Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.6 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Нижний Новгород |
Адрес | проспект Гагарина, 22 |
Телефон | +7 (903) 054-36-37 |
shikerin@mail.ru | |
Початок реєстрації | 26.03.2019 10:00 |
Завершення реєстрації | 13.04.2019 21:00 |
Дата проведення турніру | 14.04.2019 |
Время начала | 11.00 |
Дата завершення турніру | 15.04.2019 |
Участников | 18 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | 14.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Групповой этап | Завершено | 1 | 14.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Плэй-офф | Завершено | 7 | 14.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
4 | Малый плэй-офф | Завершено | 7 | 14.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
5 | Переходный турнир | Завершено | 7 | 14.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan Shemjakov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 240 | 256 | |||
2 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 210 | 197 | |||
3 | Kirichenko Evgeny | Російська Федерація | Нижний Новгород | 180 | 137 | |||
4 | Yuriy Morozov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 168 | 98 | |||
5 | Вадим Фишман | Російська Федерація | Нижний Новгород | 156 | 71 | |||
6 | Pavel Syzrancev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 144 | 42 | |||
7 | Semen Ivanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 132 | 29 | |||
8 | Olga Glazunova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 120 | 24 | |||
9 | Aleksandr Meshcheryakov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 108 | 22 | |||
10 | Alexey Soloviev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 96 | 19 | |||
11 | Sergey Dunichkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 84 | 17 | |||
12 | Andrey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 72 | 15 | |||
13 | Larin Maksim | Російська Федерація | Нижний Новгород | 60 | 12 | |||
14 | Igor Ivanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 48 | 10 | |||
15 | Vladimir Kudryavcev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 36 | 8 | |||
16 | Dzonyy Dunichkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 24 | 6 | |||
17 | Eugene Knyazev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 12 | 3 | |||
18 | Trifonov Daniil | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 1 | |||