Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Москва |
Початок реєстрації | 01.12.2014 10:00 |
Завершення реєстрації | 20.12.2014 12:00 |
Дата проведення турніру | 21.12.2014 |
Дата завершення турніру | 21.12.2014 |
Участников | 51 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификационный турнир | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Лиги | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Высшая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
4 | Плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dmitriy Koshman | Російська Федерація | Москва | 30 | |||
2 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 27 | |||
3 | Alexander Miloradov | Російська Федерація | Москва | 25 | |||
4 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 23 | |||
5 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | 21 | |||
6 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 20 | |||
7 | Denis Katkov | Російська Федерація | Москва | 19 | |||
8 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 18 | |||
9 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | 17 | |||
10 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 16 | |||
11 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 15 | |||
12 | Vladimir Goncharov | Російська Федерація | Москва | 14 | |||
13 | Sergey Sammal | Російська Федерація | Тула | 13 | |||
14 | Alexander Galkin | Російська Федерація | Волгоград | 12 | |||
15 | Evgeniy Voytko | Російська Федерація | Митищі | 11 | |||
16 | Alexandr Kosyrev | Російська Федерація | Москва | 10 | |||
17 | Nikita Zholobov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 9 | |||
18 | Alexander Vihlyantsev | Російська Федерація | Волгоград | 8 | |||
19 | Maria Miloradova | Російська Федерація | Москва | 7 | |||
20 | Alexey Krinov | Казахстан | Шимкент | 6 | |||
21 | Petr Mozhaev | Російська Федерація | Москва | 5 | |||
22 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | 4 | |||
23 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | 3 | |||
24 | Ivan Shchekotov | Російська Федерація | Москва | 2 | |||
25 | Oleg Shapkov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
26 | Aleksandr Tarakanov | Казахстан | Железнодорожный (РФ) | 1 | |||
27 | Vladimir Areshkin | Російська Федерація | Котельники | 1 | |||
28 | Kirill Vasilev | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
29 | Vladimir Krivolapov | Російська Федерація | Волгоград | 1 | |||
30 | Aleksey Kupcov | Російська Федерація | Королёв | 1 | |||
31 | Anton Urakaev | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
32 | Alexey Gavrilov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
33 | Yuriy Verbitskiy | Російська Федерація | Волгоград | 1 | |||
34 | Dmitriy Shumilin | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
35 | Igor Miloradov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
36 | Lanita Gutieva | Російська Федерація | Сочі | 1 | |||
37 | Aleksandr Dvinyaninov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
38 | Andrey Ponomarev | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
39 | Mikhail Krinov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
40 | Makar Polyakov | Російська Федерація | Котельники | 1 | |||
41 | Yuriy Popov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
42 | Alexandr Gorlin | Російська Федерація | Волгодонськ | 1 | |||
43 | Yaroslav Mikryukov | Російська Федерація | Котельники | 1 | |||
44 | Vladimir Kuptsov | Російська Федерація | Королёв | 1 | |||
45 | Lidija Kozak | Російська Федерація | Волгодонськ | 1 | |||
46 | Sergey Pugachev | Російська Федерація | Железнодорожный | 1 | |||
47 | Sergey Nekrasov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
48 | Mihail Gashkov | Російська Федерація | Єкатеринбург | 1 | |||
49 | Nikolai Builov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
50 | ukharskyi Dmitryi | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
51 | Ukharskiy Stanislav | Російська Федерація | Москва | 1 | |||