Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Москва |
Початок реєстрації | 16.05.2015 00:00 |
Завершення реєстрації | 05.06.2015 23:59 |
Дата проведення турніру | 07.06.2015 |
Дата завершення турніру | 07.06.2015 |
Участников | 28 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Большой Play Off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
Малый Play Off | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Итоговое положение | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | ||||
1 | Alexander Miloradov | Російська Федерація | Москва | |||
2 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | |||
3 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
4 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | |||
5 | Dmitriy Koshman | Російська Федерація | Москва | |||
6 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | |||
7 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | |||
8 | Veniamin Gerasimov | Російська Федерація | Москва | |||
9 | Vladimir Goncharov | Російська Федерація | Москва | |||
10 | Mikhail Mikhin | Російська Федерація | Москва | |||
11 | Alexander Galkin | Російська Федерація | Волгоград | |||
12 | Mihail Margolis | Ізраїль | Бенидорм | |||
13 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | |||
14 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | |||
15 | Petr Mozhaev | Російська Федерація | Москва | |||
16 | Maria Miloradova | Російська Федерація | Москва | |||
17 | Denis Katkov | Російська Федерація | Москва | |||
18 | Alexandr Zhulyabin | Російська Федерація | Ногінськ | |||
19 | Anton Runenkov | Російська Федерація | Москва | |||
20 | Oleg Shapkov | Російська Федерація | Москва | |||
21 | Eva Ozerova | Російська Федерація | Череповець | |||
22 | Sergey Korotkiy | Російська Федерація | Москва | |||
23 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | |||
24 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | |||
25 | Andrey Ponomarev | Російська Федерація | Москва | |||
26 | Gleb Tarakanov | Казахстан | Алмати | |||
27 | Yuriy Popov | Російська Федерація | Москва | |||
28 | Aleksandr Tarakanov | Казахстан | Железнодорожный (РФ) | |||