Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 22.03.2011 21:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 07.05.2011 11:30 |
Turnīra datums | 07.05.2011 |
Dalībnieku | 85 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Групповой этап | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Дивизионы | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
3 | Edgars Caics | Latvija | Rīga | |||
4 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | |||
5 | Oleg Dmitrichenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
9 | Ahti Lampi | Somija | Kuopio | |||
10 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | |||
12 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | |||
13 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | |||
14 | Anton Kiselyov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | |||
16 | Shadrin Pavel | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Santtu Sainio | Somija | Lohja | |||
18 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
19 | Mikko Kaariainen | Somija | Joensū | |||
20 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Kirill Rudnev | Krievija | Maskava | |||
22 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | |||
23 | Yan Zaripov | Krievija | Maskava | |||
24 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | |||
25 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
26 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | |||
27 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
28 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | |||
29 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | |||
31 | Anton Lampi | Somija | Lohja | |||
32 | Kevin Eriksson | Somija | Turku | |||
33 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
34 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
35 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
36 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
37 | Alexander Larichev | Krievija | Čerepoveca | |||
38 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | |||
39 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
40 | Mishurinskikh Konstantin | Krievija | Pleskava | |||
41 | Volodymyr Trus | Ukraina | Odesa | |||
42 | Alexey Klimko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
43 | Vasily Posrednikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
44 | Jani Herlevi | Somija | Helsinki | |||
45 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
46 | Mischenko Filipp | Krievija | Sanktpēterburga | |||
47 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
48 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | |||
49 | Kimmo Eriksson | Somija | Turku | |||
50 | Platkov Nestor | Krievija | Sanktpēterburga | |||
51 | Vyacheslav Sushinin | Krievija | Severodvinska | |||
52 | Roman Bykov | Krievija | Kotel’niki | |||
53 | Igor Petrov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
54 | Nikolay Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
55 | Pavlov Alexander | Krievija | Sanktpēterburga | |||
56 | Shubbe Leontiy | Krievija | Sanktpēterburga | |||
57 | Jury st. Porinets | Krievija | Sanktpēterburga | |||
58 | Ustina Bubnova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
59 | Kozlov Mikhail | Krievija | Ростов Великий | |||
60 | Dmitry Vasilyev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
61 | Oleg Bubnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
62 | Alexey Beljaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
63 | Kirill Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
64 | Igor Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
65 | Larionov Alexander | Krievija | Sanktpēterburga | |||
66 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
67 | Daniil Shmeljov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
68 | Egor Zaytsev | Krievija | Čerepoveca | |||
69 | Jury ml. Porinets | Krievija | Sanktpēterburga | |||
70 | Brusnitsin Alex | Krievija | Sanktpēterburga | |||
71 | Dmitry Gerasimov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
72 | Georgii Levashev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
73 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
74 | Kirill Zaharenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
75 | Roman Shabalin | Krievija | Maskava | |||
76 | Dmitriy Zhurba | Krievija | Sanktpēterburga | |||
77 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
78 | Svyatoslav Kovalevskiy | Krievija | Sanktpēterburga | |||
79 | Jury ml. Zaytsev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
80 | Alexander Krivolapov | |||||
81 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
82 | Vadim Lukin | Krievija | Čerepoveca | |||
83 | Timur Kudashev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
84 | Konstantin Sharapov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
85 | Dmitry Reshetnikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||