Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 13.04.2013 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 21.04.2013 09:00 |
Turnīra datums | 21.04.2013 |
Turnīra beigu datums | 21.04.2013 |
Dalībnieku | 51 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | 1/32 финала | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
2 | 1/16 финала | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
3 | 1/8 финала | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
4 | 1/4 финала | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
5 | 1/2 финала | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
6 | Мини финал | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
7 | Финал | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
8 | 1/8 Утешительного Кубка | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
9 | 1/4 Утешительного Кубка | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
10 | 1/2 Утешительного Кубка | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
11 | Мини финал Утешительного Кубка (19-20 место) | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
12 | Финал Утешительного Кубка (17-18 место) | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
13 | Лига 1/8 (9-16 место) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
14 | Лига 1/4 (5-8 место) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
15 | Лига 1/4 Утешительного Кубка (21-24 место) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
16 | Лига 1/8 Утешительного Кубка (25-32 место) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
17 | Лига Надежд (33 место и далее) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
3 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
4 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Anton Kiselyov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
9 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
10 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
12 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | |||
13 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
14 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | |||
16 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
18 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
19 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
20 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Belavina Alexandra | Krievija | Sanktpēterburga | |||
22 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | |||
23 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
24 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | |||
25 | Leonid Zaytcev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
26 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
27 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
28 | Nikolay Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
29 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Lev Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
31 | Pavlov Alexander | Krievija | Sanktpēterburga | |||
32 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | |||
33 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
34 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
35 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
36 | Timur Kudashev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
37 | Sergey Nemolot | Krievija | Sanktpēterburga | |||
38 | Dmitry Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
39 | Dasha Obukhova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
40 | Dmitriy Zhurba | Krievija | Sanktpēterburga | |||
41 | Vladimir Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
42 | Vladimir Nikulov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
43 | Matvey Kryazhev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
44 | Grigoriy Rozov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
45 | Дмитрий Вавилов | Krievija | Sanktpēterburga | |||
46 | Pavel Krikorov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
47 | Александр Румянцев | Krievija | Sanktpēterburga | |||
48 | Alexander Krikorov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
49 | Alxander Ignatiev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
50 | Александра Шураева | |||||
51 | Александра Сергеева | |||||