Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Ukraina |
Pilsēta | Harkiva |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 24.11.2013 11:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 13.12.2013 11:30 |
Turnīra datums | 14.12.2013 |
Dalībnieku | 29 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Груповий етап | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | плей-оф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
3 | за 17-18 місця | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
4 | за 19-20 місця | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
5 | за 21-22 місця | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
6 | за 23-24 місця | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
7 | за 25-26 місця | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
8 | за 27-28 місця | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman Ignatenko | Ukraina | Mariupol | |||
2 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | |||
3 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | |||
4 | Mykola Krokhmal | Ukraina | Odesa | |||
5 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | |||
6 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | |||
7 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | |||
8 | Maksym Peskov | Ukraina | Kijeva | |||
9 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | |||
10 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | |||
11 | Igor Scherbakov | Krievija | Kursk | |||
12 | Dmytro Derkach | Ukraina | Harkiva | |||
13 | Oleg Bublikov | Krievija | Kursk | |||
14 | Vitaliy Ignatenko | Ukraina | Mariupol | |||
15 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | |||
16 | Anastasia Garkovska | Ukraina | Kijeva | |||
17 | Alexander Makushkin | Krievija | Kursk | |||
18 | Sofiya Kylymnyk | Ukraina | Kijeva | |||
19 | Mykhailo Bibik | Ukraina | Harkiva | |||
20 | Igor Martynenko | Ukraina | Harkiva | |||
21 | Oksana Derkach | Ukraina | Harkiva | |||
22 | Mykhaylo Spalek | Ukraina | Harkiva | |||
23 | Nikolay Bublikov | Krievija | Kursk | |||
24 | Vladislav Chesnokov | Krievija | Kursk | |||
25 | Dmytro Marmaliuk | Ukraina | Kirovohrada | |||
26 | Oleg Bondarenko | Ukraina | Harkiva | |||
27 | Denys Opara | Ukraina | Kijeva | |||
28 | Tamara Shalomayeva | Ukraina | Harkiva | |||
29 | Vitaliy Nevolnychenko | Ukraina | Harkiva | |||