Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.7 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kursk |
Adrese | ул. Энгельса, 173 "В" (Автосалон SKODA) |
Telefona numurs | +7 (906) 572-1114 |
Lnhkursk@mail.ru | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 24.12.2019 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 12.01.2020 10:00 |
Turnīra datums | 12.01.2020 |
Время начала | 10:00 |
Turnīra beigu datums | 12.01.2020 |
Dalībnieku | 36 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Высшая Лига | Noslēdzies | 1 | 12.01.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Первая Лига | Noslēdzies | 1 | 12.01.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
3 | Вторая Лига | Noslēdzies | 1 | 12.01.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
4 | Плей-офф Вторая Лига | Noslēdzies | 3 | 12.01.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
5 | Плей-офф Первая Лига | Noslēdzies | 5 | 12.01.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
6 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 12.01.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
7 | Малый Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 12.01.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Итоговое положение | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | ||||
1 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | 280 | |||
2 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | 245 | |||
3 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | 210 | |||
4 | Anton Artuchov | Krievija | Kursk | 204 | |||
5 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | 197 | |||
6 | Alexey Artuchov | Krievija | Kursk | 191 | |||
7 | Vladimir Kiselev | Krievija | Kursk | 185 | |||
8 | Igor Scherbakov | Krievija | Kursk | 178 | |||
9 | Alexey Naumenko | Krievija | Kursk | 172 | |||
10 | Aleksey Plugatarev | Krievija | Kursk | 165 | |||
11 | Vladislav Chesnokov | Krievija | Kursk | 159 | |||
12 | Sergey Legostaev | Krievija | Kursk | 153 | |||
13 | Alexey Legostaev | Krievija | Kursk | 146 | |||
14 | Pavel Bezrukov | Krievija | Kursk | 140 | |||
15 | Aleksandra Pavlova | Krievija | Kursk | 134 | |||
16 | Dmitriy Fateev | Krievija | Belgoroda | 127 | |||
17 | Alexander Kuznetsov | Krievija | Kursk | 121 | |||
18 | Sergey Naumenko | Krievija | Kursk | 115 | |||
19 | Andrej Demidov | Krievija | Belgoroda | 108 | |||
20 | Aleksandr Kalitievskij | Krievija | Kursk | 102 | |||
21 | Yuri Kalitievsky | Krievija | Kursk | 95 | |||
22 | Petr Bezrukov | Krievija | Kursk | 89 | |||
23 | Kiselev Denis | Krievija | Kursk | 83 | |||
24 | Oleg Ovchinkin | Krievija | Kursk | 76 | |||
25 | Kirill Kuznetsov | Krievija | Kursk | 70 | |||
26 | Vyacheslav Domashev | Krievija | Kursk | 64 | |||
27 | Danekin Stepan | Krievija | Kursk | 57 | |||
28 | Alexander Starostin | Krievija | Kursk | 51 | |||
29 | Timur Kochetov | Krievija | Kursk | 45 | |||
30 | Danila Kuznetsov | Krievija | Kursk | 38 | |||
31 | Andrey Gubanov | Krievija | Kursk | 32 | |||
32 | Nikita Sharunov | Krievija | Kursk | 25 | |||
33 | Oleg Sharunov | Krievija | Kursk | 19 | |||
34 | Aleksandr Birukov | Krievija | Kursk | 13 | |||
35 | Anton Starostin | Krievija | Kursk | 6 | |||
36 | Ilya Naumenko | Krievija | Kursk | 1 | |||