Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Початок реєстрації | 26.12.2010 09:00 |
Завершення реєстрації | 26.12.2010 19:00 |
Дата проведення турніру | 26.12.2010 |
Участников | 30 |
Макс. учасників | 50 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Лиги | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Высшая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
4 | Play-off | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Итоговое положение | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
1 | Oleg Dmitrichenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 42 | |||
2 | Igor Masloboev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 39 | |||
3 | Anton Legkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 37 | |||
4 | Pavel Gorodnitskiy | Ізраїль | Хайфа | 36 | |||
5 | Andrey Voskoboynikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 34 | |||
6 | Vasiliy Lyutorovich | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 33 | |||
7 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 31 | |||
8 | Shadrin Pavel | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 30 | |||
9 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 28 | |||
10 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 27 | |||
11 | Dmitry Belavin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 25 | |||
12 | Alexey Chernov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 24 | |||
13 | Alexandr Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 23 | |||
14 | Elena Nikitina | Російська Федерація | Кронштадт | 21 | |||
15 | Anton Fedoseev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 20 | |||
16 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 19 | |||
17 | Mikhail Sivakov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 17 | |||
18 | Irina Belavina | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 16 | |||
19 | Michail Nikitin | Російська Федерація | Кронштадт | 14 | |||
20 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 13 | |||
21 | Pavlov Alexander | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 11 | |||
22 | Igor Petrov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 10 | |||
23 | Kuruch Darja | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 9 | |||
24 | Vasily Posrednikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 7 | |||
25 | Daniil Shmeljov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 6 | |||
26 | Alexander Tsvetkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 5 | |||
27 | Isakov German | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 4 | |||
28 | Georgii Levashev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 3 | |||
29 | Timur Kudashev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 2 | |||
30 | Mihail Perchenok | 1 | |||||