Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Початок реєстрації | 26.10.2013 00:00 |
Завершення реєстрації | 27.10.2013 10:30 |
Дата проведення турніру | 27.10.2013 |
Дата завершення турніру | 27.10.2013 |
Участников | 28 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Лиги 2 и 3 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Лига 1 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
4 | Высшая лига (квалификация) | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dmitry Belavin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
2 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
3 | Elena Nikitina | Російська Федерація | Кронштадт | |||
4 | Nikita Zholobov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
5 | Nikolay Ivanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
6 | Dmitriy Afonin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
7 | Alexandr Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
8 | Irina Belavina | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
9 | Ilya Ponomarev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
10 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
11 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
12 | Alex Gorin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
13 | Nikolay Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
14 | Artem Budaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
15 | Dasha Obukhova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
16 | Lev Stepanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
17 | Vladimir Alekseev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
18 | Georgii Levashev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
19 | Georgiy Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
20 | Sergey Nemolot | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
21 | Ruslan Kamalov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
22 | Daniil Mushnikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
23 | Grigoriy Rozov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
24 | German Bykovskij | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
25 | Rodion Sinitsyn | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
26 | Dima Gerasimov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
27 | Matvey Kryazhev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
28 | Timofey Kryazhev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||