Первый этап чемпионата Эстонии пройдет в Доме новостей Эстонского теле-радио вещания ((Kreutzwaldi 14, Tallinn). Регистрация на месте закроется в 11.30. Взнос за участие 5 евро.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 4 |
Региональный множитель SWR | 0.6 |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Tallina |
Adrese | Kreutzwaldi 14, Tallinn |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 27.08.2018 20:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 14.09.2018 23:59 |
Turnīra datums | 16.09.2018 |
Turnīra beigu datums | 16.09.2018 |
Dalībnieku | 21 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Groups | Noslēdzies | 1 | 16.09.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Play off | Noslēdzies | 7 | 16.09.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
3 | Esiliiga | Noslēdzies | 1 | 16.09.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Estonian Championship 2018/2019 #1 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | Очки SWR | Punkti PR | ||||
1 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | 360 | 544 | ||||
2 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | 330 | 489 | ||||
3 | Daniil Moshnin | Igaunija | Tallina | 300 | 452 | ||||
4 | Aleksandr Metelitsa | Igaunija | Narva | 283 | 430 | ||||
5 | Veronika Sachok | Igaunija | Tallina | 267 | 414 | ||||
6 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | 250 | 372 | ||||
7 | Deniss Andrijashkin | Igaunija | Narva | 233 | 336 | ||||
8 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | 217 | 298 | ||||
9 | Igor Zamiatin | Izraēla | H̱olon | 200 | 244 | ||||
10 | Mark Kritski | Igaunija | Tallina | 183 | 216 | ||||
11 | Timur Mihhaljov | Igaunija | Tallina | 167 | 187 | ||||
12 | Mark-Julius Pikat | Igaunija | Таллинн | 150 | 160 | ||||
13 | Aleksei Fedotov | Igaunija | Narva | 133 | 147 | ||||
14 | Daniil Landa | Igaunija | Tallina | 117 | 121 | ||||
15 | Artur Tammemets | Igaunija | Tallina | 100 | 96 | ||||
16 | Tatjana Suchkova | Igaunija | Tallina | 83 | 71 | ||||
17 | Kirill Bogdanov | Igaunija | Narva | 67 | 37 | ||||
18 | Vladimir Andriyashkin | Igaunija | Narva | 50 | 22 | ||||
19 | Andrei Suchkov | Igaunija | Tallina | 33 | 14 | ||||
20 | Urmas Meri | Igaunija | Tabasalu | 17 | 4 | ||||
21 | Dmitri Ossipenko | Igaunija | Kohtla-Jerve | 1 | 1 | ||||