Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Nizhniy Novgorod |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 16.07.2014 17:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 09.08.2014 10:00 |
Turnīra datums | 10.08.2014 |
Turnīra beigu datums | 10.08.2014 |
Dalībnieku | 41 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификационный турнир | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 30 | |||
2 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 27 | |||
3 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 25 | |||
4 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 23 | |||
5 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 21 | |||
6 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 20 | |||
7 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | 19 | |||
8 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 18 | |||
9 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 17 | |||
10 | Sergey Kovankin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 16 | |||
11 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 15 | |||
12 | Alexandr Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 14 | |||
13 | Sergey Sammal | Krievija | Tula | 13 | |||
14 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | 12 | |||
15 | Alexey Korotkiy | Krievija | Nizhniy Novgorod | 11 | |||
16 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | 10 | |||
17 | Dmitrii Bochkarev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 9 | |||
18 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | 8 | |||
19 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | 7 | |||
20 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 6 | |||
21 | Dima Hintibidze | Krievija | Nizhniy Novgorod | 5 | |||
22 | Sergey Kalinkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 4 | |||
23 | Ivan Shemjakov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 3 | |||
24 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 2 | |||
25 | Alexandr Volozhanin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
26 | Lanita Gutieva | Krievija | Sochi | 1 | |||
27 | Olga Glazunova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
28 | Elnara Abasova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
29 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | 1 | |||
30 | Panyaeva Olesya | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
31 | Alexey Shalagin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
32 | Andrey Kalinkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
33 | Nikolay Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
34 | Владимир Сазанкин | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
35 | Екатерина Воложанина | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
36 | Vladimir Kudryavcev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
37 | Alexey Kalinkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
38 | Дарья Рыбушкина | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
39 | Polina Egorova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
40 | Bogdan Egorov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
41 | Ангелина Синякова | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||