Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Курськ |
Адрес | улица 50 лет Октября, 94 (приемная комиссия Юго-Западного Государственного Университета |
Початок реєстрації | 25.10.2017 10:00 |
Завершення реєстрації | 05.11.2017 11:00 |
Дата проведення турніру | 05.11.2017 |
Дата завершення турніру | 05.11.2017 |
Участников | 37 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | 05.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Квалификация 2 тур | Завершено | 1 | 05.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Плей-офф | Завершено | 3 | 05.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimir Kiselev | Російська Федерація | Курськ | ||||
2 | Oleg Ovchinkin | Російська Федерація | Курськ | ||||
3 | Igor Shehovcov | Російська Федерація | Курськ | ||||
4 | Gubarev Ivan | Російська Федерація | Курськ | ||||
5 | Aleksandr Kleymenov | Російська Федерація | Курськ | ||||
6 | Agibalov Maxim | Російська Федерація | Курськ | ||||
7 | Miroshnickov Ivan | Російська Федерація | Курськ | ||||
8 | Zheleznov Mikhail | Російська Федерація | Курськ | ||||
9 | Vertakov Aleksandr | Російська Федерація | Курськ | ||||
10 | Platon Gusenkov | Російська Федерація | Курськ | ||||
11 | Tanriverdiev Leon | Російська Федерація | Курськ | ||||
12 | Strukov Stepan | Російська Федерація | Курськ | ||||
13 | Kurbanov Serdar | Туркменистан | * | ||||
14 | Azim Makhmudov | Таджикістан | Душанбе | ||||
15 | Aleksey Strukov | Російська Федерація | Курськ | ||||
16 | Konarev Dima | Російська Федерація | Курськ | ||||
17 | Zolotukhin Alexander | Російська Федерація | Курськ | ||||
18 | Fortuna Adau | Ангола | * | ||||
19 | Dmitriev Michail | Російська Федерація | Курськ | ||||
20 | Shevtsov Nikita | Російська Федерація | Курськ | ||||
21 | Miroshnikova Nadejda | Російська Федерація | Курская область | ||||
22 | Djumaniyazov Kurbaniyaz | Туркменистан | * | ||||
23 | Pavel Belkin | Російська Федерація | Курськ | ||||
24 | Sarfarozbekov Ismail | Таджикістан | Душанбе | ||||
25 | Aleksey Pyhtin | Російська Федерація | Курськ | ||||
26 | Miroshnikov Georgii | Російська Федерація | Курская область | ||||
27 | Nematov Kurbonali | Таджикістан | Душанбе | ||||
28 | Dmitriev Nikolay | Російська Федерація | Курськ | ||||
29 | Djalalov Korimdjon | Таджикістан | Душанбе | ||||
30 | Kramskoy Alexey | Російська Федерація | Курськ | ||||
31 | Roman Kononov | Російська Федерація | Курськ | ||||
32 | Alekseev Dmitriy | Російська Федерація | Курськ | ||||
33 | Deryamuradov Allanazar | Туркменистан | * | ||||
34 | Mamedov Shohrat | Туркменистан | * | ||||
35 | Paukov Stanislav | Російська Федерація | Курськ | ||||
36 | Popkov Klim | Російська Федерація | Курськ | ||||
37 | Razumov Sergei | Російська Федерація | Курськ | ||||