Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Латвія |
Місто | Рига |
Дата проведення турніру | 06.06.2014 |
Дата завершення турніру | 07.06.2014 |
Участников | 35 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Div 3 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Div2 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
4 | Div1 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
5 | Play-off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Pelkonen | Фінляндія | Наантали | |||
2 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | |||
3 | Oleksii Korabel | Україна | Ірпінь | |||
4 | Gints Lasmanis | Латвія | Skrunda | |||
5 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Латвія | Рига | |||
6 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
7 | Filips Buhtujevs | Латвія | Инчукалнс | |||
8 | Edgars Vītols | Латвія | Skrunda | |||
9 | Roman Ignatenko | Україна | Маріуполь | |||
10 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
11 | Anatolii Sapozhnikov | Україна | Одеса | |||
12 | Dmitry Afonin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
13 | Emīls Liepiņš | Латвія | Рига | |||
14 | Vegard Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
15 | Aleksi Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
16 | Rene Huhtala | Фінляндія | Наантали | |||
17 | Jan Sladek | Чехiя | Pribram | |||
18 | Jiri Chylik ml. | Чехiя | Прага | |||
19 | Anton Umanskyy | Україна | Київ | |||
20 | Evgeniy Matantsev | Україна | Кропивницький | |||
21 | Mathias Jacobsen | Данія | Bronderslev | |||
22 | Simonas Pleikys | Литва | Вільнюс | |||
23 | Leon Haussknecht | Німеччина | Берлін | |||
24 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
25 | Torbjørn Kverneland | Норвегія | Kverneland | |||
26 | Vladimir Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
27 | Thorbjørn F. Hestvaag | Норвегія | Kvernaland | |||
28 | Valentin Dietze | Німеччина | Фрайбург | |||
29 | Tomas Kahoun ml. | Чехiя | Pelhřimov | |||
30 | Laurynas Orlauskas | Литва | Вільнюс | |||
31 | Marek Matejka | Чехiя | Страконице | |||
32 | Morten Mikal Brekken | Норвегія | Kvernaland | |||
33 | Linus Nilsson | Швеція | Норртельє | |||
34 | Vadim Romanenko | Білорусь | Мінськ | |||
35 | Juozapas Gustainis | Литва | Вільнюс | |||