Регистрация на СПО-2019 9.30 – 10.30
Церемония открытия турнира 10.30 – 10.50
Игры 1-й групповой стадии 11.00 – 13.00
Обед 13.00 – 13.50
Игры 2-й групповой стадии 14.00 – 15.00
Игры в низших дивизионах 14.00 – 16.00
Награждение призёров низших дивизионах 16.20 – 16.30
Игры 1/16, 1/8 финала плэй-офф и в 1 и 2 дивизионах 15.30 – 17.30
Игры 1/4, 1/2 финала и финал СПО-2019 17.30 - 20.30
Награждение призёров 20.40 – 21.00
Церемония открытия турнира 10.30 – 10.50
Игры 1-й групповой стадии 11.00 – 13.00
Обед 13.00 – 13.50
Игры 2-й групповой стадии 14.00 – 15.00
Игры в низших дивизионах 14.00 – 16.00
Награждение призёров низших дивизионах 16.20 – 16.30
Игры 1/16, 1/8 финала плэй-офф и в 1 и 2 дивизионах 15.30 – 17.30
Игры 1/4, 1/2 финала и финал СПО-2019 17.30 - 20.30
Награждение призёров 20.40 – 21.00
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 3 |
Региональный множитель SWR | 1.0 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Adrese | отель Октябрьская. Лиговский проспект 10 |
Telefona numurs | +79213889821 |
vskorobogatov@mail.ru | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 09.07.2019 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 02.11.2019 10:30 |
Turnīra datums | 02.11.2019 |
Время начала | 11.00 |
Turnīra beigu datums | 02.11.2019 |
Dalībnieku | 128 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Любители | Noslēdzies | 1 | 02.11.2019 11:45 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Групповой этап | Noslēdzies | 1 | 02.11.2019 11:45 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
3 | Пятая Лига | Noslēdzies | 1 | 02.11.2019 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
4 | Четвёртая Лига | Noslēdzies | 1 | 02.11.2019 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
5 | Третья Лига | Noslēdzies | 1 | 02.11.2019 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
6 | Вторая Лига | Noslēdzies | 1 | 02.11.2019 16:30 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
7 | Первая Лига | Noslēdzies | 1 | 02.11.2019 16:30 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
8 | Высшая Лига | Noslēdzies | 1 | 02.11.2019 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
9 | Play-Off | Noslēdzies | 7 | 02.11.2019 16:30 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | 700 | 867 | |||
2 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | 650 | 835 | |||
3 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | 600 | 815 | |||
4 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 595 | 797 | |||
5 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | 590 | 773 | |||
6 | Roni Nuttunen | Somija | Raisio | 586 | 750 | |||
7 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | 581 | 727 | |||
8 | Vesa Huotelin | Somija | Espo | 576 | 702 | |||
9 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 571 | 689 | |||
10 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | 566 | 677 | |||
11 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | 562 | 673 | |||
12 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | 557 | 666 | |||
13 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | 552 | 658 | |||
14 | Boris Velmoga | Krievija | Sanktpēterburga | 547 | 646 | |||
15 | Kristaps Riekstiņš | Latvija | Burtnieki | 542 | 633 | |||
16 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | 538 | 624 | |||
17 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 533 | 615 | |||
18 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 528 | 611 | |||
19 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | 523 | 606 | |||
20 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | 518 | 602 | |||
21 | Jevgeni Lvov | Igaunija | Tallina | 514 | 596 | |||
22 | Georgii Levashev | Krievija | Sanktpēterburga | 509 | 589 | |||
23 | Rolands Riekstiņš | Latvija | Burtnieki (Valmiera district) | 504 | 582 | |||
24 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | 499 | 575 | |||
25 | Semen Bitjukov | Krievija | Sanktpēterburga | 494 | 571 | |||
26 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | 490 | 568 | |||
27 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | 485 | 566 | |||
28 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | 480 | 566 | |||
29 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | 475 | 563 | |||
30 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | 470 | 560 | |||
31 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | 466 | 556 | |||
32 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | 461 | 551 | |||
33 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | 456 | 546 | |||
34 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 451 | 542 | |||
35 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | 446 | 537 | |||
36 | Alexey Artuchov | Krievija | Kursk | 442 | 533 | |||
37 | Veronika Sachok | Igaunija | Tallina | 437 | 525 | |||
38 | Vadim Matveev | Krievija | Sanktpēterburga | 432 | 515 | |||
39 | Eduard Kuratnik | Baltkrievija | Minska | 427 | 502 | |||
40 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | 422 | 491 | |||
41 | Evgenii Soloviev | Krievija | Kļina | 418 | 484 | |||
42 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | 413 | 479 | |||
43 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | 408 | 477 | |||
44 | Dasha Obukhova | Krievija | Sanktpēterburga | 403 | 474 | |||
45 | Alexandr Borovskiy | Krievija | Sanktpēterburga | 398 | 469 | |||
46 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 394 | 462 | |||
47 | Alexander Larichev | Krievija | Čerepoveca | 389 | 455 | |||
48 | Roman Aganichev | Krievija | Ivanova | 384 | 449 | |||
49 | Sergey Kudinov | Krievija | Chernyakhovsk | 379 | 446 | |||
50 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | 374 | 445 | |||
51 | Nikolay Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 370 | 444 | |||
52 | Victor Poberezhny | Krievija | Novosibirska | 365 | 444 | |||
53 | Timur Mihhaljov | Igaunija | Tallina | 360 | 443 | |||
54 | Vladimir Kiselev | Krievija | Kursk | 355 | 442 | |||
55 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 350 | 441 | |||
56 | Aleksandr Metelitsa | Igaunija | Narva | 346 | 440 | |||
57 | Alexander Dolgov | Baltkrievija | Minska | 341 | 439 | |||
58 | Dmitriy Lyapin | Krievija | Arkhangel’sk | 336 | 438 | |||
59 | Vadim Krynitski | Baltkrievija | Minska | 331 | 436 | |||
60 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | 326 | 432 | |||
61 | Kristaps Zarinieks | Latvija | Jēkabpils | 322 | 428 | |||
62 | Denis Guselnikov | Krievija | Severodvinska | 317 | 423 | |||
63 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | 312 | 419 | |||
64 | Michael Chernobay | Baltkrievija | Minska | 307 | 414 | |||
65 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | 302 | 409 | |||
66 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | 298 | 403 | |||
67 | Aleksey Bobushkin | Krievija | Arkhangel’sk | 293 | 397 | |||
68 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 288 | 392 | |||
69 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | 283 | 386 | |||
70 | Ilya Timofeev | Krievija | Jaroslavļa | 278 | 379 | |||
71 | Mark Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | 274 | 374 | |||
72 | Tatjana Suchkova | Igaunija | Tallina | 269 | 369 | |||
73 | Deniss Andrijashkin | Igaunija | Narva | 264 | 364 | |||
74 | Maxim Maksimov | Krievija | Sanktpēterburga | 259 | 359 | |||
75 | Alexey Kravchenko | Baltkrievija | Ивенец | 254 | 350 | |||
76 | Vladzimir Slizh | Baltkrievija | Minska | 250 | 342 | |||
77 | Aleksei Bogomolov | Krievija | Sanktpēterburga | 245 | 335 | |||
78 | Denis Nekrasov | Krievija | Maskava | 240 | 330 | |||
79 | Sergey Nekrasov | Krievija | Maskava | 235 | 327 | |||
80 | Alexey Klimko | Krievija | Sanktpēterburga | 230 | 319 | |||
81 | Pavel Fedorov | Krievija | Sanktpēterburga | 226 | 311 | |||
82 | Rūdolfs Valainis | Latvija | Jēkabpils | 221 | 301 | |||
83 | Maxim Korsuk | Krievija | Sanktpēterburga | 216 | 287 | |||
84 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | 211 | 277 | ||||
85 | Иван Пекарский | Krievija | Sanktpēterburga | 206 | 262 | |||
86 | Nikita Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | 202 | 248 | |||
87 | Igor Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | 197 | 239 | |||
88 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | 192 | 229 | |||
89 | Yakunchikov Andrey | Krievija | Sanktpēterburga | 187 | 220 | |||
90 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | 182 | 210 | |||
91 | Andrey Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | 178 | 200 | |||
92 | Alisa Lyapina | Krievija | Arkhangel’sk | 173 | 185 | |||
93 | Pavel Simonov | Krievija | Sanktpēterburga | 168 | 173 | |||
94 | Ivan Chernov | Krievija | Санкт Петербург | 163 | 157 | |||
95 | Slava Mitkin | Krievija | Arkhangel’sk | 158 | 143 | |||
96 | Konstantin Sitnikov | Krievija | Sanktpēterburga | 154 | 134 | |||
97 | Дмитрий Смолин | Krievija | Sanktpēterburga | 149 | 125 | |||
98 | Vsevolod Smolin | Krievija | Sanktpēterburga | 144 | 121 | |||
99 | Mikhail Bogomolov | Krievija | Sanktpēterburga | 139 | 115 | |||
100 | Edward Sazanov | Krievija | Sanktpēterburga | 134 | 108 | |||
101 | Yakunchikov Nikita | Krievija | Sanktpēterburga | 130 | 104 | |||
102 | Nikita Panyov | Krievija | Ivanova | 125 | 94 | |||
103 | Elena Okuneva | Krievija | Sanktpēterburga | 120 | 85 | |||
104 | Mikhail Kovalenko | Krievija | Sanktpēterburga | 115 | 73 | |||
105 | Andrey Bityukov | Krievija | Sanktpēterburga | 110 | 61 | |||
106 | Oleg Sokolov | Krievija | Maskava | 106 | 53 | |||
107 | Павел Гварамия | Krievija | Sanktpēterburga | 101 | 48 | |||
108 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | 96 | 42 | |||
109 | Виталий Смирнов | Krievija | Sanktpēterburga | 91 | 34 | |||
110 | Василий Переверткин | Krievija | Sanktpēterburga | 86 | 27 | |||
111 | Aleksandr Kleshchenko | Krievija | Sanktpēterburga | 82 | 19 | |||
112 | Павел Красавин | Krievija | Sanktpēterburga | 77 | 17 | |||
113 | Yurii Abramov | Krievija | Petrozavodska | 72 | 16 | |||
114 | Аркадий Косарев | Krievija | Sanktpēterburga | 67 | 15 | |||
115 | Timofey Satcenko | Krievija | Sanktpēterburga | 62 | 14 | |||
116 | Edward Fenkin | Krievija | Sanktpēterburga | 58 | 13 | |||
117 | Егор Прилепский | Krievija | Sanktpēterburga | 53 | 12 | |||
118 | Сергей Кистанов | Krievija | Sanktpēterburga | 48 | 11 | |||
119 | Михаил Хорев | Krievija | Sanktpēterburga | 43 | 10 | |||
120 | MARAT RODIONOV | Krievija | Sanktpēterburga | 38 | 9 | |||
121 | Илья Шелепанов | Krievija | Sanktpēterburga | 34 | 8 | |||
122 | Kiselev Denis | Krievija | Kursk | 29 | 7 | |||
123 | Artur Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 24 | 6 | |||
124 | Михаил Дорогов | Krievija | Sanktpēterburga | 19 | 5 | |||
125 | Тимофей Курьеров | Krievija | Sanktpēterburga | 14 | 4 | |||
126 | Miknail Salove | Krievija | Sanktpēterburga | 10 | 3 | |||
127 | Maksim Rodionov | Krievija | Sanktpēterburga | 5 | 2 | |||
128 | Александр Кистанов | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | 1 | |||