Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kursk |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 28.11.2013 15:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 10.01.2014 11:00 |
Turnīra datums | 11.01.2014 |
Turnīra beigu datums | 11.01.2014 |
Dalībnieku | 91 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Групповой этап | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atis Sīlis | Latvija | Rīga | 30 | |||
2 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | 27 | |||
3 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | 25 | |||
4 | Ivan Zaharov | Krievija | Maskava | 23 | |||
5 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | 21 | |||
6 | Edgars Caics | Latvija | Rīga | 20 | |||
7 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 19 | |||
8 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | 18 | |||
9 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 17 | |||
10 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | 16 | |||
11 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 15 | |||
12 | Roman Ignatenko | Ukraina | Mariupol | 14 | |||
13 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 13 | |||
14 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 12 | |||
15 | Evgeniy Goloviznin | Krievija | Kursk | 11 | |||
16 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | 10 | |||
17 | Oleksii Korabel | Ukraina | Irpiņa | 9 | |||
18 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | 8 | |||
19 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | 7 | |||
20 | Sergey Sammal | Krievija | Tula | 6 | |||
21 | Raivis Sternāts | Latvija | Rīga | 5 | |||
22 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 4 | |||
23 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 3 | |||
24 | Pavel Churilin | Krievija | Kursk | 2 | |||
25 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 1 | |||
26 | Sergejs Mihejevs | Latvija | Rīga | 1 | |||
27 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | 1 | |||
28 | Sergey Korotkiy | Krievija | Maskava | 1 | |||
29 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
30 | Valentyn Korabel | Ukraina | Irpiņa | 1 | |||
31 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Šimkenta | 1 | |||
32 | Edgars Saulītis | Latvija | Inčukalns | 1 | |||
33 | Kirill Rudnev | Krievija | Maskava | 1 | |||
34 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | 1 | |||
35 | Igor Sherbakov | Krievija | Kursk | 1 | |||
36 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kijeva | 1 | |||
37 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 1 | |||
38 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | 1 | |||
39 | Alexey Ziborov | Krievija | Kursk | 1 | |||
40 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
41 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | 1 | |||
42 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
43 | Sergei Chernikov | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
44 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | 1 | |||
45 | Kirill Kuznetsov | Krievija | Tula | 1 | |||
46 | Dmitriy Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
47 | Dmytro Derkach | Ukraina | Harkiva | 1 | |||
48 | Alexander Makushkin | Krievija | Kursk | 1 | |||
49 | Vladimir Sannikov | Krievija | Kursk | 1 | |||
50 | Kristaps Zarinieks | Latvija | Jēkabpils | 1 | |||
51 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 1 | |||
52 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | 1 | |||
53 | Vladimir Novikov | Krievija | Azova | 1 | |||
54 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | 1 | |||
55 | Vitaliy Ignatenko | Ukraina | Mariupol | 1 | |||
56 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | 1 | |||
57 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
58 | Viktoriia Zaporojets | Ukraina | Kijeva | 1 | |||
59 | Igor Novikov | Krievija | Azova | 1 | |||
60 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | 1 | |||
61 | Igor Miloradov | Krievija | Maskava | 1 | |||
62 | Oleg Bublikov | Krievija | Kursk | 1 | |||
63 | Roman Bykov | Krievija | Kotel’niki | 1 | |||
64 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | 1 | |||
65 | Denys Derkach | Ukraina | Harkiva | 1 | |||
66 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | 1 | |||
67 | Igor Martynenko | Ukraina | Harkiva | 1 | |||
68 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
69 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
70 | Lanita Gutieva | Krievija | Sochi | 1 | |||
71 | Alexey Plokhikh | Krievija | Kursk | 1 | |||
72 | Vladimir Tarakanov | Kazahstāna | Almati | 1 | |||
73 | Alexander Churilin | Krievija | Kursk | 1 | |||
74 | Nikolay Bublikov | Krievija | Kursk | 1 | |||
75 | Vladislav Chesnokov | Krievija | Kursk | 1 | |||
76 | Pavel Bezrukov | Krievija | Kursk | 1 | |||
77 | Oksana Derkach | Ukraina | Harkiva | 1 | |||
78 | Alexey Legostaev | Krievija | Kursk | 1 | |||
79 | Nekhoroshih Igor | Krievija | Kursk | 1 | |||
80 | Sergey Likhushin | Krievija | Kursk | 1 | |||
81 | Sergey Legostaev | Krievija | Kursk | 1 | |||
82 | Valeriy Parfenov | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
83 | Semyon Kurbatov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
84 | Sergey Protasov | Krievija | Kursk | 1 | |||
85 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | 1 | |||
86 | Vasin Gleb | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
87 | Petr Bezrukov | Krievija | Kursk | 1 | |||
88 | Tatiana Evdokimova | Krievija | Kursk | 1 | |||
89 | Khanov Stanisla | Krievija | Kursk | 1 | |||
90 | Vyacheslav Domashev | Krievija | Kursk | 1 | |||
91 | Michail Derevyanchenko | Krievija | Maskava | 1 | |||