Ukraine Cup 2013

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Україна
Місто Київ
Початок реєстрації 03.05.2013 18:25
Завершення реєстрації 03.05.2013 19:00
Дата проведення турніру 04.05.2013
Дата завершення турніру 04.05.2013
Участников 38
Етапи
  Назва Стан Тривалість Дата и время  
1 Krugovik Завершено 1 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
2 Вища ліга Завершено 1 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
3 Перша ліга Завершено 1 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
4 Плей-офф Завершено 7 Учасники | Розклад і результати | Сетки

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Очки SWR
1 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ 1
2 Dmytro Kudrytsky Україна Київ 1
3 Sergii Tsyba Україна Київ 1
4 Vitaliy Sapozhnikov Україна Одеса 1
5 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків 1
6 Oleksandr Zaychuk Україна Київ 1
7 Oleksandr Martynenko Україна Київ 1
8 Oleksii Husak Україна Kyiv 1
9 Andryy Lapchenko Україна Київ 1
10 Dmytro Donets Ізраїль 1
11 Anatoliy Datsenko Україна Київ 1
12 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі 1
13 Mykola Krokhmal Україна Одеса 1
14 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір 1
15 Viktoriya Noselivska Україна Київ 1
16 Oleksii Korabel Україна Ірпінь 1
17 Igor Novikov Російська Федерація Азов 1
18 Maksym Peskov Україна Київ 1
19 Orest Tkach Україна Вишневе 1
20 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ 1
21 Igor Zaporojets Україна Київ 1
22 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
23 Valentyn Korabel Україна Ірпінь 1
24 Denis Chernyavsky Російська Федерація Ростов-на-Дону 1
25 Anton Umanskyy Україна Київ 1
26 Roman Mironenko Російська Федерація Краснодар 1
27 Bogdan Bilovusyak Україна Київ 1
28 Viktoriia Zaporojets Україна Київ 1
29 Pavlo Pylypenko Україна Київ 1
30 Andrey Titov Російська Федерація Краснодар 1
31 Sergey Petrenko Україна Київ 1
32 Opara Denis Україна Київ 1
33 Vitaliy Donets Україна Ржищів 1
34 Aleksey Orlov Російська Федерація Краснодар 1
35 Tatyana Orlova Російська Федерація Краснодар 1
36 Timofii Datsenko Україна Київ 1
37 Elina Yurchenko Російська Федерація Армавір 1
38 Natalia Sadovaya Російська Федерація Краснодар 1