В борьбу за кубки и медали вступят мастера всех возрастных категорий и навыков. Всех приглашаем! И ждём!
Начало соревнований: 13:00, окончание в 17.00. Место проведения: г. Владимир, Никитский бульвар.
Информация на сайте: https://vk.com/stigahockey33. Турнирный сбор - 200 рублей!
Схема размещения: https://pp.userapi.com/c849536/v849536246/57e90/0SggvsnHVQE.jpg
Начало соревнований: 13:00, окончание в 17.00. Место проведения: г. Владимир, Никитский бульвар.
Информация на сайте: https://vk.com/stigahockey33. Турнирный сбор - 200 рублей!
Схема размещения: https://pp.userapi.com/c849536/v849536246/57e90/0SggvsnHVQE.jpg
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 6 |
Региональный множитель SWR | 0.4 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Vladimira |
Adrese | Никитский бульвар |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 25.08.2018 12:00 |
Turnīra datums | 25.08.2018 |
Turnīra beigu datums | 25.08.2018 |
Dalībnieku | 13 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Круговой турнир | Noslēdzies | 1 | 25.08.2018 13:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Первая лига | Noslēdzies | 1 | 25.08.2018 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 25.08.2018 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | Очки SWR | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman Aganichev | Krievija | Ivanova | 26 | 80 | 87 | |||
2 | Alexey Balitskiy | Krievija | Maskava | 24 | 60 | 48 | |||
3 | Evgeniy Fedulov | Krievija | Vladimira | 22 | 40 | 27 | |||
4 | Andrey Kalinkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 20 | 36 | 21 | |||
5 | Anton Mineyev | Krievija | Vyazniki | 18 | 32 | 15 | |||
6 | Nikita Panyov | Krievija | Ivanova | 16 | 28 | 12 | |||
7 | Sergey Dunichkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 14 | 24 | 11 | |||
8 | Shabunina Anna | Krievija | Ivanova | 12 | 20 | 9 | |||
9 | Alexey Kalinkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 10 | 16 | 7 | |||
10 | Vladimir Kudryavcev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 8 | 12 | 6 | |||
11 | Pavel Borisov | Krievija | Vladimira | 6 | 8 | 4 | |||
12 | Zhukova Liliya | Krievija | Lakinsk | 4 | 4 | 3 | |||
13 | Veronika Zhukova | Krievija | Lakinsk | 2 | 1 | 1 | |||