Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Ukraina |
Pilsēta | Odesa |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 17.07.2013 20:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 22.08.2013 11:00 |
Turnīra datums | 24.08.2013 |
Turnīra beigu datums | 24.08.2013 |
Dalībnieku | 38 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | круговик | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
3 | за 17-18 места | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
4 | за 19-20 места | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
5 | за 21-22 места | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
6 | за 23-24 места | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
7 | за 25-26 места | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
8 | за 27-28 места | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
9 | за 29-30 места | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
10 | за 31-32 места | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
11 | за 33-34 места | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
12 | за 35-36 места | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | ||||
2 | Roman Ignatenko | Ukraina | Mariupol | ||||
3 | Oleksii Korabel | Ukraina | Irpiņa | ||||
4 | Oleksiy Vedernikov | Ukraina | Odesa | ||||
5 | Sergii Tsyba | Ukraina | Kijeva | ||||
6 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | ||||
7 | Anatolii Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | ||||
8 | Maksym Peskov | Ukraina | Kijeva | ||||
9 | Igor Chaban | Ukraina | Odesa | ||||
10 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | ||||
11 | Denys Chaban | Ukraina | Odesa | ||||
12 | Mykyta Kushnir | Ukraina | Odesa | ||||
13 | Olexandr Zaychuk | Ukraina | Kijeva | ||||
14 | Serhiy Talimonchyk | Ukraina | Kijeva | ||||
15 | Andryy Lapchenko | Ukraina | Kijeva | ||||
16 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | ||||
17 | Valentyn Korabel | Ukraina | Irpiņa | ||||
18 | Mykola Krokhmal | Ukraina | Odesa | ||||
19 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | ||||
20 | Yuriy Kushnir | Ukraina | Odesa | ||||
21 | Vitaliy Ignatenko | Ukraina | Mariupol | ||||
22 | Volodymyr Trus | Ukraina | Odesa | ||||
23 | Sergiy Krasiuk | Ukraina | Kijeva | ||||
24 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kijeva | ||||
25 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | ||||
26 | Wolodimir Kudela | Ukraina | Kirovohrada | ||||
27 | Oleksandr Malyarozov | Ukraina | Odesa | ||||
28 | Grigorii Antonenko | Ukraina | Kijeva | ||||
29 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | ||||
30 | Viktoriia Zaporojets | Ukraina | Kijeva | ||||
31 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | ||||
32 | Oles Kondrashevskyy | Ukraina | Kijeva | ||||
33 | Artem Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | ||||
34 | Valeriy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | ||||
35 | Vitaly Vaschuk | Ukraina | Kijeva | ||||
36 | Egor Sapogko | Ukraina | Kijeva | ||||
37 | Denys Opara | Ukraina | Kijeva | ||||
38 | Yuriy Perevjazko | Ukraina | Kijeva | ||||