Schedule:
Saturday. June 17th.
8.00 – 8.30 Confirmation of registration for the upcoming tournaments
9.00 – 10.50 Kids (Groups)
11:00 – 11.50 Lunch
11.50 - 14.05 Kids (Play off)
Playing system:
Two basic groups.
Top 4 in each group to play off, best of 5 (quarterfinals)
For full schedule and playing system:
https://timeskule-my.sharepoint.com/:x:/g/personal/10027_timeskule_no/EQieXX-W1_BItQCoQaErQ3ABbLSlF5LBi6JnBBlQvX3D-A?e=H4uBXB
Saturday. June 17th.
8.00 – 8.30 Confirmation of registration for the upcoming tournaments
9.00 – 10.50 Kids (Groups)
11:00 – 11.50 Lunch
11.50 - 14.05 Kids (Play off)
Playing system:
Two basic groups.
Top 4 in each group to play off, best of 5 (quarterfinals)
For full schedule and playing system:
https://timeskule-my.sharepoint.com/:x:/g/personal/10027_timeskule_no/EQieXX-W1_BItQCoQaErQ3ABbLSlF5LBi6JnBBlQvX3D-A?e=H4uBXB
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.5 |
Valsts | Norvēģija |
Pilsēta | Bryne |
Adrese | Nordlysvegen 10 |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 16.06.2023 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 16.06.2023 00:01 |
Turnīra datums | 17.06.2023 |
Время начала | 09:00 |
Turnīra beigu datums | 17.06.2023 |
Dalībnieku | 27 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
2 | Groups | Noslēdzies | 1 | 17.06.2023 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
3 | Play-Off | Noslēdzies | 5 | 17.06.2023 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | Punkti PR | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rainers Neija | Latvija | Inčukalns | 200 | 259 | ||||
2 | Henrijs Prokuratovs | Latvija | Rīga | 175 | 234 | ||||
3 | James-John Forsberg | Zviedrija | 150 | 216 | |||||
4 | Artem Tseluiko | Ukraina | Harkiva | 144 | 203 | ||||
5 | Vojta Kraus | Čehija | 138 | 192 | |||||
6 | Valery Kornitsky | Ukraina | Kijeva | 131 | 184 | ||||
7 | Kārlis Puriņš | Latvija | Rīga | 125 | 177 | ||||
8 | Roberts Verbičs | Latvija | Burtnieki | 119 | 164 | ||||
9 | Ričards Kalninš | Latvija | Rīga | 113 | 139 | ||||
10 | Emil Uimonen | Somija | Vantā | 106 | 110 | ||||
11 | Arnis Salmiņš | Latvija | Burtnieki | 100 | 84 | ||||
12 | Gustav Nilsson | Zviedrija | 94 | 61 | |||||
13 | Zala Skrlep | Slovēnija | Mengeš | 88 | 50 | ||||
14 | Ana Skrlep | Slovēnija | 81 | 42 | |||||
15 | Sinus Moberg | Norvēģija | Kvernaland | 75 | 32 | ||||
16 | Francis Refshus Hagerup | Norvēģija | Kvernaland | 69 | 26 | ||||
17 | Veronika Skibina | Ukraina | Harkiva | 63 | 21 | ||||
18 | Kristin Fjermestad | Norvēģija | Kvernaland | 56 | 18 | ||||
19 | Julian Helle | Norvēģija | Ganddal | 50 | 16 | ||||
20 | Linnea Gangsøy | Norvēģija | Bergena | 44 | 15 | ||||
21 | Edward Refshus Hagerup | Norvēģija | Kvernaland | 38 | 13 | ||||
22 | Mona Gangsøy | Norvēģija | Bergena | 31 | 11 | ||||
23 | Ane Skadsem | Norvēģija | Kvernaland | 25 | 9 | ||||
24 | Julia Carina Gangsøy | Norvēģija | Bergena | 19 | 8 | ||||
25 | Martha Gullea Gangsøy | Norvēģija | Bergena | 13 | 7 | ||||
26 | Lucas Auestad | Norvēģija | Kvernaland | 6 | 6 | ||||
27 | Vincent Refshus Hagerup | Norvēģija | Kvernaland | 1 | 1 | ||||