www.galdahokejs.lv/lk
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 3 |
Региональный множитель SWR | 1.0 |
Країна | Латвія |
Місто | Инчукалнс |
Початок реєстрації | 23.09.2017 10:00 |
Завершення реєстрації | 23.09.2017 10:00 |
Дата проведення турніру | 23.09.2017 |
Дата завершення турніру | 23.09.2017 |
Участников | 62 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Grupas | Завершено | 1 | 23.09.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Līgas | Завершено | 1 | 23.09.2017 13:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Play-off | Завершено | 7 | 23.09.2017 15:10 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Play-off 1.-2.līga | Завершено | 5 | 23.09.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
Play-off 2.-3.līga | Завершено | 5 | 23.09.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
Play-off 3.-4.līga | Завершено | 5 | 23.09.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Vietu sadalījums | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | ||||
1 | Valts Smagars | Латвія | Рига | 700 | |||
2 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Латвія | Рига | 650 | |||
3 | Raivis "The Cobra" Miglinieks | Латвія | Рига | 600 | |||
4 | Edgars Mucenieks | Латвія | Skrunda | 590 | |||
5 | Elvijs Siliņš | Латвія | Вентспилс | 580 | |||
6 | Sergejs Mihejevs | Латвія | Рига | 569 | |||
7 | Alvis Siliņš | Латвія | Вентспилс | 559 | |||
8 | Edgars Saulītis | Латвія | Инчукалнс | 549 | |||
9 | Rainers Kalniņš | Латвія | Инчукалнс | 539 | |||
10 | Filips Buhtujevs | Латвія | Инчукалнс | 529 | |||
11 | Edžus Kaņeps | Латвія | Рига | 519 | |||
12 | Jevgēnijs Zaharovs | Латвія | Рига | 508 | |||
13 | Eliāns Ēdelis | Латвія | Вентспилс | 498 | |||
14 | Sandis Kalniņš | Латвія | Инчукалнс | 488 | |||
15 | Aleksandrs Žernovojs | Латвія | Вентспилс | 478 | |||
16 | Romans Faļkenšteins | Латвія | Рига | 468 | |||
17 | Guntis Ernšteins | Латвія | Вентспилс | 458 | |||
18 | Kristaps Zarinieks | Латвія | Єкабпілс | 447 | |||
19 | Rūdolfs Valainis | Латвія | Єкабпілс | 437 | |||
20 | Emīls Krasts | Латвія | Валмієра | 427 | |||
21 | Elēna Rācenāja | Латвія | Вентспилс | 417 | |||
22 | Elvis Arhinovičs | Латвія | Вентспилс | 407 | |||
23 | Salvis Skarainis | Латвія | Талсі | 397 | |||
24 | Raivis Sternāts | Латвія | Рига | 386 | |||
25 | Egīls Belševics | Латвія | Рига | 376 | |||
26 | Rolands Riekstiņš | Латвія | Burtnieki (Valmiera district) | 366 | |||
27 | Ilze Zuce-Tenča | Латвія | Инчукалнс | 356 | |||
28 | Kristaps Riekstiņš | Латвія | Burtnieki | 346 | |||
29 | Kaspars Viļums | Латвія | Рига | 336 | |||
30 | Rinalds Siņicins | Латвія | Инчукалнс | 325 | |||
31 | Ralfs Paeglis | Латвія | Инчукалнс | 315 | |||
32 | Leonards Mazūrs | Латвія | Рига | 305 | |||
33 | Roberts Pelšs | Латвія | Burtnieki | 295 | |||
34 | Haralds Janvars | Латвія | Вентспилс | 285 | |||
35 | Kristaps Naglis | Латвія | Рига | 275 | |||
36 | Roberts Līvmanis | Латвія | Инчукалнс | 264 | |||
37 | Aldis Ūdris | Латвія | Талсі | 254 | |||
38 | Roberts Suharevs Jr. | Латвія | Инчукалнс | 244 | |||
39 | Sandis Krasts | Латвія | Валмієра | 234 | |||
40 | Intars Garančs | Латвія | Инчукалнс | 224 | |||
41 | Gunārs Buls | Латвія | Юрмала | 214 | |||
42 | Silvestrs Bružēvics | Латвія | Рига | 203 | |||
43 | Nikolass Pilinskis | Латвія | Вангажи | 193 | |||
44 | Sarma Vēberga | Латвія | Вентспилс | 183 | |||
45 | Olga Ozernaja | Латвія | Рига | 173 | |||
46 | Reinis Rihards Liepiņš | Латвія | Рига | 163 | |||
47 | Alberts Bērtiņš | Латвія | Рига | 153 | |||
48 | Jānis Markevics | Латвія | Vaidava | 142 | |||
49 | Konstantīns Domeniks Zabello | Латвія | Рига | 132 | |||
50 | Zigmārs Šmits | Латвія | Кукенойс | 122 | |||
51 | Jānis Rektiņš | Латвія | Валмієра | 112 | |||
52 | Mārcis Radelis | Латвія | Вентспилс | 102 | |||
53 | Dāvis Apfelbaums | Латвія | Вентспилс | 92 | |||
54 | Ella Lauma Bērtiņa | Латвія | Рига | 81 | |||
55 | Edvards Drozds | Латвія | Инчукалнс | 71 | |||
56 | Andrejs Farafonovs | Латвія | Рига | 61 | |||
57 | Roberts Suharevs Sr. | Латвія | Инчукалнс | 51 | |||
58 | Martins Gabrielis | Латвія | Рига | 41 | |||
59 | Andrejs Solovjovs | Латвія | Юрмала | 31 | |||
60 | Kristiāns Auziņš | Латвія | Burtnieki | 20 | |||
61 | Marks Dzenis | Латвія | Рига | 10 | |||
62 | Railends Kuhaļskis | Латвія | Инчукалнс | 1 | |||