Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Krasnodara |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 07.10.2013 18:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 02.11.2013 12:00 |
Turnīra datums | 03.11.2013 |
Turnīra beigu datums | 03.11.2013 |
Dalībnieku | 33 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификационный турнир | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 30 | |||
2 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 27 | |||
3 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 25 | |||
4 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 23 | |||
5 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 21 | |||
6 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | 20 | |||
7 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 19 | |||
8 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | 18 | |||
9 | Denis Chernjavsky | Krievija | Rostova pie Donas | 17 | |||
10 | Demchenko Ivan | Krievija | Krasnodara | 16 | |||
11 | Kuzmin Mikhail | Krievija | Krasnodara | 15 | |||
12 | Vladimir Novikov | Krievija | Azova | 14 | |||
13 | Daniil Yurchenko | Krievija | Armavira | 13 | |||
14 | Vitaly Kuzmin | Krievija | Krasnodara | 12 | |||
15 | Igor Novikov | Krievija | Azova | 11 | |||
16 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | 10 | |||
17 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | 9 | |||
18 | Spitskii Valery | Krievija | Krasnodara | 8 | |||
19 | Ahidzhakov Aslan | Krievija | Enem | 7 | |||
20 | Vladimir Krivolapov | Krievija | Volgograda | 6 | |||
21 | Andrey Titov | Krievija | Krasnodara | 5 | |||
22 | Filippov Sergey | Krievija | Krasnodara | 4 | |||
23 | Aleksey Orlov | Krievija | Krasnodara | 3 | |||
24 | no no | Krievija | Krasnodara | 2 | |||
25 | Sergey Fiel | Krievija | Novorossiysk | 1 | |||
26 | Isaev Maxim | Krievija | Volgograda | 1 | |||
27 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | 1 | |||
28 | Pavel Kiselyov | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
29 | Fomin Vladislav | Krievija | Krasnodara | 1 | |||
30 | Tatiana Orlova | Krievija | Krasnodara | 1 | |||
31 | Alexandr Gorlin | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
32 | Anastasiya Kiselyova | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
33 | Lidija Kozak | Krievija | Volgodonska | 1 | |||