Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Latvija |
Pilsēta | Rīga |
Turnīra datums | 06.06.2014 |
Turnīra beigu datums | 07.06.2014 |
Dalībnieku | 41 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | groups | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Div 3 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Div2 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Div1 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
5 | Play-off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lars Henriksson | Zviedrija | Piteå | |||
2 | Lars-Erik Svensson | Zviedrija | Ūmeo | |||
3 | Joakim Lundin | Zviedrija | Erebrū | |||
4 | Yngve Aasheim | Norvēģija | Tronheima | |||
5 | Bjarne Axelsen | Dānija | Bronderslev | |||
6 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Pavel Plesak | Čehija | Plzeņa | |||
8 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | |||
9 | Sergejs Mihejevs | Latvija | Rīga | |||
10 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | |||
11 | Truls Mansson | Zviedrija | Stokholma | |||
12 | Aleksandrs Žernovojs | Latvija | Ventspils | |||
13 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | |||
14 | Jari Sahlgren | Somija | Oulu | |||
15 | Raimonds Īša | Latvija | Rīga | |||
16 | Simon Thomas | Īrija | Lyon | |||
17 | Kimmo Eriksson | Somija | Turku | |||
18 | Vaclav Pikl | Čehija | Plzeņa | |||
19 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
20 | Espen Moe | Norvēģija | Tronheima | |||
21 | Petteri Sevon | Somija | Vantā | |||
22 | Milos Sevr | Čehija | Turnov | |||
23 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | |||
24 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
25 | Daniel Matysek | Čehija | Prāga | |||
26 | Arnis Vītols | Latvija | Skrunda | |||
27 | Ilgvars Pavlovskis | Latvija | Rīga | |||
28 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | |||
29 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | |||
30 | Vitaliy Ignatenko | Ukraina | Mariupol | |||
31 | Mykola Krokhmal | Ukraina | Odesa | |||
32 | Sergei Sokolov | Igaunija | Tallina | |||
33 | Audrius Pleikys | Lietuva | Viļņa | |||
34 | Thomas Haussknecht | Vācija | Berlīne | |||
35 | Ralph Pommerenke | Vācija | Frankfurte pie Mainas | |||
36 | Vesa Koskela | Somija | Helsinki | |||
37 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | |||
38 | Vladimir Voronov | Lietuva | Viļņa | |||
39 | Michael Toft Nielsen | Dānija | Olborga | |||
40 | Aliaksandr Valahanovich | Baltkrievija | Minska | |||
41 | Frank Rasche | Vācija | Unterföhring | |||