Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Saint-Petersburg |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 01.01.0001 00:00 |
Turnīra datums | 12.05.2012 |
Turnīra beigu datums | 14.05.2012 |
Dalībnieku | 32 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Bindekrans - Belavin | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
Borisov - Skorobogatov | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Dmitrichenko - Hvizd | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Galuzo - Koskela | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Gorodnitsky - Ahlberg | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Kosyrev - Legkov | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
L Tmej - Balodis | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Lampi - Shadrin | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Levdansky - Ortinov | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Masloboev - Titov | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
no game | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
P Tmej - Fokin | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Saulitis - Fedoseev | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Silis - Dubinin | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Spivakovskyy - Sainio | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Voskoboynikov - Chernov | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Zaharovs - Smagars | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
2 | Bindekrans - Balodis | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
Borisov - Chernov | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Dmitrichenko - Fokin | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Galuzo - Fedoseev | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Gorodnitsky - Shadrin | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Kosyrev - Belavin | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Lampi - Hvizd | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Levdansky - Sainio | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Masloboev - Ortinov | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
P Tmej - Legkov | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Saulitis - Skorobogatov | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Silis - Smagars | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Spivakovskyy - L Tmej | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Titov - Ahlberg | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Voskoboinikov - Dubinin | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Zaharovs - Koskela | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
3 | Ahlberg - Chernov | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
Balodis - Fedoseev | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Bindekrans - Galuzo | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Borisov - Titov | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Dmitrichenko - Koskela | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Gorodnitsky - Spivakovskyy | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Kosyrev - Dubinin | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
L Tmej - Skorobogatov | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Levdansky - Lampi | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Masloboev - Shadrin | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
P Tmej - Silis | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Sainio - Hvizd | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Saulitis - Belavin | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Smagars - Legkov | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Voskoboinikov - Ortinov | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Zaharovs - Fokin | Noslēdzies | 6 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
4 | Ahlberg - Koskela | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
Balodis - Ortinov | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Belavin - Chernov | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Bindekrans - Shadrin | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Dmitrichenko - Legkov | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Gorodnitsky - Smagars | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Levdansky - Fokin | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Saulitis - Hvizd | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Silis - L Tmej | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Spivakovskyy - Fedoseev | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Titov - Dubinin | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Voskoboinikov - Sainio | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
6 | Play-off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ahti Lampi | Somija | Kuopio | |||
2 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
3 | Oleg Dmitrichenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
4 | Petr Tmej | Čehija | Turnov | |||
5 | Carl Bindekrans | Zviedrija | Noršēpinga | |||
6 | Atis Sīlis | Latvija | Rīga | |||
7 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Yevhen Levdansky | Ukraina | Kijeva | |||
9 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | |||
10 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
12 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | |||
13 | Teemu Koskela | Somija | Helsinki | |||
14 | Kārlis Balodis | Latvija | Valdlauci | |||
15 | Matīss Saulītis | Latvija | Inčukalns | |||
16 | Valts Smagars | Latvija | Rīga | |||
17 | Michal Hvizd | Čehija | Turnov | |||
18 | Santtu Sainio | Somija | Lohja | |||
19 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | |||
20 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
22 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
23 | Ahlberg Magnus | Somija | Helsinki | |||
24 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
25 | Ladislav Tmej | Čehija | Turnov | |||
26 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
27 | Jevgēnijs Zaharovs | Latvija | Rīga | |||
28 | Shadrin Pavel | Krievija | Sanktpēterburga | |||
29 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
31 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | |||
32 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | |||