Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.8 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Adrese | ул. Пришвина 8, офисное здание компании "Р-Стайл" |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 26.10.2017 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 02.11.2017 15:00 |
Turnīra datums | 02.11.2017 |
Turnīra beigu datums | 02.11.2017 |
Dalībnieku | 17 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Круговой этап | Noslēdzies | 1 | 02.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Лиги | Noslēdzies | 1 | 02.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
3 | Матч за 1 место в Высшей лиге | Noslēdzies | 5 | 02.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
4 | Матч за 3 место в Высшей лиге | Noslēdzies | 5 | 02.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
5 | Матч за 1 место в Первой лиге | Noslēdzies | 5 | 02.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
6 | Матч за 3 место в Первой лиге | Noslēdzies | 5 | 02.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | Очки SWR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 367 | 320 | |||
2 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 334 | 280 | |||
3 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | 316 | 240 | ||||
4 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | 299 | 223 | |||
5 | Evgenii Soloviev | Krievija | Kļina | 284 | 206 | |||
6 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 267 | 189 | |||
7 | Yuriy Verbitskiy | Krievija | Волгоград / Москва | 235 | 171 | |||
8 | Sergey Nekrasov | Krievija | Maskava | 204 | 154 | |||
9 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Šimkenta | 171 | 137 | |||
10 | Aleksey Gavrilov | Krievija | Maskava | 147 | 120 | |||
11 | Roman Bykov | Krievija | Kotel’niki | 139 | 103 | |||
12 | Vladimir Orlov | Krievija | Maskava | 127 | 86 | |||
13 | Robert Shaekhov | Krievija | Korolev | 103 | 69 | |||
14 | Aleksey Molodenkov | Krievija | Balašiha | 69 | 51 | |||
15 | Sergey Pugachev | Krievija | Zheleznodorozhnyy | 36 | 34 | |||
16 | Kurochkin Maksim | Krievija | Volgodonska | 10 | 17 | |||
17 | Polivackin Yaroslav | Krievija | Maskava | 1 | 1 | |||