Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Нижний Новгород |
Початок реєстрації | 27.06.2015 11:00 |
Завершення реєстрації | 08.08.2015 11:00 |
Дата проведення турніру | 09.08.2015 |
Дата завершення турніру | 09.08.2015 |
Участников | 47 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Высшие Лиги | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Первая Лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
4 | Плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Итоговое положение | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
1 | Veniamin Gerasimov | Російська Федерація | Москва | 30 | |||
2 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | 27 | |||
3 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | 25 | |||
4 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 23 | |||
5 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 21 | |||
6 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 20 | |||
7 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 19 | |||
8 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 18 | |||
9 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 17 | |||
10 | Anton Fedoseev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 16 | |||
11 | Alexey Korotkiy | Російська Федерація | Нижний Новгород | 15 | |||
12 | Alexander Galkin | Російська Федерація | Волгоград | 14 | |||
13 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 13 | |||
14 | Yury Volik | Російська Федерація | Краснодар | 12 | |||
15 | Alexandr Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 11 | |||
16 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 10 | |||
17 | Gleb Vasiliev | Російська Федерація | Москва | 9 | |||
18 | Dima Hintibidze | Російська Федерація | Нижний Новгород | 8 | |||
19 | Anton Runenkov | Російська Федерація | Москва | 7 | |||
20 | Sergey Kovankin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 6 | |||
21 | Sergey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 5 | |||
22 | Sergey Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 4 | |||
23 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 3 | |||
24 | Georgii Levashev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 2 | |||
25 | Alexey Krinov | Казахстан | Шимкент | 1 | |||
26 | Mishurinskikh Konstantin | Російська Федерація | Горад Пскоў | 1 | |||
27 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | 1 | |||
28 | Mikhail Krinov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
29 | Andrey Ponomarev | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
30 | Ivan Shemjakov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
31 | Elnara Abasova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
32 | Yaroslav Mikryukov | Російська Федерація | Котельники | 1 | |||
33 | Alexandr Volozhanin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
34 | Lanita Gutieva | Російська Федерація | Сочі | 1 | |||
35 | Artem Blinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 1 | |||
36 | Taisia Ankudimova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
37 | Andrey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
38 | Leonid Volik | Російська Федерація | Краснодар | 1 | |||
39 | Ivan Titkov | Російська Федерація | Самара | 1 | |||
40 | Alexey Shalagin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
41 | Vladimir Kudryavcev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
42 | Yuri Toropchin | Російська Федерація | Самара | 1 | |||
43 | Alexey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
44 | Ekaterina Kolodeznaja | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
45 | Volik Mikhail | Російська Федерація | Краснодар | 1 | |||
46 | Andrey Varyutin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
47 | Анастасия Власова | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||