Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 15.09.2011 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 18.09.2011 12:00 |
Turnīra datums | 18.09.2011 |
Turnīra beigu datums | 18.09.2011 |
Dalībnieku | 36 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Отборочный этап | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | 42 | |||
2 | Oleg Dmitrichenko | Krievija | Sanktpēterburga | 39 | |||
3 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 37 | |||
4 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | 36 | |||
5 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | 34 | |||
6 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | 33 | |||
7 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | 31 | |||
8 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | 30 | |||
9 | Vasiliy Lyutorovich | Krievija | Sanktpēterburga | 28 | |||
10 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | 27 | |||
11 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | 25 | |||
12 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | 24 | |||
13 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | 22 | |||
14 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | 21 | |||
15 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | 20 | |||
16 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 19 | |||
17 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | 17 | |||
18 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 16 | |||
19 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | 14 | |||
20 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | 13 | |||
21 | Vasily Posrednikov | Krievija | Sanktpēterburga | 11 | |||
22 | Anthony Mzilangve | Krievija | Sanktpēterburga | 10 | |||
23 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | 8 | |||
24 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | 7 | |||
25 | Michail Nekrylov | Krievija | Sanktpēterburga | 6 | |||
26 | Kozlov Mikhail | Krievija | Ростов Великий | 5 | |||
27 | Georgii Levashev | Krievija | Sanktpēterburga | 4 | |||
28 | Daniil Osipov | Krievija | Sanktpēterburga | 3 | |||
29 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | 2 | |||
30 | Nikolay Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
31 | Brusnitsin Alex | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
32 | Lenya Zaitcev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
33 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
34 | Avetis Petikjan | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
35 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
36 | Kirill Galkov | Krievija | Gatčina | 1 | |||