Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Геленджик, пос. Дивноморск |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 16.06.2013 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 22.06.2013 12:00 |
Turnīra datums | 22.06.2013 |
Turnīra beigu datums | 25.06.2013 |
Dalībnieku | 33 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Плей-офф | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belavina Alexandra | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
3 | Denis Chernjavsky | Krievija | Rostova pie Donas | |||
4 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | Kuzmin Mikhail | Krievija | Krasnodara | |||
6 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | |||
7 | Demchenko Ivan | Krievija | Krasnodara | |||
8 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | |||
9 | Poskonniy Sergey | Krievija | Krasnodara | |||
10 | Aleksey Orlov | Krievija | Krasnodara | |||
11 | Igor Novikov | Krievija | Azova | |||
12 | Ahidzhakov Aslan | Krievija | Enem | |||
13 | Andrey Titov | Krievija | Krasnodara | |||
14 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | |||
15 | Vladimir Novikov | Krievija | Azova | |||
16 | Petukhov Sergey | Krievija | Novorossiysk | |||
17 | Daniil Yurchenko | Krievija | Armavira | |||
18 | German Dzhulaev | Krievija | Krasnodara | |||
19 | Lanita Gutieva | Krievija | Sochi | |||
20 | Yakovenko Maks | Krievija | Novorossiysk | |||
21 | Vitaly Kuzmin | Krievija | Krasnodara | |||
22 | Elena Titova | Krievija | Krasnodara | |||
23 | Burkov Andrey | Krievija | Адыгея, пос. Яблоновский | |||
24 | Nikulina Elena | Krievija | Krasnodara | |||
25 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | |||
26 | Sergey Fiel | Krievija | Novorossiysk | |||
27 | Tatyana Orlova | Krievija | Krasnodara | |||
28 | Bednyak Evgeniya | Krievija | Krasnodara | |||
29 | Ustimenko Vjacheslav | Krievija | Krasnodara | |||
30 | Pak Elena | Krievija | Krasnodara | |||
31 | Kalyuzhniy Sergey | Krievija | Krasnodara | |||
32 | Zhirov Vasiliy | Krievija | Krasnodara | |||
33 | Kalyuzhniy Dmitriy | Krievija | Krasnodara | |||