Kursk Cup - 2016 (Кубок Курска 2016)

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Уровень турнира
3
Региональный множитель SWR 1.0
Країна Російська Федерація
Місто Курськ
Початок реєстрації 30.10.2015 10:00
Завершення реєстрації 08.01.2016 12:00
Дата проведення турніру 09.01.2016
Участников 144
Етапи
  Назва Стан Тривалість Дата и время  
1 Квалификация Завершено 1 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
2 Высшая Лига Завершено 1 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
3 Первая Лига Завершено 1 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
4 Вторая лига Завершено 1 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
5 Третья лига Завершено 1 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
6 Четвертая лига Завершено 1 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
7 Плей-офф Завершено 7 Учасники | Розклад і результати | Сетки
8 Плей-офф первой лиги Завершено 5 Учасники | Розклад і результати | Сетки
9 Плей-офф второй лиги Завершено 5 Учасники | Розклад і результати | Сетки
10 Плей-офф третьей лиги Завершено 5 Учасники | Розклад і результати | Сетки
11 Плей-офф четвертой лиги Завершено 5 Учасники | Розклад і результати | Сетки

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Очки SWR
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 700
2 Ivan Zaharov Російська Федерація Москва 650
3 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва 600
4 Edgars Caics Латвія Рига 596
5 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург 591
6 Yanis Galuzo Російська Федерація Санкт-Петербург 587
7 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург 583
8 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 579
9 Atis Sīlis Латвія Рига 574
10 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 570
11 Pavel Gorodnitskiy Ізраїль Хайфа 566
12 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург 562
13 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ 557
14 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва 553
15 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва 549
16 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 545
17 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига 540
18 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 536
19 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва 532
20 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 528
21 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула 523
22 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ 519
23 Dmytro Marmaliuk Україна Кропивницький 515
24 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург 511
25 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург 506
26 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург 502
27 Vitaliy Sapozhnikov Україна Одеса 498
28 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 494
29 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 489
30 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 485
31 Denis Matveev Російська Федерація Курськ 481
32 Anton Umanskyy Україна Київ 477
33 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 472
34 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург 468
35 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва 464
36 Sergey Sammal Російська Федерація Тула 460
37 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі 455
38 Anton Runenkov Російська Федерація Москва 451
39 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ 447
40 Viktoriya Noselivska Україна Київ 443
41 Pavel Churilin Російська Федерація Курськ 438
42 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ) 434
43 Sergey Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород 430
44 Georgii Levashev Російська Федерація Санкт-Петербург 426
45 Yury Volik Російська Федерація Краснодар 421
46 Maria Miloradova Російська Федерація Москва 417
47 Igor Novikov Російська Федерація Краснодар 413
48 Igor Scherbakov Російська Федерація Курськ 409
49 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула 404
50 Alex Bjorn Російська Федерація Санкт-Петербург 400
51 Raivis Sternāts Латвія Рига 396
52 Sergejs Mihejevs Латвія Рига 391
53 Dmytro Donets Ізраїль 387
54 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург 383
55 Anatolii Sapozhnikov Україна Одеса 379
56 Igor Saveljev Естонія Таллінн 374
57 Irina Vorobieva Російська Федерація Санкт-Петербург 370
58 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ 366
59 Artem Valiev Литва Вільнюс 362
60 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ 357
61 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ 353
62 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва 349
63 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків 345
64 Sergey Kovankin Російська Федерація Нижний Новгород 340
65 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 336
66 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ 332
67 Sergii Tsyba Україна Київ 328
68 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 323
69 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 319
70 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 315
71 Volodymyr Trus Україна Одеса 311
72 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір 306
73 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 302
74 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 298
75 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 294
76 Sergey Korotkiy Російська Федерація Москва 289
77 Alexey Korotkiy Російська Федерація Нижний Новгород 285
78 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 281
79 Dmytro Derkach Україна Харків 277
80 Oleg Bublikov Російська Федерація Курськ 272
81 Bratko Sergey Російська Федерація Краснодар 268
82 Eduards Blūmentāls Латвія Рига 264
83 Roman Novikov Російська Федерація Краснодар 260
84 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 255
85 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники 251
86 Evgeniy Goloviznin Російська Федерація Курськ 247
87 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк 243
88 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець 238
89 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 234
90 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 230
91 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва 226
92 Igor Zaporojets Україна Київ 221
93 Sergey Kudinov Російська Федерація Черняховск 217
94 Nikolay Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 213
95 Alexey Krinov Казахстан Актобе 209
96 Yuriy Aseev Російська Федерація Курськ 204
97 Evgen Novikov Російська Федерація Краснодар 200
98 Artem Pankov Російська Федерація Курськ 196
99 Yuriy Bondarenko Україна Харків 191
100 Makar Polyakov Російська Федерація Котельники 187
101 Kashentsev Igor Російська Федерація Москва 183
102 Stepan Kishulko Російська Федерація Курськ 179
103 Viktoriia Zaporojets Україна Київ 174
104 Vladimir Areshkin Російська Федерація Котельники 170
105 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург 166
106 Rostislav Pereverzev Російська Федерація Курськ 162
107 Leonid Volik Російська Федерація Краснодар 157
108 Vladislav Chesnokov Російська Федерація Курськ 153
109 Igor Miloradov Російська Федерація Москва 149
110 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 145
111 Aliaksandr Bartosh Білорусь Мінськ 140
112 Kirill Vasilev Російська Федерація Москва 136
113 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі 132
114 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ 128
115 Alexey Shalagin Російська Федерація Нижний Новгород 123
116 Lanita Gutieva Російська Федерація Сочі 119
117 Oksana Derkach Україна Харків 115
118 Pavel Bezrukov Російська Федерація Курськ 111
119 Alexey Legostaev Російська Федерація Курськ 106
120 Petr Bezrukov Російська Федерація Курськ 102
121 Gleb Moskvin Російська Федерація Курськ 98
122 Alexander Nagorniy ml. Російська Федерація Санкт-Петербург 94
123 Maksim Taziev Російська Федерація Курськ 89
124 Igor Martynenko Україна Харків 85
125 Siarhei Vazhnik Білорусь Мінськ 81
126 Alexandr Gorlin Російська Федерація Волгодонськ 77
127 Ivan Veremeenko Російська Федерація Армавір 72
128 Sergey Legostaev Російська Федерація Курськ 68
129 Nikita Lomakin Російська Федерація Курськ 64
130 Olga Likova Російська Федерація Курськ 60
131 Romans Blūmentāls Латвія Юрмала 55
132 Evgenii Soloviev Російська Федерація Горад Клін 51
133 Alexander Churilin Російська Федерація Курськ 47
134 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург 43
135 Alexey Zavarzin Російська Федерація Курськ 38
136 Denis Trubnikov Російська Федерація Курськ 34
137 Lidija Kozak Російська Федерація Волгодонськ 30
138 Vyacheslav Domashev Російська Федерація Курськ 26
139 Tamara Shalomayeva Україна Харків 21
140 Andrey Aseev Російська Федерація Курськ 17
141 Vladimir Otinov Російська Федерація Котельники 13
142 Julia Kriukova Російська Федерація Курськ 9
143 Sergey Chapligin Російська Федерація Курськ 4
144 Nikita Shurov Російська Федерація Курськ 1