rex Øresund Zviedrija Malme
Rīdzinieki 1 Latvija Rīga
Rīdzinieki 2 Latvija Rīga
Rīgas 69. psk. Latvija Rīga
Rīgas 69. psk. JUN 1 Latvija Rīga
Rīgas 69. psk. JUN 2 Latvija Rīga
Rīgas GHK Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200015
Rīgas GHK / BJC Laimīte Latvija Rīga
Rīgas GHK / Melnie zirdziņi Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200015
Rottebassene Norvēģija
RS-Balance Krievija Maskava http://RS-Balance.ru
Russia Krievija
Russia Juniors Krievija
Russia Ladies Krievija
Russia Veterans Krievija
Salvis no Rajona Latvija Talsi
SAMAL Kazahstāna Šimkenta http://asanto@inbox.ru
Satyrion Berlin Vācija Berlīne
Satyrion Berlin II Vācija Berlīne
Saulitis Saulitis Latvija
Saveljeva Andrijashkin Igaunija Tallina
SCHENKER Baltkrievija Minska
Schlicktown Arctic Veteranos Vācija Wilhelmshaven
SGRoterSternBorussia Rhein-Nahe-Glan Vācija @rotersternborussia
Shaleni Bdzholy Ukraina Харків-Одеса-Київ
Shanhai-021 Krievija Volgodonska http://vk.com/volgodonskhockey
SharKon Krievija Kondopoga
Sharkon2 Krievija Kondopoga
Shik Club & Co Krievija Nizhniy Novgorod http://www.naxok.com
Shuffle United Norvēģija Bergena
Sjoroos Sjoroos Somija
SK Raua Igaunija Tallina
SK Raua Juniors Igaunija Tallina
SK Raua Ladies Igaunija Tallina
SK Raua Veterans Igaunija Tallina
SKITTLES Krievija Kursk
Skoda Krievija Kursk
Skrunda THC Latvija Rīga
Skrundas GHK Latvija Skrunda http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200019
Slovakia Slovākija
Slovakia Juniors Slovākija
Slovakia Veterans Slovākija
Slovenia Slovēnija
Slovenia Juniors Slovēnija
Slovenia Ladies Slovēnija
Smagars Pavlovskis Latvija
SOBR Baltkrievija Minska
Spivakovskyy-Noselivska Team Ukraina Kijeva
Spjass Invaders
Sport4You Krievija Sanktpēterburga
Star Wars Krievija Barnaula
Stiga Freedom Fighters Norvēģija
Stiga St. Petersburg Krievija Sanktpēterburga
STIGA-BANK Krievija Nizhniy Novgorod http://naxok.com/
Stigarevolusjonen Norvēģija
STIGERS Baltkrievija Minska
Stūnīši Latvija Stūnīši
Svarog Ukraina Kijeva
Sweden Zviedrija
Sweden Juniors Zviedrija
Sweden Ladies Zviedrija
Sweden Veterans Zviedrija
Switzerland Šveice
Switzerland Veteran Šveice
T 34 Baltkrievija Minska
Tønsberg BHK Norvēģija Tønsberg
T&T Team Ukraina Kijeva
Tallinna 53. keskkool Igaunija Tallina
Tallinna Humanitaar Gümnaasium Igaunija Tallina
Tallinna Juudikool Igaunija Tallina
Tallinna Läänemere Gümnaasium Igaunija Tallina
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Igaunija Tallina
Tallinna Mustamäe Humanitaar Gümnaasium Igaunija Tallina
Tallinna Õismäe Vene Lütseum Igaunija Tallina
Tallinna Tõnismäe Reaalkool Igaunija Tallina
Talpelan Taiga Somija Lohja
Team Europe Team Europe
Team International Team International
TEAM WOLFCOUSINS/MXM
TeamSpirit Baltkrievija Minska
TEC Gutenberg I Vācija Gutenberg
TEC Gutenberg II Vācija Gutenberg
TEC Gutenberg III Vācija Gutenberg
Tegelhuset OBK Zviedrija Odensbacken http://https://www.facebook.com/Tegelhuset-OBK-418211581854028/
THC Blue Dragon Slovākija Košice http://thcbluedragon.wz.cz/stiga/
THC K-Marx Nahockers Baltkrievija Minska http://nahok.by
THC Lisovi Haschi Ukraina Киев - Одесса - Кировоград - Тула - Санкт-Петербург
THC Stiga Elites Čehija Turnov
THC Stiga-Game Pribram Čehija Příbram
THC Toros Krievija
THC VILNIUS Lietuva Viļņa
THC_BEAVERS Krievija Zheleznogorsk http://https://vk.com/thc_beavers
The Bugor Krievija Sanktpēterburga
The Leftovers
THT Tornado Baltkrievija Minska
Tonsberg BHK Norvēģija Open
TORNADO Baltkrievija Minska
Toro Rosso Krievija Maskava
Toros Krievija Maskava
Toros THC Krievija Maskava
Trond Ove Gangsøy og gjengen Norvēģija Bergena
Trond Ove Graaveir Norvēģija Bergena
Trondheim BHK Norvēģija Tronheima
Trondheim BHK 2017 Norvēģija Tronheima
Trondheim BHK 2020 Norvēģija Tronheima
Ukraine Ukraina
Ukraine Juniors Ukraina
Ukraine Ladies Ukraina
Ukraine Veterans Ukraina
Umeå HSS
Un Solo B-Sito Vācija Freiburg
United Stars Zviedrija
Unterföhring Vācija Unterföhring
UZ 30 Baltkrievija Minska
Uzvarētāji Latvija Rīga
V.Klippen/R.Oddane Norvēģija Kvernaland
Valmieras JC Vinda Latvija Valmiera
Valmieras JC Vinda / Burtnieku JC JUN Latvija Valmiera
Valmieras JC Vinda JUN Latvija Valmiera
Verbitskyy Matantsev Ukraina
VfP Friesland Vācija
Victory Krievija Kursk
VJN Ventspils / Jēkabpils GHK - JUN Latvija Ventspils / Jēkabpils
VJN Ventspils / VGHK Latvija Ventspils
VJN Ventspils 1 Latvija Ventspils http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200045
VJN Ventspils 2 Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200045
VJN Ventspils 3 Latvija Ventspils
VJN Ventspils/Rīdzinieki - JUN Latvija Ventspils http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200045
VOLVO Baltkrievija Minska
VOLVO CARS Baltkrievija Minska
Young Boys Krievija Sanktpēterburga
Youngsters Ukraina Kijeva
Yungsters Ukraina Kijeva
Zaporojets Team Ukraina Kijeva
Zenisek Plesak Čehija Plzeņa
Імпульс Ukraina Kijeva http://vk.com/nastole_org
Імпульс 2 Ukraina Kijeva
абба Krievija Reutova
Абмётка Евгений 10 Baltkrievija Minska
Авангард Krievija Kursk
Авангардети Krievija Kazaņa
Адреналин Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
Азов Сити Krievija Azova
АИИ "Цитрус-Арт" Krievija Sanktpēterburga
Айти-Гены Krievija Iževska
Ак Барс Krievija Ussuriysk
Акулич Анатолий 13 Baltkrievija Minska
Ал- Лозовское 2 Krievija
Ал-Лозовское 1 Krievija Chertkovo
Алга Krievija Kazaņa
александровский кадетский корпус Krievija Novočerkaska
Алексеев Д. - Плотников
Алексеев С. - Кудашев Krievija Sanktpēterburga
Алексеев-Никулов
Алиев Илья 9 Baltkrievija Minska
Алымовы Krievija Kazaņa
Альбатрос Krievija Sanktpēterburga
Альфа Krievija Rostova pie Donas
Альфа-Тактика Krievija Санкт-Петербург-Москва-Тула
Альянс Krievija Maskava
Амерхановы Krievija Kazaņa
Амромин Сергей 29 Baltkrievija Minska
Андреналин Krievija Bataysk
Андруцевич Стас :: ФАН10ка Baltkrievija Grodņa Г.п. Сопоцкин
Антарес Krievija Ļuberci
Антошка Krievija Kazaņa
Арабеска Krievija Kazaņa
Арена Krievija Kazaņa
Арена 2 Krievija Kazaņa
Аринины Krievija Kazaņa
Армейцы с Невы Krievija Sanktpēterburga
Арсенал Krievija Kursk
АртёМЫ
Арысь Kazahstāna Arys http://asanto@inbox.ru
Афина Krievija Sanktpēterburga
Афинна Россия-Финляндия Красные фонари
Афонин - Зайцев Krievija Sanktpēterburga
Афонин - Иванов Krievija Sanktpēterburga
Афонин-Брусницын Krievija Sanktpēterburga
Афоничкин Михаил :: ФАН10ка Baltkrievija Horad Barysaw
АХРЕМЧИКА гимназия-колледж Baltkrievija Minska
Багира Krievija Maskava
Балакирева Магдалина :: ФАН10ка Baltkrievija Baranovichi
БарАвiКi Baltkrievija Minska
Башлык
БГТУ Baltkrievija Minska
Белавин - Белавина А. Krievija Sanktpēterburga
Белавин - Белавина И. Krievija Sanktpēterburga
Белавин - Жолобов
Белавин - Тихомиров Krievija Sanktpēterburga
Белавин-Окунев Krievija Sanktpēterburga
Белавина И. - Никитина Krievija Sanktpēterburga
Белавина И. - Обоева Krievija Sanktpēterburga
Белавина И. - Обухова
Белавина И. - Пономарёв Krievija Sanktpēterburga
Белые росы Baltkrievija Minska
Бенца Krievija Iževska
беркут юные суворовцы Krievija Rostova pie Donas
Бёрн - Немолот Krievija Sanktpēterburga
Берта Ukraina Harkiva
Беспятых - Денега Krievija Sanktpēterburga
БИОФАК Baltkrievija Minska
БИОХИМ Baltkrievija Minska
Блинов - Вельмога Krievija Sanktpēterburga
Блинов-Камалов
БМП Социк Krievija Iževska
Богдан Иван 19 Baltkrievija Minska
Богдашиц Екатерина 15 Baltkrievija Minska
Болдырев - Белозерцев Krievija Severodvinska
Борисов - Фокин Krievija Sanktpēterburga
Борисов М. - Борисов О. Krievija Sanktpēterburga
Борисов-Сторчак Krievija Sanktpēterburga
БОУ УР "СТОЛИЧНЫЙ ЛИЦЕЙ" имени Е. М. Кунгурцева Krievija Iževska
Брама Baltkrievija Минск-Новополоцк http://nahok.by
Брусницын - Исаков Krievija Sanktpēterburga
Бубнов Е.-Бубнова Krievija Sanktpēterburga
Бугор Krievija Sanktpēterburga http://bugor-team.ru/
Бугор Старз Krievija Sanktpēterburga
Будаев - Горин Krievija Sanktpēterburga
Будаев - Пономарев Krievija Sanktpēterburga
Будилин - Окунев Krievija Sanktpēterburga
Буллит Krievija Kursk
Буллит-2 Krievija Kursk
Буллит-Feniks Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
Буммаш Хулиганс Krievija Iževska
Ваня-Яр
Варвары Krievija Kursk
Васерин Никита 2 Baltkrievija Minska
Василевич Михаил 23 Baltkrievija Minska
Васильев-Беляев Krievija Sanktpēterburga
Ве-Ко Krievija Maskava
Веда+Ю-Софт Krievija Maskava
Великолепная пятёрка Krievija Shatki
Великолепная шестёрка Krievija Iževska
Вечірній Харків Ukraina Harkiva
Вечно молодые Krievija Sanktpēterburga
Викинги Ukraina Harkiva
Виртус Про Krievija Kazaņa
Витамин Krievija Kazaņa
Вова-Коля
Военфак Baltkrievija Minska
Возрождение Krievija Kursk
Волга Krievija
Воробьевы Горы Krievija Maskava
Воронов Даниил 25 Baltkrievija Minska
Воскобойников + Легков Krievija Sanktpēterburga
Вымпел Krievija Kursk
Галактика Krievija Sanktpēterburga
Галиевы Krievija Kazaņa
Галимовы Krievija Kazaņa
Галиуллины Krievija Kazaņa
Галузо - Спирин Krievija Barnaula
Гамбит Krievija Москва-Волгоград
Гарафутдиновы Krievija Kazaņa
Гарифуллины Krievija Kazaņa
Гармония Krievija Petrozavodska
Гидромаш Krievija Nizhniy Novgorod
Гиль Владислав :: ФАН10ка Baltkrievija Baranovichi
Гимназия Д.А.Р. Krievija Rostova pie Donas
ГКОУ УР «Школа-интернат № 13» Krievija Iževska http://shkolainternat13izhevsk-r18.gosweb.gosuslugi.ru/
ГЛАВНОЕ хозяйственное УПРАВЛЕНИЕ БГУ Baltkrievija Minska
Глыбянские Krievija Kazaņa
Голенович Алексей 21 Baltkrievija Minska
Горин - Будаев Krievija Sanktpēterburga
Горин - Пономарёв
Городницкий П. - Ларичева Krievija Sanktpēterburga
Гром 1 Krievija Kazaņa
Гром 2 Krievija Kazaņa
Гуманитарно-юридический лицей № 86 Krievija Iževska
Гуманитарный Лицей Krievija Iževska
Гуринович Марина 6 Baltkrievija Minska
Давидович Матвей :: ДИРИЖАБЛЬ Baltkrievija Minska
Дагобо Krievija Sanktpēterburga
Данилов - Сиваков Krievija Sanktpēterburga
Даня-Егор
Датабанк Мастерс Krievija Iževska
Даурия Ukraina Harkiva
ДДЮТ Krievija Sanktpēterburga
Дев’ятий вал Ukraina Ірпінь-Маріуполь-Кіровоград
Демиденко Krievija Petrozavodska
Денисюк Никита :: WebZILLA Baltkrievija Smarhon’
Десятий вал Ukraina Ірпінь/Маріуполь/Кіровоград
Джалиль Krievija Kazaņa
Джентельмены Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
Джигиты Kazahstāna
Джокер Krievija Sanktpēterburga
ДИва Krievija Ростов на Дону
Дизель Krievija Maskava
Дикий Юго-Запад Baltkrievija Ивенец -- Дрогичин -- Минск
ДиКость Krievija Novosibirska
Дим Krievija Rostova pie Donas
ДимИго Krievija Rostova pie Donas
динамит Krievija Rostova pie Donas
Дмитриченко-Белавина А. Krievija Sanktpēterburga
Добрыня Krievija Kursk
Долгий Егор :: ДИРИЖАБЛЬ Baltkrievija Gomeļa
Драконы Krievija Petrozavodska
Драконы NEW Krievija Kursk
ДРАПЕЖНІКІ NEW Baltkrievija Minska
Дружина Krievija Novokuzņecka
Друзья-соперники Krievija Sanktpēterburga
Дубров Игорь 14 Baltkrievija Minska
Дьяволята Krievija Sanktpēterburga
дюсш 1 Krievija Chertkovo
дюсш 2 Krievija Chertkovo
дюсш 3 Krievija Chertkovo
Ева-Титов Г.
Жагельский Никита :: ФАН10ка Baltkrievija Horki
ЖДО Курск Krievija Kursk
Жилюк Александр :: WebZILLA Baltkrievija Pinska
Жуган Кирилл 16 Baltkrievija Minska
Жук в муравейнике Krievija Sanktpēterburga
Жуковский Никита :: ДИРИЖАБЛЬ Baltkrievija Myadzyel
Журфак Baltkrievija Minska
Зайцев Л.-Павлов Н. Krievija Sanktpēterburga
Заозерье Krievija Sanktpēterburga
ЗаТит
Звезда Krievija Kshen’
ЗВЕРЕВСКИЕ ХИЩНИКИ Krievija Zverevo
Здоровье Krievija Maskava
Зеленые Бананчики Ukraina Kijeva
Зиганшины Krievija Kazaņa
Злые Шершни Krievija Belgoroda
Зулушев-Саламатов Krievija Sanktpēterburga
ИБМТ Baltkrievija Minska
Иванов - Алексеев Д.
Иванов - Степанов
Иванов Н. - Павлов Н. Krievija Sanktpēterburga
Иванов Н.-Исаков Krievija Sanktpēterburga
Иванов Н.-Кудашев Krievija Sanktpēterburga
Иваново-1 Krievija Ivanova
Иваново-2 Krievija Ivanova
ИвГМА Krievija Ivanova
ИвГПУ Krievija Ivanova
Иго Krievija Rostova pie Donas
Игрочишки Krievija Sanktpēterburga
ИГХТУ-1 Krievija Ivanova
ИГХТУ-2 Krievija Ivanova
ИЖ БГУ Baltkrievija Minska
Измаил Krievija Rostova pie Donas
Импульс - 2 Ukraina Kijeva
Интер Krievija
Интернет-магазин HIKER.by Baltkrievija Minska http://hiker.by
ИСТФАК Baltkrievija Minska
ИФ РЭУ им. Г.В. Плеханова Krievija Ivanova
К & К Krievija Казань, Клин
Кабанчики на танчике Krievija Maskava
кагальник 2 Krievija Kagal’nitskaya
Кагальник КХЛ Krievija Kagal’nitskaya
кадеты ДГТУ Krievija Rostova pie Donas
кадеты казаки Krievija Novočerkaska
Казанские Драконы Krievija Kazaņa
Кальянс Krievija Maskava
Кама Krievija Perma
Камалов - Левашов Krievija Sanktpēterburga
Каменаломни Krievija
каменоломни Krievija Kamenolomni
КАМЕНСКИЕ ОХОТНИКИ Krievija Kamensk-Shakhtinskiy
Капелькин М.-Капелькин О. Krievija Sanktpēterburga
Карлутские Китобои Krievija Iževska
Карлутские Китобои Янг Krievija Iževska
Кашалот Krievija Sanktpēterburga
КБ-23М Krievija Карелия, Беларусь, Москва
КЖТ Krievija Kursk
Київ Ukraina Kijeva
Киров Krievija Kirova http://victor-kirov@mail.ru
Клюгер Krievija Rostova pie Donas
КНХ Белгород Krievija Belgoroda
Козлова Юлия 11 Baltkrievija Minska
Команда 1 Krievija Kursk
Команда 2 Krievija Kursk
Команда Асеева Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
КОМАНДА ДЕДА МОРОЗА Krievija Zverevo
Комешбулак Kazahstāna Šimkenta http://asanto@inbox.ru
КОНЦЕНТРА(i)T Baltkrievija Minska
Концентрат Baltkrievija Minska
Копысов Александр 22 Baltkrievija Minska
Корощенко - Обухов Krievija Sanktpēterburga
Корощенко-Обоева
корпус александра 3 Krievija Novočerkaska
Косинус Krievija Sanktpēterburga
Космос инфо
Котлин Krievija Sanktpēterburga
Кохма Krievija Kokhma
Кравченко Светлана :: ФАН10ка Baltkrievija Horki
Красная Машина Krievija Kirova
Красный Яр Krievija Volgodonska http://vk.com/volgodonskhockey
КРИ
Кри-Кри
Крылья Krievija Kazaņa
Крэс Егор 20 Baltkrievija Minska
Кудашев-Степанов Krievija Sanktpēterburga
Кузнецов TEAM Krievija Kursk
Кулак Сергей 31 Baltkrievija Minska
КуЛиНаХ Krievija http://kulinah.ru
Кумбия Krievija Severodvinska
Куропатки Krievija Kursk http://www.Lnhkursk.ru
Куропатки NEW Krievija Kursk http://Lnhkursk.ru
Куропатки NEXT Krievija Kursk http://Lnhkursk.ru
Куропатки OLD Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
Курские Витязи Krievija Kursk
КФКиС Baltkrievija Minska
Лада Krievija Kazaņa
Ларионов - Осадчук Krievija Sanktpēterburga
Левашов - Бёрн Krievija Sanktpēterburga
Левашов - Леушин И. Krievija Sanktpēterburga
Левашов - Степанов
Легион Krievija Sanktpēterburga http://instagram.com/thc_legion
Легион-NiKi Krievija Sanktpēterburga
Ледовая Дружина Krievija Iževska
ЛЕДОКОЛ Krievija Nizhniy Novgorod http://naxok.com
Ледяные волки Baltkrievija Minska
Ледяные короли Krievija Kazaņa
Лена-Ирина
Ленгер Kazahstāna Lenger http://asanto@inbox.ru
Ленинградец Krievija Ленинградская область
Ленинградец 2 Krievija Sanktpēterburga
Летучие обезьяны Krievija Sanktpēterburga
Лётчики Кунгурцева Krievija Iževska http://vk.com/club218936115
Лидеры Krievija Bataysk
Лимонад Krievija Kazaņa
Лимонад 2 Krievija Kazaņa
Лимонад 3 Krievija Kazaņa
Лимонад 4 Krievija Kazaņa
ЛИЦЕЙ БГУ Baltkrievija Minska
Лонский Максим :: WebZILLA Baltkrievija Byalynichy
Лугин Никита :: ФАН10ка Baltkrievija Minska
ЛЦ "Лісові Хащі" Ukraina Киев - Одесса - Кировоград
Люки Бильбао Krievija Iževska
Майсак Ян 8 Baltkrievija Minska
Максимук Дмитрий :: ДИРИЖАБЛЬ Baltkrievija Minska
МАКСИМУС Krievija Novokuzņecka
МалКузДар Krievija Petrozavodska
мало-Лозовская Krievija Chertkovo
маньково Krievija Chertkovo
Мариуполь 1 Ukraina Mariupol
Маркевич Денис 17 Baltkrievija Minska
Маркович Анастасия :: ФАН10ка Baltkrievija Baranovichi
марьяны Krievija Chertkovo
МаСКА Krievija Sanktpēterburga
Маслобоев-Озеров Krievija Sanktpēterburga
мбоу 61 Krievija Rostova pie Donas
МБОУ Ит-Лицей № 24 Krievija Iževska
МБОУ СОШ № 31 Krievija Iževska
МБОУ СОШ № 49 Krievija Iževska
МБОУ СОШ № 69 Krievija Iževska
МБОУ СОШ № 8 Берша Krievija Iževska
МБОУ СОШ № 8 Воткинское Шоссе Krievija Iževska
МегаПерово Krievija Maskava
Мельниковы Krievija Kazaņa
Метроном Krievija Kondopoga
МЕХМАТ Baltkrievija Minska
Мечта Krievija Sanktpēterburga
Минкевич Александра :: WebZILLA Baltkrievija Minska
Мишкуро Артур 3 Baltkrievija Minska
Мишкуро Никита 1 Baltkrievija Minska
МЛНХ Krievija Maskava
Молния Ukraina Harkiva
Молодая Гвардия Krievija Iževska
Молодежка Krievija Kazaņa
МОЛОТОВСКНХ Krievija
Монреаль Канадиенс Krievija Sanktpēterburga
Московские барсы Krievija Maskava
МПК "Юниор" Krievija Kazaņa
Мультивселенная Krievija Kursk
МультиФора Krievija Novosibirska http://vk.com/boardhockey
Мусины Krievija Iževska
Мухомор Ukraina Kijeva
Мушников - Курбатов Krievija Sanktpēterburga
Нагорные
Надежда Krievija Kursk
Нарушители покоя Ukraina Harkiva
НаХокнутые Baltkrievija Minska
начинающие Krievija Miasa
Нижний Новгород Krievija Nizhniy Novgorod
Никитин - Никитина Krievija Sanktpēterburga
Новая волна Krievija Sanktpēterburga
Новиков - Кондрашов
Новичок Krievija Kazaņa
НПО "ВМИ" Krievija Maskava
НТМ Krievija Kazaņa
НХК "Питер" Krievija Sanktpēterburga
НХК "Прометей" Krievija Sanktpēterburga
НХК "Ювента" Ukraina Odesa
НХК МЕГАПОЛИС Krievija Москва – Санкт-Петербург – Волгоград – Екатеринбург
НХК Торос Krievija Maskava
Оpлы Krievija Iževska
Обоева - Титов Д. Krievija Sanktpēterburga
Обухова - Герасимов Krievija Sanktpēterburga
Обухова - Кудашев Krievija Sanktpēterburga
Обухова - Титов Krievija Sanktpēterburga
Общественный совет Krievija Rostova pie Donas
Овечкин и Ко Krievija Sanktpēterburga
Огненные Девчата Krievija Iževska
Огненные Девчата-2 Krievija Iževska
Огни Эколайф Krievija Iževska
Огонек Krievija Kazaņa
Одеса Ukraina Odesa
Однодневка Krievija Красные Фонари
Оксенчук Богдан 4 Baltkrievija Minska
Окунев - Белавина И.
Окунев - Пипченко Krievija Sanktpēterburga
Окунев-Белавина
Ольгинская СОШ №1 Krievija Ol’ginskaya
ольховка Krievija
Орион Krievija Jekaterinburga
Орлы Krievija Kazaņa
Ортинов - Малыгин Krievija Sanktpēterburga
Ортинов - Сторчак Krievija Sanktpēterburga
Ортинов-Федосеев Krievija Sanktpēterburga
Оседовский Александр 28 Baltkrievija Minska
ОтмороZки Krievija Petrozavodska
Отцы 41 Лицея Krievija Iževska
ОФП Krievija Novosibirska
Охта Krievija Sanktpēterburga
Очумелые ручки Ukraina Odesa http://www.ochumelye.ru/
Павлов А.-Павлов К. Krievija Sanktpēterburga
Павлов Н. - Жолобов Krievija Sanktpēterburga
Павлов-Вельмога
Панков Krievija Kursk
Панченков-Богданов
Патагония Krievija Kazaņa
патриоты Krievija Bataysk
Паш Krievija Rostova pie Donas
Первопроходцы Ukraina Киев/Одесса
Перов-Мушников
Перспектива Ukraina Kijeva
Петербургские пираты Krievija Sanktpēterburga
Петров -Корсук Krievija Sanktpēterburga
Пинк Флойд
Пипченко - Петров И. Krievija Sanktpēterburga
Пипченко - Смирнов В. Krievija Sanktpēterburga
Пирамида Krievija Sanktpēterburga
Плисюк Григорий :: ДИРИЖАБЛЬ Baltkrievija Gomeļa
Подросток Krievija Kazaņa
Порш Krievija Sanktpēterburga
Потоцкий Руслан 27 Baltkrievija Minska
Преодоление Krievija Kondopoga
Преподы Krievija Maskava
Прессбол Дрим-Тим Baltkrievija Minska
Прогрессоры Krievija Iževska
Прокопенко Артём Baltkrievija Minska
Прометей Krievija Sanktpēterburga
ПроСка Krievija Sanktpēterburga
ПРОФИ-13 Krievija Iževska
Птицы Krievija Kursk
Разживин Алексей :: ДИРИЖАБЛЬ Baltkrievija Gomeļa
РАФ Baltkrievija Minska
Регион 46 Krievija Kursk
Регионы Krievija
Реутов Krievija Reutova
Реутов Центр Krievija Reutova
РКНХ "Трудовые Резервы" Krievija Maskava
Ровесник Krievija Sanktpēterburga
Ровесник (Новокузнецк) Krievija Novokuzņecka
Розов - Герасимов Krievija Sanktpēterburga
Росбанк Krievija Nizhniy Novgorod http://www.rosbank.ru
Росичъ Krievija Rostova pie Donas
Ростов ПАПА Krievija Ростов на дону
Ростов-Папа Krievija Rostova pie Donas
Рубежное НХЛ Ukraina Rubizhne http://nhl.ucoz.org
Руна Krievija Maskava
Русских Krievija Kazaņa
РЮКАНА Krievija Sochi
Сайрам Kazahstāna Сайрам http://asanto@inbox.ru
Саламатов - Камалов Krievija Sanktpēterburga
Самофалов Дмитрий 24 Baltkrievija Minska
СанЛин Krievija
Саня-Андрей
Сборная 22-го дня Krievija Iževska
Сборная Вельтена Krievija Iževska
сборная г.Зверево Krievija Zverevo
Сборная Ижевска Krievija Iževska http://vk.com/izhstiga
Сборная Ижевска (женщины) Krievija Iževska http://vk.com/izhstiga
сборная Каменска-Шахтинского Krievija Kamensk-Shakhtinskiy
Сборная Мира ДГТУ
Сборная Молодечно Baltkrievija Maladzyechna
Сборная новичков Москвы Krievija Maskava
Сборная первой лиги НН Krievija Nizhniy Novgorod http://naxok.com/
Сборная Перми Krievija Perma
Сборная Сибири Krievija Сибирь
Северное Сияние Krievija Sanktpēterburga
Сенников-Ком
Сер Krievija Rostova pie Donas
СерПаш Krievija Rostova pie Donas
СЕРЧЕР Krievija Rostova pie Donas
Сирень Krievija Azova
Сириус Krievija Kursk
Скоробогатов - Данилов Krievija Sanktpēterburga
СЛАВА Krievija Novokuzņecka
Смелый шаг Krievija Shatki
СМИ-52 Krievija Nizhniy Novgorod http://naxok.com
Смирнов Вл.-Валиев Krievija Sanktpēterburga
Смирнов Н. - Пономарёв Krievija Санкт-Пертербург
Смирнов Павел :: WebZILLA Baltkrievija Grodņa Дятлово
Соловей Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
сош 1 кагальницкая мбоу Krievija Kagal’nitskaya
Сош 12 Хомутовская
сош 1а Krievija Chertkovo
СОШ 2 Вишневская Krievija
Сош 3 Вильямская Krievija
СОШ 3 Чалтырь Мясникованский район Krievija Rostova pie Donas
Сош 4 Кировская Krievija
Сош 5 Кировская Krievija
Сош 6 Раково-Таврическая Krievija
Сош 7 Калининская Krievija
Сош 8 Васильево-Шамшевская Krievija
Сош 9 Новобатайская Krievija
сош №1 Krievija Semikarakorsk
сош №2 Krievija Chertkovo
сош№1 Krievija Chertkovo
Спартак Krievija Novokuzņecka
Спартак 14 Krievija Kazaņa
Спирин - Смирнов Krievija Sanktpēterburga
Спортшкола г. Котельники Krievija Kotel’niki
Спутник Krievija Sanktpēterburga
Стальные Ежи Krievija Iževska
СТАРТ Krievija Нижний- Иваново
СТАРТ-Ультрас Krievija Nizhniy Novgorod http://naxok.com
Стелс Krievija Kursk
Степанов - Обухова Krievija Sanktpēterburga
Стига Krievija Kursk
Стига Айлэнд Krievija Ussuriysk http://https://vk.com/stigaisland
Стига-СПб Krievija Sanktpēterburga
Стигакей Krievija Vladimira стигакей.рф
Столичные Академики Krievija Iževska
Сторчак - Ефимова Krievija Sanktpēterburga
Сторчак - Павлов Krievija Sanktpēterburga
СтудГОРОДОК Baltkrievija Minska
Суворовцы Динамит Krievija Rostova pie Donas
Суслики Ukraina Kijeva http://elib.org.ua/biology/special/elk/zveri/suslik.htm
Сябры Baltkrievija Minska
Таганка Krievija Taganroga
Терра инкогнита Krievija Sanktpēterburga
Терра нова Krievija Sanktpēterburga
Тест Тест Тест
Титаник Krievija Kursk
Титов Д-Барышев
Тишурова Яна 26 Baltkrievija Minska
Торос Krievija Maskava
Торрос Krievija
Трасса Р-21 Krievija Kondopoga
Трофимович Тимофей :: WebZILLA Baltkrievija Saļihorska
Трудовые резервы Krievija Nizhniy Novgorod
Туллис Krievija СПб-Тула
Тяни-Толкай Baltkrievija Новополоцк -- Витебск -- Дрогичин -- Минск
Ультра-Череповец Krievija Čerepoveca
Универсам Krievija Kazaņa
Управление КУЛЬТУРЫ БГУ Baltkrievija Minska
Урал Krievija Екатеринбург-Москва
Урал-Волга Krievija Волгоград-Екатеринбург
урарту Krievija Rostova pie Donas
Успех Krievija Iževska
Федосеев + Сторчак Krievija Sanktpēterburga
Федосеев - Городницкий П. Krievija Sanktpēterburga
Федьков Дмитрий 5 Baltkrievija Minska
Феникc Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
Феникс Krievija Nizhniy Novgorod нахок.рф
Феникс Новосибирск Krievija Novosibirska
Филадельфия Фрайерс Baltkrievija Minska
ФИЛФАК Baltkrievija Minska
ФМО Baltkrievija Minska
ФМО БГУ Baltkrievija Minska
ФМО БГУ 2,0 Baltkrievija Minska
Форвард Krievija Kursk
Форинтек Baltkrievija Minska
Фортуна Krievija Kurgāna
ФСК Baltkrievija Minska
ФФСН Baltkrievija Minska
Хамелеон Krievija Ussuriysk
Ханимунеры
Харламов Club Igaunija Narva
ХасьЗабиваетГвоздь Krievija Petrozavodska
Хижаки Ukraina Київ, Одеса, Донецьк
хищники Krievija Zverevo
Центр Krievija Novokuzņecka
ЦСКА Krievija Kursk
ч сош №3 б Krievija Chertkovo
Чебаевы Krievija Kazaņa
Чебуречная Krievija Iževska
Черепаха
ЧеХоФ Krievija Iževska
Чсош №3 Krievija Chertkovo
Чсош №3 а Krievija Chertkovo
чсош№2а Krievija Chertkovo
Чуса Krievija Kursk
Шайбочки Krievija Maskava
Шатковские дали Krievija Shatki
Шашарин Евгений 30 Baltkrievija Minska
Шашков - Малыгин Krievija Sanktpēterburga
Шашков - Фокин Krievija Sanktpēterburga
Швая Александр :: WebZILLA Baltkrievija Pinska
Шепелев Артём :: ДИРИЖАБЛЬ Baltkrievija Polocka
Шеронов Денис 12 Baltkrievija Minska
Шквал КЮН Krievija Rostova pie Donas
Школа 120 Krievija Sanktpēterburga
Шоумены Krievija Kursk
шторм КЮМ Krievija Rostova pie Donas
Штурм Ukraina Київ/Одеса
Штурман Ukraina Київ/Одеса http://www.sturman.com/
Шульга Карина 18 Baltkrievija Minska
Шуя Krievija Shuya
ШФ ИвГУ Krievija Shuya
Шымкент Kazahstāna Šimkenta http://asanto@inbox.ru
Щекочихин Артём 32 Baltkrievija Minska
Щуровский Ростислав :: WebZILLA Baltkrievija Saļihorska
Эврика
ЭКОНОМФАК Baltkrievija Minska
Элкод Krievija Maskava
Энергетик Krievija Kazaņa
Эть-Эть Krievija Kursk
Юнармия Кагальницкое отделение Девушки Krievija
Юнармия Кагальницкое отделение юноши Krievija
Юнармия, Ростовская область Krievija Bataysk
Юность Krievija Sanktpēterburga
Юность СПб Krievija Sanktpēterburga
Юные Кокосы Ukraina Kijeva
Юные Суворовцы Krievija Rostova pie Donas
ЮРВОЛ Krievija Krasnodara
Юридическая суета Krievija Maskava
Юркевич Савелий :: ДИРИЖАБЛЬ Baltkrievija Saļihorska
ЮРФАК Baltkrievija Minska