Музей Олимпийской Славы, ул.Советская, 33, 2 этаж
станция метро "Площадь Ленина""
С 10.45 подтверждение регистрации в зале,
11.00 начало турнира
станция метро "Площадь Ленина""
С 10.45 подтверждение регистрации в зале,
11.00 начало турнира
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 6 |
Региональный множитель SWR | 0.5 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Novosibirska |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 21.09.2018 02:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 12.10.2018 12:00 |
Turnīra datums | 13.10.2018 |
Turnīra beigu datums | 13.10.2018 |
Dalībnieku | 18 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Noslēdzies | 1 | 13.10.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Плэй офф | Noslēdzies | 7 | 13.10.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
3 | Первая лига | Noslēdzies | 1 | 13.10.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | konstantin orlov | Krievija | Novosibirska | 100 | 145 | |||
2 | Victor Poberezhny | Krievija | Novosibirska | 75 | 118 | |||
3 | Gennadiy Shurupov | Krievija | Novosibirska | 50 | 96 | |||
4 | Dmitriy Fedorchenko | Krievija | Novokuzņecka | 47 | 73 | |||
5 | Adam Salikhov | Krievija | Novokuzņecka | 43 | 59 | |||
6 | Mikhail Simonov | Krievija | Novokuzņecka | 40 | 49 | |||
7 | Pavel Gorlov | Krievija | Novokuzņecka | 37 | 46 | |||
8 | Evgeniy Tarasevich | Krievija | Novokuzņecka | 33 | 43 | |||
9 | Dmitry Krasyuk | Krievija | Novosibirska | 30 | 38 | |||
10 | Evgeniy Kozin | Krievija | Novokuzņecka | 27 | 31 | |||
11 | Konstantin Kirilin | Krievija | Novosibirska | 23 | 22 | |||
12 | Anatoliy Voronin | Krievija | Novosibirska | 20 | 11 | |||
13 | Maxim Trubachev | Krievija | Novokuzņecka | 17 | 7 | |||
14 | Vitaly Bushuev | Krievija | Novokuzņecka | 13 | 5 | |||
15 | Igor Zamiatin | Izraēla | H̱olon | 10 | 4 | |||
16 | Artem Pashkin | Krievija | Novokuzņecka | 7 | 3 | |||
17 | Alexandr Pokrovsky | Krievija | Yarovoye | 3 | 2 | |||
18 | Igor Belmesov | Krievija | Barnaula | 1 | 1 | |||