*

6-й этап V Открытого Кубка России. VI Кубок ЮФО - Список учасників

Стан Завершено
Початок реєстрації 11.03.2015 12:00
Завершення реєстрації 10.04.2015 12:00
Дата проведення турніру 11.04.2015

  Рейтинг Ім'я Країна Місто
1 4200 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 3879 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула
3 3642 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва
4 3443 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула
5 3259 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
6 3135 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
7 3128 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі
8 2964 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
9 2430 Igor Novikov Російська Федерація Краснодар
10 2279 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
11 2146 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір
12 2048 Igor Novikov Російська Федерація Азов
13 1708 Denis Chernjavsky Російська Федерація Ростов-на-Дону
14 1434 Vladimir Novikov Російська Федерація Азов
15 1139 Ivan Talovera Російська Федерація Ростов-на-Дону
16 888 Sergei Chernikov Російська Федерація Ростов-на-Дону
17 834 Ahidzhakov Aslan Російська Федерація Энем
18 597 Sergey Fiel Російська Федерація Новороссийск
19 521 Tatiana Orlova Російська Федерація Краснодар
20 520 Alexandr Gorlin Російська Федерація Волгодонськ
21 461 Elina Yurchenko Російська Федерація Армавір
22 388 Roman Novikov Російська Федерація Краснодар
23 253 Pavel Kiselyov Російська Федерація Волгодонськ
24 235 Viktor Maschenko Російська Федерація Ростов-на-Дону
25 199 Lidija Kozak Російська Федерація Волгодонськ
26 122 Yurchenko Olga Російська Федерація Армавір
27 118 Alexander Duev Російська Федерація Ростов-на-Дону
28 79 Evgen Novikov Російська Федерація Краснодар
29 50 Anastasiya Kiselyova Російська Федерація Волгодонськ
30 29 Alexei Morozov Російська Федерація Ростов-на-Дону
31 10 Ivan Borzilov Російська Федерація Волгодонськ
32 10 Nikolaj Salnikov Російська Федерація Волгодонськ
33 4 Victoria Alexeeva Російська Федерація Волгодонськ
34 0 Mikhail Alekhin Російська Федерація Ростов-на-Дону
35 0 Kirill Babak Російська Федерація Староминская
36 0 Vlardimir Bresskiy Російська Федерація Азов
37 0 Pavel Volkov Pavlovich Російська Федерація Ростов-на-Дону
38 0 Andrey Dotsenko Російська Федерація Азов
39 0 Andrey Makarevich Російська Федерація Староминская
40 0 Ivan Tsygikalo Російська Федерація Староминская
41 0 Andrey Shinkarev Російська Федерація Ростов-на-Дону
42 0 Evgeniy Shpitalniy Російська Федерація Ростов-на-Дону
43 0 Igor Shibun Російська Федерація Азов