Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Ukraina |
Pilsēta | Harkiva |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 01.01.2014 20:50 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 31.01.2014 11:30 |
Turnīra datums | 01.02.2014 |
Turnīra beigu datums | 02.02.2014 |
Dalībnieku | 43 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Груповий етап | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Вища ліга | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Перша ліга | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Плей-оф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
5 | за 23-26 місця | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | |||
2 | Sergii Tsyba | Ukraina | Kijeva | |||
3 | Roman Ignatenko | Ukraina | Mariupol | |||
4 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | |||
5 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Oleksii Korabel | Ukraina | Irpiņa | |||
7 | Dmytro Donets | Izraēla | ||||
8 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | |||
9 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | |||
10 | Igor Scherbakov | Krievija | Kursk | |||
11 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | |||
12 | Anatolii Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | |||
13 | Yevhen Rykun | Ukraina | Kijeva | |||
14 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kijeva | |||
15 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | |||
16 | Maksym Peskov | Ukraina | Kijeva | |||
17 | Valentyn Korabel | Ukraina | Irpiņa | |||
18 | Pavel Churilin | Krievija | Kursk | |||
19 | Anton Umanskyy | Ukraina | Kijeva | |||
20 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | |||
21 | Dmytro Marmaliuk | Ukraina | Kirovohrada | |||
22 | Oleksandr Zaichuk | Ukraina | Kijeva | |||
23 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | |||
24 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | |||
25 | Alexander Makushkin | Krievija | Kursk | |||
26 | Mykola Krokhmal | Ukraina | Odesa | |||
27 | Orest Tkach | Ukraina | Vyshneve | |||
28 | Serhiy Talimonchyk | Ukraina | Kijeva | |||
29 | Igor Martynenko | Ukraina | Harkiva | |||
30 | Denys Derkach | Ukraina | Harkiva | |||
31 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | |||
32 | Dmytro Derkach | Ukraina | Harkiva | |||
33 | Vitaliy Ignatenko | Ukraina | Mariupol | |||
34 | Sofiya Kylymnyk | Ukraina | Kijeva | |||
35 | Anastasia Garkovska | Ukraina | Kijeva | |||
36 | Mykhaylo Spalek | Ukraina | Harkiva | |||
37 | Oksana Derkach | Ukraina | Harkiva | |||
38 | Oleg Bondarenko | Ukraina | Harkiva | |||
39 | Tamara Shalomayeva | Ukraina | Harkiva | |||
40 | Borys Chekhachev | Ukraina | Harkiva | |||
41 | Yuriy Bondarenko | Ukraina | Harkiva | |||
42 | Vitaliy Nevolnychenko | Ukraina | Harkiva | |||
43 | Alexander Pilipenko | Ukraina | Harkiva | |||