Адрес: г. Нижний Новгород, ул.Арктическая 7, ст.метро Заречная, ФОК "Заречье"
Начало турнира - в 11.30
Начало турнира - в 11.30
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 4 |
Региональный множитель SWR | 0.6 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Nizhniy Novgorod |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 13.07.2018 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 18.08.2018 11:30 |
Turnīra datums | 19.08.2018 |
Turnīra beigu datums | 19.08.2018 |
Dalībnieku | 58 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Noslēdzies | 1 | 19.08.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Высшая лига | Noslēdzies | 1 | 19.08.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
3 | Лиги | Noslēdzies | 1 | 19.08.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 19.08.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
5 | Малый плей-офф | Noslēdzies | 5 | 19.08.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | Очки SWR | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 30 | 360 | 706 | |||
2 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 27 | 330 | 658 | |||
3 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | 25 | 300 | 619 | |||
4 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 23 | 295 | 590 | |||
5 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 21 | 289 | 573 | |||
6 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 20 | 284 | 565 | |||
7 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | 19 | 278 | 558 | |||
8 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 18 | 273 | 552 | |||
9 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 17 | 267 | 544 | |||
10 | Alexandr Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 16 | 262 | 530 | |||
11 | Ivan Shemjakov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 15 | 256 | 517 | |||
12 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 14 | 251 | 499 | |||
13 | Alexey Korotkiy | Krievija | Nizhniy Novgorod | 13 | 245 | 479 | |||
14 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 12 | 240 | 459 | |||
15 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 11 | 235 | 443 | |||
16 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 10 | 229 | 431 | |||
17 | Haydar Mirov | Krievija | Kazaņa | 9 | 224 | 423 | |||
18 | Vadim Matveev | Krievija | Sanktpēterburga | 8 | 218 | 419 | |||
19 | Alexander Enyushin | Krievija | Kazaņa | 7 | 213 | 415 | |||
20 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | 6 | 207 | 410 | |||
21 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | 5 | 202 | 400 | |||
22 | Vladimir Opanasenko | Krievija | Maskava | 4 | 196 | 385 | |||
23 | Konstantin Barabash | Krievija | Kazaņa | 3 | 191 | 370 | |||
24 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 2 | 185 | 357 | |||
25 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | 1 | 180 | 346 | |||
26 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Šimkenta | 1 | 175 | 343 | |||
27 | Timur Khamiev | Krievija | Kazaņa | 1 | 169 | 338 | |||
28 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | 1 | 164 | 335 | |||
29 | Olga Glazunova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 158 | 332 | |||
30 | Vladimir Orlov | Krievija | Maskava | 1 | 153 | 326 | |||
31 | Sergey Semagin | Krievija | Kazaņa | 1 | 147 | 316 | |||
32 | Elnara Abasova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 142 | 304 | |||
33 | Kapitolina Semagina | Krievija | Kazaņa | 1 | 136 | 289 | |||
34 | Roman Aganichev | Krievija | Ivanova | 1 | 131 | 272 | |||
35 | Ramil Galiev | Krievija | Kazaņa | 1 | 125 | 259 | |||
36 | Evgenii Soloviev | Krievija | Kļina | 1 | 120 | 247 | |||
37 | Dmitriy Nazarov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 115 | 228 | |||
38 | Evgeniy Elkin | Krievija | Perma | 1 | 109 | 211 | |||
39 | Pavel Shakirov | Krievija | Kazaņa | 1 | 104 | 193 | |||
40 | Dinar Fakhrutdinov | Krievija | Kazaņa | 1 | 98 | 173 | |||
41 | Semen Ivanov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 93 | 161 | |||
42 | Taisia Ankudimova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 87 | 150 | |||
43 | Alexander Nagorniy ml. | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | 82 | 140 | |||
44 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | 1 | 76 | 125 | |||
45 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | 71 | 110 | |||
46 | Yuriy Morozov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 65 | 97 | |||
47 | Anton Mineyev | Krievija | Vyazniki | 1 | 60 | 82 | |||
48 | Sergey Marochkin | Krievija | Samāra | 1 | 55 | 75 | |||
49 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | 49 | 67 | |||
50 | Ilya Elkin | Krievija | Perma | 1 | 44 | 54 | |||
51 | Andrey Leutin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 38 | 40 | |||
52 | Sergey Dunichkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 33 | 29 | |||
53 | Andrei Ivanov | Krievija | Čeboksari | 1 | 27 | 21 | |||
54 | Andrey Kalinkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 22 | 18 | |||
55 | Pavel Syzrancev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 16 | 15 | |||
56 | Vladimir Kudryavcev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 11 | 13 | |||
57 | Andrey Varyutin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 5 | 11 | |||
58 | Evgeniy Dunichkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | 1 | 1 | |||