Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Уровень турнира | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.7 |
Land | Ruošša |
Stad | Kursk |
Adress | ул. Энгельса, 173 "В" (Автосалон SKODA) |
Telefonnummer | +7 (906) 572-1114 |
Lnhkursk@mail.ru | |
Anmälan startar | 24.12.2019 10:00 |
Anmälan avslutas | 12.01.2020 10:00 |
Turneringen startar | 12.01.2020 |
Время начала | 10:00 |
Turneringen avslutas | 12.01.2020 |
Участников | 36 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Высшая Лига | Avslutad | 1 | 12.01.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
2 | Первая Лига | Avslutad | 1 | 12.01.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
3 | Вторая Лига | Avslutad | 1 | 12.01.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
4 | Плей-офф Вторая Лига | Avslutad | 3 | 12.01.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
5 | Плей-офф Первая Лига | Avslutad | 5 | 12.01.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
6 | Плей-офф | Avslutad | 7 | 12.01.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
7 | Малый Плей-офф | Avslutad | 7 | 12.01.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
TextversionSutplacering
Итоговое положение | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Namn | Land | Stad | Очки SWR | ||||
1 | Denis Matveev | Ruošša | Kursk | 280 | |||
2 | Sergey Ivanov | Ruošša | Kursk | 245 | |||
3 | Andrey Chaplygin | Ruošša | Kursk | 210 | |||
4 | Anton Artuchov | Ruošša | Kursk | 204 | |||
5 | Viacheslav Patekhin | Ruošša | Kursk | 197 | |||
6 | Alexey Artuchov | Ruošša | Kursk | 191 | |||
7 | Vladimir Kiselev | Ruošša | Kursk | 185 | |||
8 | Igor Scherbakov | Ruošša | Kursk | 178 | |||
9 | Alexey Naumenko | Ruošša | Kursk | 172 | |||
10 | Aleksey Plugatarev | Ruošša | Kursk | 165 | |||
11 | Vladislav Chesnokov | Ruošša | Kursk | 159 | |||
12 | Sergey Legostaev | Ruošša | Kursk | 153 | |||
13 | Alexey Legostaev | Ruošša | Kursk | 146 | |||
14 | Pavel Bezrukov | Ruošša | Kursk | 140 | |||
15 | Aleksandra Pavlova | Ruošša | Kursk | 134 | |||
16 | Dmitriy Fateev | Ruošša | Belgorod | 127 | |||
17 | Alexander Kuznetsov | Ruošša | Kursk | 121 | |||
18 | Sergey Naumenko | Ruošša | Kursk | 115 | |||
19 | Andrej Demidov | Ruošša | Belgorod | 108 | |||
20 | Aleksandr Kalitievskij | Ruošša | Kursk | 102 | |||
21 | Yuri Kalitievsky | Ruošša | Kursk | 95 | |||
22 | Petr Bezrukov | Ruošša | Kursk | 89 | |||
23 | Kiselev Denis | Ruošša | Kursk | 83 | |||
24 | Oleg Ovchinkin | Ruošša | Kursk | 76 | |||
25 | Kirill Kuznetsov | Ruošša | Kursk | 70 | |||
26 | Vyacheslav Domashev | Ruošša | Kursk | 64 | |||
27 | Danekin Stepan | Ruošša | Kursk | 57 | |||
28 | Alexander Starostin | Ruošša | Kursk | 51 | |||
29 | Timur Kochetov | Ruošša | Kursk | 45 | |||
30 | Danila Kuznetsov | Ruošša | Kursk | 38 | |||
31 | Andrey Gubanov | Ruošša | Kursk | 32 | |||
32 | Nikita Sharunov | Ruošša | Kursk | 25 | |||
33 | Oleg Sharunov | Ruošša | Kursk | 19 | |||
34 | Aleksandr Birukov | Ruošša | Kursk | 13 | |||
35 | Anton Starostin | Ruošša | Kursk | 6 | |||
36 | Ilya Naumenko | Ruošša | Kursk | 1 | |||