Schedule:
Saturday. June 17th.
8.00 – 8.30 Confirmation of registration for the upcoming tournaments
9.00 – 10.50 Kids (Groups)
11:00 – 11.50 Lunch
11.50 - 14.05 Kids (Play off)
Playing system:
Two basic groups.
Top 4 in each group to play off, best of 5 (quarterfinals)
For full schedule and playing system:
https://timeskule-my.sharepoint.com/:x:/g/personal/10027_timeskule_no/EQieXX-W1_BItQCoQaErQ3ABbLSlF5LBi6JnBBlQvX3D-A?e=H4uBXB
Saturday. June 17th.
8.00 – 8.30 Confirmation of registration for the upcoming tournaments
9.00 – 10.50 Kids (Groups)
11:00 – 11.50 Lunch
11.50 - 14.05 Kids (Play off)
Playing system:
Two basic groups.
Top 4 in each group to play off, best of 5 (quarterfinals)
For full schedule and playing system:
https://timeskule-my.sharepoint.com/:x:/g/personal/10027_timeskule_no/EQieXX-W1_BItQCoQaErQ3ABbLSlF5LBi6JnBBlQvX3D-A?e=H4uBXB
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.5 |
Країна | Норвегія |
Місто | Bryne |
Адрес | Nordlysvegen 10 |
Початок реєстрації | 16.06.2023 00:00 |
Завершення реєстрації | 16.06.2023 00:01 |
Дата проведення турніру | 17.06.2023 |
Время начала | 09:00 |
Дата завершення турніру | 17.06.2023 |
Участников | 27 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
2 | Groups | Завершено | 1 | 17.06.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Play-Off | Завершено | 5 | 17.06.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | Очки МР | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rainers Neija | Латвія | Инчукалнс | 200 | 259 | ||||
2 | Henrijs Prokuratovs | Латвія | Рига | 175 | 234 | ||||
3 | James-John Forsberg | Швеція | 150 | 216 | |||||
4 | Artem Tseluiko | Україна | Харків | 144 | 203 | ||||
5 | Vojta Kraus | Чехiя | 138 | 192 | |||||
6 | Valery Kornitsky | Україна | Київ | 131 | 184 | ||||
7 | Kārlis Puriņš | Латвія | Рига | 125 | 177 | ||||
8 | Roberts Verbičs | Латвія | Burtnieki | 119 | 164 | ||||
9 | Ričards Kalninš | Латвія | Рига | 113 | 139 | ||||
10 | Emil Uimonen | Фінляндія | Вантаа | 106 | 110 | ||||
11 | Arnis Salmiņš | Латвія | Burtnieki | 100 | 84 | ||||
12 | Gustav Nilsson | Швеція | 94 | 61 | |||||
13 | Zala Skrlep | Словенія | Mengeš | 88 | 50 | ||||
14 | Ana Skrlep | Словенія | 81 | 42 | |||||
15 | Sinus Moberg | Норвегія | Kvernaland | 75 | 32 | ||||
16 | Francis Refshus Hagerup | Норвегія | Kvernaland | 69 | 26 | ||||
17 | Veronika Skibina | Україна | Харків | 63 | 21 | ||||
18 | Kristin Fjermestad | Норвегія | Kvernaland | 56 | 18 | ||||
19 | Julian Helle | Норвегія | Ganddal | 50 | 16 | ||||
20 | Linnea Gangsøy | Норвегія | Берген | 44 | 15 | ||||
21 | Edward Refshus Hagerup | Норвегія | Kvernaland | 38 | 13 | ||||
22 | Mona Gangsøy | Норвегія | Берген | 31 | 11 | ||||
23 | Ane Skadsem | Норвегія | Kvernaland | 25 | 9 | ||||
24 | Julia Carina Gangsøy | Норвегія | Берген | 19 | 8 | ||||
25 | Martha Gullea Gangsøy | Норвегія | Берген | 13 | 7 | ||||
26 | Lucas Auestad | Норвегія | Kvernaland | 6 | 6 | ||||
27 | Vincent Refshus Hagerup | Норвегія | Kvernaland | 1 | 1 | ||||