European Championships 2022 - OPEN

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Turnīra līmenis
3
Региональный множитель SWR 1.0
Valsts Slovēnija
Pilsēta Kranj
Adrese Koroška cesta 30, 4000 Kranj
E-mail namiznihokej@gmail.com
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.06.2022 20:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 03.06.2022 20:00
Turnīra datums 11.06.2022
Время начала 14:00
Turnīra beigu datums 12.06.2022
Dalībnieku 121
Posmi
  Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks  
1 Basic Groups Noslēdzies 1 11.06.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
2 Final Divisions Noslēdzies 1 11.06.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
3 Division 2 Noslēdzies 1 11.06.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
4 Division 3 Noslēdzies 1 11.06.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
5 Division 4 Noslēdzies 2 11.06.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
6 Play-off Division 4 Noslēdzies 5 11.06.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
7 Play-off Division 3 Noslēdzies 5 11.06.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
8 Play-off Division 2 Noslēdzies 5 11.06.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
9 Play-off Noslēdzies 7 11.06.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Очки SWR Punkti PR
1 Edgars Caics Latvija Rīga 700 859
2 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå 650 837
3 Kevin Eriksson Somija Turku 600 827
4 Martin Madera Čehija Pribram 595 817
5 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns 590 800
6 Raivis Miglinieks Latvija Rīga 585 782
7 Hans Osterman Zviedrija Stokholma 580 764
8 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki 575 746
9 Hugo Lonnqvist Zviedrija Ängelholm 569 734
10 Evgeniy Matantsev Ukraina Kirovohrada 564 726
11 Magnus Klippen Norvēģija Kvernaland 559 717
12 Jiri Chylik ml. Čehija Prāga 554 709
13 Alvis Siliņš Latvija Ventspils 549 700
14 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki (Valmiera district) 544 690
15 Michal Kobrle Čehija Libereca 539 682
16 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga 534 674
17 Peter Östlund Zviedrija Avesta 529 667
18 Juho Rautio Somija Tampere 524 663
19 Eddie Nilsson Zviedrija Vesterosa 519 659
20 Patrik Petr Čehija Litomišla 514 655
21 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils 508 651
22 Petrus Miettinen Somija Tampere 503 644
23 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva 498 636
24 Bjorn Svedman Zviedrija Nynashamn 493 628
25 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils 488 619
26 Valts Smagars Latvija Rīga 483 612
27 Emil Larsson Zviedrija Borlänge 478 607
28 Krista Lagzdiņa Latvija Rīga 473 601
29 Linus Restel Vācija Hagen 468 594
30 Emīls Liepiņš Latvija Rīga 463 589
31 Matīss Jakseboga Latvija Rīga 458 582
32 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev 453 578
33 Hanna Ivantsova Ukraina Kijeva 447 575
34 Artem Matantsev Ukraina Kirovohrada 442 570
35 Henrik Nilsson Zviedrija Vesterosa 437 565
36 Benjamin Suominen Somija Naantali 432 558
37 Vesa Huotelin Somija Espo 427 552
38 Davis Apfelbaums Latvija Ventspils 422 544
39 Miroslav Cernoch Čehija Prāga 417 539
40 Krystof Lebl Čehija Prāga 412 535
41 Truls Mansson Zviedrija Stokholma 407 532
42 Daniil Landa Igaunija Tallina 402 530
43 Uno Osterman Zviedrija Stokholma 397 528
44 Otto Pesala Somija Oulu 392 524
45 Øystein Klippen Norvēģija Kvernaland 386 521
46 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 381 518
47 Anton Jalneskog Zviedrija Kungelva 376 516
48 Andreas Fjermestad Norvēģija Kvernaland 371 514
49 Valentin Dietze Vācija Freiburg 366 511
50 Daniel Matysek Čehija Prāga 361 508
51 Anže Božič Slovēnija Kranj 356 505
52 Gints Lasmanis Latvija Skrunda 351 503
53 Joakim Åström Zviedrija Vännäs 346 501
54 Gustaf Hermansson Zviedrija Stokholma 341 500
55 Tomas Bucek Čehija Prāga 336 498
56 Rok Skrlep Slovēnija Kranj 331 496
57 Frode Hagerup Norvēģija Kvernaland 325 493
58 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva 320 490
59 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns 315 487
60 Martin Zenisek Čehija Plzeņa 310 483
61 Darja Hrustaljova Igaunija Tallina 305 481
62 Bernard Rjavec Slovēnija Kranj 300 479
63 Lari Metsala Somija Jiveskile 295 478
64 Ruslan Kobchuk Ukraina Kijeva 290 477
65 Ritvars Felkers Latvija Burtnieki 285 477
66 Alen Shekarev Igaunija Tallina 280 477
67 Johan Yrlid Zviedrija Burosa 275 476
68 Jakob Zalokar Obadic Slovēnija Kranj 269 474
69 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa 264 472
70 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva 259 470
71 Ville Henttonen Somija Helsinki 254 465
72 Gal Bohinc Slovēnija Kranj 249 458
73 Mārcis Radelis Latvija Ventspils 244 451
74 Lukas Kahoun Čehija Novy Rychnov 239 444
75 Gergely Regula Ungārija Budapešta 234 441
76 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм 229 439
77 Jaka Skrlep Slovēnija Kranj 224 436
78 Till Dion Vācija Fulda 219 433
79 Daniel Nygård Norvēģija Kvernaland 214 431
80 Hermann Petuch Vācija Lahr 208 427
81 Daniel Sippo Igaunija Tallina 203 424
82 Frank Bruneske Vācija Wilhelmshaven 198 421
83 Simon Thomas Īrija Lyon 193 417
84 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 188 411
85 Nejc Škrlep Slovēnija Kranj 183 406
86 Pavel Plesak Čehija Plzeņa 178 394
87 Klavdij Starman Slovēnija Kranj 173 383
88 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ 168 374
89 Mykola Verbytskyy Ukraina Harkiva 163 366
90 Anastasia Garkovska Ukraina Kijeva 158 358
91 Bernard Skrlep Slovēnija Mengeš 153 350
92 Sven Aderhold Vācija Unterföhring 147 340
93 Matus Bolemant Slovākija Nové Zámky 142 328
94 Miha Skrlep Slovēnija Mengeš 137 319
95 Frank Rasche Vācija Unterföhring 132 309
96 Ralph Pommerenke Vācija Frankfurte pie Mainas 127 299
97 Aljaz Bozic Slovēnija Kranj 122 288
98 Annika Gripp Vācija Unterföhring 117 281
99 Lenart Traven Slovēnija Sevnica 112 275
100 Erik Bernhauser Slovākija Puchov 107 268
101 Valery Kornitsky Ukraina Kijeva 102 263
102 Eike Rompa Vācija Wilhelmshaven 97 254
103 Patrik Kocsis Slovākija Nove Zamky 92 242
104 Gunnar Gripp Vācija Unterfoehring 86 230
105 Johannes Brunner Vācija Unterföhring 81 210
106 Volodymyr Kvasnikov Ukraina Harkiva 76 194
107 Polina Kvasnikova Ukraina Harkiva 71 176
108 Felix Waldmann Vācija Gutenberg 66 158
109 Bine Gajsek Slovēnija Kranj 61 144
110 Mojca Skrlep Slovēnija Mengeš 56 128
111 Ronald Kocsis Slovākija Nove Zamky 51 111
112 Dominik Prager Slovākija Nove Zamky 46 94
113 Csaba Kocsis Slovākija Nové Zámky 41 81
114 Stefan Ivan Slovākija Bratislava 36 73
115 Zala Skrlep Slovēnija Mengeš 31 69
116 Mark Alexovic Slovākija Nove Zamky 25 66
117 Branislav Sabo Slovākija Bratislava 20 64
118 Gabor Alexovic Slovākija Nove Zamky 15 59
119 Urban Mezek Slovēnija Kranj 10 57
120 Igor Saveljev Igaunija Tallina 5 55
121 Tomas Kahoun ml. Čehija Pelhřimov 1 1