Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 1 (Чемпионат Мира) |
Региональный множитель SWR | 1.0 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Початок реєстрації | 22.04.2015 00:00 |
Завершення реєстрації | 23.04.2015 00:00 |
Дата проведення турніру | 13.06.2015 |
Дата завершення турніру | 14.06.2015 |
Участников | 108 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Open | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | divisions | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
Final groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
3 | Play-off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 1000 | |||
2 | Atis Sīlis | Латвія | Рига | 950 | |||
3 | Edgars Caics | Латвія | Рига | 900 | |||
4 | Dmytro Marmaliuk | Україна | Кропивницький | 891 | |||
5 | Yanis Galuzo | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 883 | |||
6 | German Fokin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 874 | |||
7 | Jan Pelkonen | Фінляндія | Наантали | 866 | |||
8 | Yngve Aasheim | Норвегія | Тронгейм | 857 | |||
9 | Ahti Lampi | Фінляндія | Куопіо | 849 | |||
10 | Hans Osterman | Швеція | Стокгольм | 840 | |||
11 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 831 | |||
12 | Andrey Voskoboynikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 823 | |||
13 | Veniamin Gerasimov | Російська Федерація | Москва | 814 | |||
14 | Dmitriy Koshman | Російська Федерація | Москва | 806 | |||
15 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | 797 | |||
16 | Carl Bindekrans | Швеція | Норрчепінг | 789 | |||
17 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | 780 | |||
18 | Valts Smagars | Латвія | Рига | 771 | |||
19 | Alexander Miloradov | Російська Федерація | Москва | 763 | |||
20 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | 754 | |||
21 | Janne Ollila | Фінляндія | Наантали | 746 | |||
22 | Jan Dryak | Чехiя | 737 | ||||
23 | Patrik Petr | Чехiя | Литомишль | 729 | |||
24 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 720 | |||
25 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 711 | |||
26 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | 703 | |||
27 | Zdenek Matoušek ml. | Чехiя | 694 | ||||
28 | Artjoms Zaharovs | Латвія | Skrunda | 686 | |||
29 | Peter Östlund | Швеція | Авеста | 677 | |||
30 | Krystof Lebl | Чехiя | Прага | 669 | |||
31 | Mikhail Shashkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 660 | |||
32 | Gints Lasmanis | Латвія | Skrunda | 651 | |||
33 | Jevgēnijs Zaharovs | Латвія | Рига | 643 | |||
34 | Markus Nilsson | Швеція | Стокгольм | 634 | |||
35 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 626 | |||
36 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Латвія | Рига | 617 | |||
37 | Edgars Mucenieks | Латвія | Skrunda | 609 | |||
38 | Lars Henriksson | Швеція | Пітео | 600 | |||
39 | Jānis Kalnevics | Латвія | Инчукалнс | 591 | |||
40 | Kristian Iso-Tryykäri | Фінляндія | Турку | 583 | |||
41 | Jimmy Mardell | Швеція | Стокгольм | 574 | |||
42 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | 566 | |||
43 | Edgars Saulītis | Латвія | Инчукалнс | 557 | |||
44 | Viktoriya Noselivska | Україна | Київ | 549 | |||
45 | Artem Valiev | Литва | Вільнюс | 540 | |||
46 | Jevgeni Lvov | Естонія | Таллінн | 531 | |||
47 | Santtu Sainio | Фінляндія | Логя | 523 | |||
48 | Truls Mansson | Швеція | Стокгольм | 514 | |||
49 | Daniel Remmem | Норвегія | 506 | ||||
50 | Andreas Røren | Норвегія | Ульстейнвик | 497 | |||
51 | Miroslav Cernoch | Чехiя | Прага | 489 | |||
52 | Mykhaylo Spivakovskyy | Україна | Одеса / Київ | 480 | |||
53 | Gergely Regula | Угорщина | Будапешт | 471 | |||
54 | Vaclav Pikl | Чехiя | Пльзень | 463 | |||
55 | Filip Hamacek | Чехiя | 454 | ||||
56 | Espen Moe | Норвегія | Тронгейм | 446 | |||
57 | Bjarne Axelsen | Данія | Bronderslev | 437 | |||
58 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | 429 | |||
59 | Arne Johannes Holmin | Норвегія | Берген | 420 | |||
60 | Kimmo Eriksson | Фінляндія | Турку | 411 | |||
61 | Anton Umanskyy | Україна | Київ | 403 | |||
62 | Simon Thomas | Ірландія | Lyon | 394 | |||
63 | Stian Ostrem | Норвегія | Драммен | 386 | |||
64 | Maria Saveljeva | Естонія | Таллінн | 377 | |||
65 | Igor Saveljev | Естонія | Таллінн | 369 | |||
66 | Tomas Aberg | Швеція | 360 | ||||
67 | Frode Hagerup | Норвегія | 351 | ||||
68 | Borsanyi Peter | Угорщина | 343 | ||||
69 | Magor Papp | Угорщина | Будапешт | 334 | |||
70 | Martin Zenisek | Чехiя | Пльзень | 326 | |||
71 | Pavel Plesak | Чехiя | Пльзень | 317 | |||
72 | David Smid | Чехiя | Svitavy | 309 | |||
73 | Evgeniy Matantsev | Україна | Кропивницький | 300 | |||
74 | Klaus Jean-Claude | Швейцарія | 291 | ||||
75 | Anette Engel | Данія | Bronderslev | 283 | |||
76 | Benjamin Suominen | Фінляндія | Турку | 274 | |||
77 | Igor Zaporojets | Україна | Київ | 266 | |||
78 | Magyari Viktor | Угорщина | Вац | 257 | |||
79 | Jørn Moldvær | Норвегія | Тенсберг | 249 | |||
80 | Valentin Dietze | Німеччина | Фрайбург | 240 | |||
81 | Alen Shekarev | Естонія | Таллінн | 231 | |||
82 | Juri Artamonov | Естонія | Таллінн | 223 | |||
83 | Baurzhan Ualiev | Казахстан | Астана | 214 | |||
84 | Ralph Pommerenke | Німеччина | Франкфурт-на-Майне | 206 | |||
85 | Rolf Locher | Швейцарія | Берн | 197 | |||
86 | Frank Bruneske | Німеччина | Вільгельмсгафен | 189 | |||
87 | Vafa Hamdamov | Естонія | Таллінн | 180 | |||
88 | Gleb Tarakanov | Казахстан | Алмати | 171 | |||
89 | Aliaksandr Bartosh | Білорусь | Мінськ | 163 | |||
90 | Alexander Dolgov | Білорусь | Мінськ | 154 | |||
91 | Mikko Haveri | Фінляндія | Турку | 146 | |||
92 | Andrei Kniaziuk | Білорусь | Новополоцьк | 137 | |||
93 | Aleksandr Tarakanov | Казахстан | Железнодорожный (РФ) | 129 | |||
94 | Yuriy Bondarenko | Україна | Харків | 120 | |||
95 | Klaus Ramon | Швейцарія | 111 | ||||
96 | Vladislav Zubel | Естонія | Таллінн | 103 | |||
97 | Igor Chudin | Казахстан | Теміртау | 94 | |||
98 | Eike Rompa | Німеччина | Вільгельмсгафен | 86 | |||
99 | Vladimir Tarakanov | Казахстан | Алмати | 77 | |||
100 | Luginbuehl Beat | Швейцарія | 69 | ||||
101 | Thomas Haussknecht | Німеччина | Берлін | 60 | |||
102 | Roman Romanenko | Білорусь | Мінськ | 51 | |||
103 | Siarhei Vazhnik | Білорусь | Мінськ | 43 | |||
104 | Eugene Papakul | Білорусь | Мінськ | 34 | |||
105 | Bakhtiyar Tileukabylov | Казахстан | Шимкент | 26 | |||
106 | Dominik Hofer | Швейцарія | 17 | ||||
107 | Eduard Kuratnik | Білорусь | Мінськ | 9 | |||
108 | Haprou Andrei | Білорусь | Мінськ | 1 | |||