http://puck.no/turnering/#/nm21/
Foreløpig program (med forbehold om endringer og forskyvninger):
08.00: Registrering og oppvarming
08.15: Klubb-NM: Grunnspill
09.45: Klubb-NM: Sluttspill
11.45: Lunsj
12.30: Cup: fram til semifinale
13.00: Åpen klasse: grunnspill
14.30: Åpen klasse: mellomspill
16.00: Åpen klasse & veteran: Sluttspill
19.00: Finale: åpen klasse
20.00: Bankett (med semifinaler og finale i cupen)
Foreløpig program (med forbehold om endringer og forskyvninger):
08.00: Registrering og oppvarming
08.15: Klubb-NM: Grunnspill
09.45: Klubb-NM: Sluttspill
11.45: Lunsj
12.30: Cup: fram til semifinale
13.00: Åpen klasse: grunnspill
14.30: Åpen klasse: mellomspill
16.00: Åpen klasse & veteran: Sluttspill
19.00: Finale: åpen klasse
20.00: Bankett (med semifinaler og finale i cupen)
Turniertyp | Einzel |
---|---|
Status | beendet |
Turnierlevel | 4 |
Regionaler Multiplikator SWR | 0.5 |
Land | Norwegen |
Stadt | Bryne |
Adresse | 18 et. i Høghuset. Hetlandsgata 9, 4340 Bryne |
Datum des Turniers | 02.10.2021 |
Turnierende | 03.10.2021 |
Teilnehmeranzahl | 29 |
Runde
Name | Status | Länge | Datum und Uhrzeit | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Cup | beendet | 1 | 02.10.2021 12:30 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Play-Off-Baum |
Grunnspill | beendet | 1 | 02.10.2021 13:00 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Tabellen | |
2 | Mellomspill | beendet | 1 | 02.10.2021 14:30 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Tabellen |
Mellomspill C | beendet | 2 | 02.10.2021 00:00 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Tabellen | |
3 | A-Sluttspill | beendet | 7 | 02.10.2021 16:00 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Play-Off-Baum |
B-Sluttspill | beendet | 5 | 02.10.2021 16:00 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Play-Off-Baum | |
C-Sluttspill | beendet | 5 | 02.10.2021 16:00 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Play-Off-Baum |
TextversionEndplazierung
Norwegian Championships 2021 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vorname | Land | Stadt | Wertung SWR | Punkte | ||||
1 | Magnus Klippen | Norwegen | Kvernaland | 300 | 567 | |||
2 | Daniel Remmem | Norwegen | 275 | 528 | ||||
3 | Yngve Aasheim | Norwegen | Trondheim | 250 | 509 | |||
4 | Øystein Klippen | Norwegen | Kristiansand | 240 | 496 | |||
5 | Amund Risa Fylling | Norwegen | Kvernaland | 231 | 488 | |||
6 | Andreas Røren | Norwegen | Ulsteinvik | 221 | 474 | |||
7 | Frode Hagerup | Norwegen | Kvernaland | 212 | 465 | |||
8 | Trond Ove Gangsøy | Norwegen | Bergen | 202 | 456 | |||
9 | Geir Hjemås | Norwegen | Oslo | 192 | 445 | |||
10 | Vegard Klippen | Norwegen | Kvernaland | 183 | 438 | |||
11 | Espen Moe | Norwegen | Trondheim | 173 | 426 | |||
12 | Arne Johannes Holmin | Norwegen | Bergen | 163 | 406 | |||
13 | Andreas Fjermestad | Norwegen | Kvernaland | 154 | 384 | |||
14 | Jørn Moldvær | Norwegen | Tønsberg | 144 | 361 | |||
15 | Gustav Brådland | Norwegen | Trondheim | 135 | 334 | |||
16 | Vegard Flatøy | Norwegen | Bergen | 125 | 315 | |||
17 | Daniel Nygård | Norwegen | Bergen | 115 | 287 | |||
18 | Vegard T. Steine | Norwegen | 106 | 264 | ||||
19 | Thorbjørn F. Hestvaag | Norwegen | Kvernaland | 96 | 227 | |||
20 | Sondre Efteland Johansen | Norwegen | Kvernaland | 87 | 160 | |||
21 | Sander Berntsen | Norwegen | Bryne | 77 | 100 | |||
22 | Henning Tvedten | Norwegen | Bergen | 67 | 41 | |||
23 | Morten Aarflot | Norwegen | Oslo | 58 | 16 | |||
24 | Are Konglevoll | Norwegen | 48 | 13 | ||||
25 | Jonas Fjelde Larsen | Norwegen | Kvernaland | 38 | 11 | |||
26 | Torstein Grude Lund | Norwegen | 29 | 8 | ||||
27 | Kristoffer Fauskanger | Norwegen | 19 | 6 | ||||
28 | Alexander Bøe | Norwegen | 10 | 3 | ||||
29 | Jørgen Brattabø | Norwegen | 1 | 1 | ||||