Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Azova |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 11.03.2015 12:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 10.04.2015 12:00 |
Turnīra datums | 11.04.2015 |
Turnīra beigu datums | 11.04.2015 |
Dalībnieku | 43 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификационный турнир | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 30 | |||
2 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 27 | |||
3 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 25 | |||
4 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | 23 | |||
5 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 21 | |||
6 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 20 | |||
7 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 19 | |||
8 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 18 | |||
9 | Daniil Yurchenko | Krievija | Armavira | 17 | |||
10 | Denis Chernjavsky | Krievija | Rostova pie Donas | 16 | |||
11 | Igor Novikov | Krievija | Azova | 15 | |||
12 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | 14 | |||
13 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 13 | |||
14 | Vladimir Novikov | Krievija | Azova | 12 | |||
15 | Ivan Talovera | Krievija | Rostova pie Donas | 11 | |||
16 | Alexandr Gorlin | Krievija | Volgodonska | 10 | |||
17 | Sergey Fiel | Krievija | Novorossiysk | 9 | |||
18 | Evgen Novikov | Krievija | Krasnodara | 8 | |||
19 | Roman Novikov | Krievija | Krasnodara | 7 | |||
20 | Viktor Maschenko | Krievija | Rostova pie Donas | 6 | |||
21 | Tatiana Orlova | Krievija | Krasnodara | 5 | |||
22 | Lidija Kozak | Krievija | Volgodonska | 4 | |||
23 | Pavel Kiselyov | Krievija | Volgodonska | 3 | |||
24 | Ahidzhakov Aslan | Krievija | Enem | 2 | |||
25 | Elina Yurchenko | Krievija | Armavira | 1 | |||
26 | Andrey Makarevich | Krievija | Starominskaya | 1 | |||
27 | Ivan Tsygikalo | Krievija | Starominskaya | 1 | |||
28 | Mikhail Alekhin | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
29 | Anastasiya Kiselyova | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
30 | Alexei Morozov | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
31 | Alexander Duev | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
32 | Nikolaj Salnikov | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
33 | Kirill Babak | Krievija | Starominskaya | 1 | |||
34 | Ivan Borzilov | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
35 | Yurchenko Olga | Krievija | Armavira | 1 | |||
36 | Pavel Volkov Pavlovich | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
37 | Victoria Alexeeva | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
38 | Andrey Shinkarev | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
39 | Sergei Chernikov | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
40 | Igor Shibun | Krievija | Azova | 1 | |||
41 | Evgeniy Shpitalniy | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
42 | Vlardimir Bresskiy | Krievija | Azova | 1 | |||
43 | Andrey Dotsenko | Krievija | Azova | 1 | |||