Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Україна |
Місто | Одеса |
Початок реєстрації | 29.09.2013 15:00 |
Завершення реєстрації | 25.10.2013 12:00 |
Дата проведення турніру | 26.10.2013 |
Дата завершення турніру | 26.10.2013 |
Участников | 31 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Групповой этап | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Первая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | ВысС?ая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
4 | za 23-26 mesta | Завершено | 3 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
5 | Play off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitaliy Sapozhnikov | Україна | Одеса | |||
2 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
3 | Roman Ignatenko | Україна | Маріуполь | |||
4 | Mykyta Kushnir | Україна | Одеса | |||
5 | Mykhaylo Spivakovskyy | Україна | Одеса / Київ | |||
6 | Igor Chaban | Україна | Одеса | |||
7 | Sergii Tsyba | Україна | Київ | |||
8 | Oleksii Korabel | Україна | Ірпінь | |||
9 | Yuriy Kushnir | Україна | Одеса | |||
10 | Anton Umanskyy | Україна | Київ | |||
11 | Oleksandr Malyarozov | Україна | Одеса | |||
12 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | |||
13 | Olexandr Zaychuk | Україна | Київ | |||
14 | Viktoriya Noselivska | Україна | Київ | |||
15 | Valeriy Skorokhod | Україна | Южний | |||
16 | Vitaliy Ignatenko | Україна | Маріуполь | |||
17 | Serhiy Talimonchyk | Україна | Київ | |||
18 | Igor Zaporojets | Україна | Київ | |||
19 | Maksym Peskov | Україна | Київ | |||
20 | Volodymyr Trus | Україна | Одеса | |||
21 | Nazar Kondrashevskyy | Україна | Київ | |||
22 | Sergiy Krasyuk | Україна | Київ | |||
23 | Sofiya Kylymnyk | Україна | Київ | |||
24 | Mykola Krokhmal | Україна | Одеса | |||
25 | Igor Martynenko | Україна | Харків | |||
26 | Viktoriia Zaporojets | Україна | Київ | |||
27 | Dmytro Derkach | Україна | Харків | |||
28 | Wolodimir Kudela | Україна | Кропивницький | |||
29 | Dmytro Marmaliuk | Україна | Кропивницький | |||
30 | Dmytro Donets | Ізраїль | ||||
31 | Denys Opara | Україна | Київ | |||