Kursk Cup - 2016 (Кубок Курска 2016) - Список учасників

Стан Завершено
Початок реєстрації 30.10.2015 10:00
Завершення реєстрації 08.01.2016 12:00
Дата проведення турніру 09.01.2016

  Рейтинг Ім'я Країна Місто Очки SWR
1 4730 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 700
2 4571 Edgars Caics Латвія Рига 650
3 4541 Atis Sīlis Латвія Рига 600
4 4495 Yanis Galuzo Російська Федерація Санкт-Петербург 596
5 4363 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва 591
6 4238 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург 587
7 4204 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва 583
8 4198 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 578
9 4175 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва 574
10 4172 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург 570
11 4104 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург 565
12 4074 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва 561
13 4070 Ivan Zaharov Російська Федерація Москва 557
14 4002 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 553
15 3961 Dmytro Marmaliuk Україна Кропивницький 548
16 3925 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула 544
17 3801 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига 540
18 3744 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва 535
19 3722 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург 531
20 3700 Pavel Gorodnitskiy Ізраїль Хайфа 527
21 3630 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула 522
22 3599 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 518
23 3587 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург 514
24 3522 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 509
25 3484 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ 505
26 3338 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург 501
27 3293 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків 496
28 3292 Artem Valiev Литва Вільнюс 492
29 3259 Sergejs Mihejevs Латвія Рига 488
30 3245 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 483
31 3237 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 479
32 3236 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 475
33 3214 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 471
34 3186 Vitaliy Sapozhnikov Україна Одеса 466
35 3163 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург 462
36 3140 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 458
37 3120 Raivis Sternāts Латвія Рига 453
38 3081 Anton Runenkov Російська Федерація Москва 449
39 3080 Igor Saveljev Естонія Таллінн 445
40 3037 Viktoriya Noselivska Україна Київ 440
41 2991 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 436
42 2943 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ 432
43 2915 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі 427
44 2878 Anton Umanskyy Україна Київ 423
45 2871 Sergey Sammal Російська Федерація Тула 419
46 2811 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 414
47 2782 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 410
48 2778 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ 406
49 2747 Sergey Korotkiy Російська Федерація Москва 401
50 2745 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ 397
51 2734 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ 393
52 2715 Dmytro Donets Ізраїль 388
53 2682 Evgeniy Goloviznin Російська Федерація Курськ 384
54 2680 Denis Matveev Російська Федерація Курськ 380
55 2662 Igor Novikov Російська Федерація Краснодар 376
56 2654 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва 371
57 2617 Sergii Tsyba Україна Київ 367
58 2611 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург 363
59 2477 Maria Miloradova Російська Федерація Москва 358
60 2468 Sergey Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород 354
61 2455 Sergey Kovankin Російська Федерація Нижний Новгород 350
62 2454 Anatolii Sapozhnikov Україна Одеса 345
63 2440 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ 341
64 2435 Igor Zaporojets Україна Київ 337
65 2403 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 332
66 2367 Yury Volik Російська Федерація Краснодар 328
67 2323 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ 324
68 2318 Igor Scherbakov Російська Федерація Курськ 319
69 2289 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 315
70 2252 Alex Bjorn Російська Федерація Санкт-Петербург 311
71 2245 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 306
72 2225 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі 302
73 2212 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір 298
74 2207 Pavel Churilin Російська Федерація Курськ 294
75 2200 Alexey Krinov Казахстан Актобе 289
76 2118 Alexey Korotkiy Російська Федерація Нижний Новгород 285
77 2088 Oleg Bublikov Російська Федерація Курськ 281
78 2031 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 276
79 2018 Nikolay Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 272
80 1998 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ) 268
81 1983 Sergey Kudinov Російська Федерація Черняховск 263
82 1980 Kirill Vasilev Російська Федерація Москва 259
83 1961 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва 255
84 1944 Vladimir Areshkin Російська Федерація Котельники 250
85 1943 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 246
86 1937 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк 242
87 1932 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 237
88 1844 Irina Vorobieva Російська Федерація Санкт-Петербург 233
89 1813 Bratko Sergey Російська Федерація Краснодар 229
90 1691 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург 224
91 1690 Dmytro Derkach Україна Харків 220
92 1679 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець 216
93 1623 Viktoriia Zaporojets Україна Київ 212
94 1543 Volodymyr Trus Україна Одеса 207
95 1454 Kashentsev Igor Російська Федерація Москва 203
96 1420 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 199
97 1397 Igor Miloradov Російська Федерація Москва 194
98 1323 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники 190
99 1302 Roman Novikov Російська Федерація Краснодар 186
100 1281 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ 181
101 1275 Eduards Blūmentāls Латвія Рига 177
102 1167 Lanita Gutieva Російська Федерація Сочі 173
103 1090 Igor Martynenko Україна Харків 168
104 1037 Vladislav Chesnokov Російська Федерація Курськ 164
105 1026 Yuriy Bondarenko Україна Харків 160
106 849 Alexey Legostaev Російська Федерація Курськ 155
107 839 Leonid Volik Російська Федерація Краснодар 151
108 820 Aliaksandr Bartosh Білорусь Мінськ 147
109 812 Evgen Novikov Російська Федерація Краснодар 142
110 717 Alexandr Gorlin Російська Федерація Волгодонськ 138
111 681 Artem Pankov Російська Федерація Курськ 134
112 621 Makar Polyakov Російська Федерація Котельники 129
113 607 Oksana Derkach Україна Харків 125
114 602 Gleb Moskvin Російська Федерація Курськ 121
115 538 Stepan Kishulko Російська Федерація Курськ 117
116 508 Alexander Nagorniy ml. Російська Федерація Санкт-Петербург 112
117 493 Pavel Bezrukov Російська Федерація Курськ 108
118 485 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 104
119 436 Rostislav Pereverzev Російська Федерація Курськ 99
120 387 Sergey Legostaev Російська Федерація Курськ 95
121 384 Siarhei Vazhnik Білорусь Мінськ 91
122 382 Lidija Kozak Російська Федерація Волгодонськ 86
123 358 Petr Bezrukov Російська Федерація Курськ 82
124 330 Alexander Churilin Російська Федерація Курськ 78
125 270 Tamara Shalomayeva Україна Харків 73
126 258 Alexey Shalagin Російська Федерація Нижний Новгород 69
127 236 Ivan Veremeenko Російська Федерація Армавір 65
128 235 Romans Blūmentāls Латвія Юрмала 60
129 218 Denis Trubnikov Російська Федерація Курськ 56
130 175 Nikita Shurov Російська Федерація Курськ 52
131 122 Vyacheslav Domashev Російська Федерація Курськ 47
132 116 Yuriy Aseev Російська Федерація Курськ 43
133 87 Maksim Taziev Російська Федерація Курськ 39
134 81 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург 35
135 68 Olga Likova Російська Федерація Курськ 30
136 58 Alexey Zavarzin Російська Федерація Курськ 26
137 54 Nikita Lomakin Російська Федерація Курськ 22
138 21 Evgenii Soloviev Російська Федерація Горад Клін 17
139 20 Andrey Aseev Російська Федерація Курськ 13
140 8 Vladimir Otinov Російська Федерація Котельники 9
141 7 Sergey Chapligin Російська Федерація Курськ 4
142 6 Julia Kriukova Російська Федерація Курськ 1