Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Turnīra datums | 01.04.2012 |
Dalībnieku | 68 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Групповой этап | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Play-off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 75 | |||
2 | Oleg Dmitrichenko | Krievija | Sanktpēterburga | 74 | |||
3 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | 73 | |||
4 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | 72 | |||
5 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | 71 | |||
6 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | 70 | |||
7 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | 69 | |||
8 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | 68 | |||
9 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | 67 | |||
10 | Shadrin Pavel | Krievija | Sanktpēterburga | 66 | |||
11 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | 65 | |||
12 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | 64 | |||
13 | Yalbacheva Maria | Krievija | Sanktpēterburga | 63 | |||
14 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 62 | |||
15 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | 61 | |||
16 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | 60 | |||
17 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | 59 | |||
18 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 58 | |||
19 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | 57 | |||
20 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | 56 | |||
21 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 55 | |||
22 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | 54 | |||
23 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | 53 | |||
24 | Kozlov Mikhail | Krievija | Ростов Великий | 52 | |||
25 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | 51 | |||
26 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | 50 | |||
27 | Anthony Mzilangve | Krievija | Sanktpēterburga | 49 | |||
28 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 48 | |||
29 | Nikolay Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 47 | |||
30 | Olga Golovkina | Krievija | Sanktpēterburga | 46 | |||
31 | Jury st. Porinets | Krievija | Sanktpēterburga | 45 | |||
32 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 44 | |||
33 | Yumashev Artjom | Krievija | Sanktpēterburga | 43 | |||
34 | Jury ml. Porinets | Krievija | Sanktpēterburga | 42 | |||
35 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | 41 | |||
36 | Georgii Levashev | Krievija | Sanktpēterburga | 40 | |||
37 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 39 | |||
38 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | 38 | |||
39 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | 37 | |||
40 | - - | - | - | 36 | |||
41 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | 35 | |||
42 | Karina Borisova | Krievija | Sanktpēterburga | 34 | |||
43 | Anton Urakaev | Krievija | Maskava | 33 | |||
44 | - - | - | - | 32 | |||
45 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | 0 | |||
46 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | 0 | |||
47 | Ivan Zaharov | Krievija | Maskava | 0 | |||
48 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | 0 | |||
49 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 0 | |||
50 | Katkov Denis | Krievija | Maskava | 0 | |||
51 | Vladimir Goncharov | Krievija | Maskava | 0 | |||
52 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 0 | |||
53 | Megrabyan Alexander | Krievija | Maskava | 0 | |||
54 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | 0 | |||
55 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 0 | |||
56 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | 0 | |||
57 | Alexander Larichev | Krievija | Čerepoveca | 0 | |||
58 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 0 | |||
59 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | 0 | |||
60 | Totchasov Pavel | Krievija | Maskava | 0 | |||
61 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | 0 | |||
62 | Kirill Rudnev | Krievija | Maskava | 0 | |||
63 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | 0 | |||
64 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | 0 | |||
65 | Butov Vitaliy | Krievija | Maskava | 0 | |||
66 | Ivan Shemjakov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 0 | |||
67 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | 0 | |||
68 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 0 | |||
Чемпионат Санкт-Петербурга, 4 этап | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Oleg Dmitrichenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
3 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
4 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
9 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
10 | Shadrin Pavel | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
12 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | |||
13 | Yalbacheva Maria | Krievija | Sanktpēterburga | |||
14 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
16 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | |||
18 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
19 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
20 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | |||
21 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
22 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
23 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
24 | Kozlov Mikhail | Krievija | Ростов Великий | |||
25 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
26 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | |||
27 | Anthony Mzilangve | Krievija | Sanktpēterburga | |||
28 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
29 | Nikolay Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Olga Golovkina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
31 | Jury st. Porinets | Krievija | Sanktpēterburga | |||
32 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
33 | Yumashev Artjom | Krievija | Sanktpēterburga | |||
34 | Jury ml. Porinets | Krievija | Sanktpēterburga | |||
35 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
36 | Georgii Levashev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
37 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
38 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
39 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
40 | - - | - | - | |||
41 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
42 | Karina Borisova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
43 | Anton Urakaev | Krievija | Maskava | |||
44 | - - | - | - | |||
45 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | |||
46 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | |||
47 | Ivan Zaharov | Krievija | Maskava | |||
48 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | |||
49 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | |||
50 | Katkov Denis | Krievija | Maskava | |||
51 | Vladimir Goncharov | Krievija | Maskava | |||
52 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | |||
53 | Megrabyan Alexander | Krievija | Maskava | |||
54 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | |||
55 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | |||
56 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | |||
57 | Alexander Larichev | Krievija | Čerepoveca | |||
58 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | |||
59 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | |||
60 | Totchasov Pavel | Krievija | Maskava | |||
61 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | |||
62 | Kirill Rudnev | Krievija | Maskava | |||
63 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | |||
64 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | |||
65 | Butov Vitaliy | Krievija | Maskava | |||
66 | Ivan Shemjakov | Krievija | Nizhniy Novgorod | |||
67 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | |||
68 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | |||