Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Латвія |
Місто | Рига |
Дата проведення турніру | 06.06.2014 |
Дата завершення турніру | 07.06.2014 |
Участников | 41 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Div 3 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Div2 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
4 | Div1 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
5 | Play-off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lars Henriksson | Швеція | Пітео | |||
2 | Lars-Erik Svensson | Швеція | Умео | |||
3 | Joakim Lundin | Швеція | Еребру | |||
4 | Yngve Aasheim | Норвегія | Тронгейм | |||
5 | Bjarne Axelsen | Данія | Bronderslev | |||
6 | Dmitry Belavin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
7 | Pavel Plesak | Чехiя | Пльзень | |||
8 | Vitaliy Sapozhnikov | Україна | Одеса | |||
9 | Sergejs Mihejevs | Латвія | Рига | |||
10 | Igor Saveljev | Естонія | Таллінн | |||
11 | Truls Mansson | Швеція | Стокгольм | |||
12 | Aleksandrs Žernovojs | Латвія | Вентспилс | |||
13 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | |||
14 | Jari Sahlgren | Фінляндія | Оулу | |||
15 | Raimonds Īša | Латвія | Рига | |||
16 | Simon Thomas | Ірландія | Lyon | |||
17 | Kimmo Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
18 | Vaclav Pikl | Чехiя | Пльзень | |||
19 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
20 | Espen Moe | Норвегія | Тронгейм | |||
21 | Petteri Sevon | Фінляндія | Вантаа | |||
22 | Milos Sevr | Чехiя | Турнов | |||
23 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | |||
24 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
25 | Daniel Matysek | Чехiя | Прага | |||
26 | Arnis Vītols | Латвія | Skrunda | |||
27 | Ilgvars Pavlovskis | Латвія | Рига | |||
28 | Vafa Hamdamov | Естонія | Таллінн | |||
29 | Igor Zaporojets | Україна | Київ | |||
30 | Vitaliy Ignatenko | Україна | Маріуполь | |||
31 | Mykola Krokhmal | Україна | Одеса | |||
32 | Sergei Sokolov | Естонія | Таллінн | |||
33 | Audrius Pleikys | Литва | Вільнюс | |||
34 | Thomas Haussknecht | Німеччина | Берлін | |||
35 | Ralph Pommerenke | Німеччина | Франкфурт-на-Майне | |||
36 | Vesa Koskela | Фінляндія | Гельсінкі | |||
37 | Andrei Kniaziuk | Білорусь | Новополоцьк | |||
38 | Vladimir Voronov | Литва | Вільнюс | |||
39 | Michael Toft Nielsen | Данія | Ольборг | |||
40 | Aliaksandr Valahanovich | Білорусь | Мінськ | |||
41 | Frank Rasche | Німеччина | Унтерферінг | |||