Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Завершення реєстрації | 16.11.2012 12:00 |
Дата проведення турніру | 17.11.2012 |
Участников | 96 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | A - B | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
Liga | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
3 | play off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ahti Lampi | Фінляндія | Куопіо | |||
2 | Edgars Caics | Латвія | Рига | |||
3 | Atis Sīlis | Латвія | Рига | |||
4 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | |||
5 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
6 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
7 | Dmitriy Koshman | Російська Федерація | Москва | |||
8 | Ivan Zaharov | Російська Федерація | Москва | |||
9 | Valts Smagars | Латвія | Рига | |||
10 | Yanis Galuzo | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
11 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | |||
12 | Carl Bindekrans | Швеція | Норрчепінг | |||
13 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
14 | Anton Kiselyov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
15 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | |||
16 | Igor Masloboev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
17 | Alexander Miloradov | Російська Федерація | Москва | |||
18 | Yalbacheva Maria | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
19 | Yan Zaripov | Російська Федерація | Москва | |||
20 | German Fokin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
21 | Vladimir Goncharov | Російська Федерація | Москва | |||
22 | Mikhail Shashkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
23 | Anton Legkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
24 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | |||
25 | Andrey Voskoboynikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
26 | Irina Belavina | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
27 | Denis Katkov | Російська Федерація | Москва | |||
28 | Dmitry Belavin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
29 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
30 | Oleg Dmitrichenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
31 | Maria Miloradova | Російська Федерація | Москва | |||
32 | Raivis Sternāts | Латвія | Рига | |||
33 | Alexander Ozerov | Російська Федерація | Череповець | |||
34 | Viktoria Gorodnitskaya | Російська Федерація | Череповець | |||
35 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | |||
36 | Aleksey Radchenko | Російська Федерація | Єкатеринбург | |||
37 | Roman Bykov | Російська Федерація | Котельники | |||
38 | Mikhail Sivakov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
39 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
40 | Alexey Chernov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
41 | Vesa Huotelin | Фінляндія | Эспоо | |||
42 | Evgeniy Pipchenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
43 | Andrey Kolybelnikov | Російська Федерація | Москва | |||
44 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | |||
45 | Edgars Mucenieks | Латвія | Skrunda | |||
46 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | |||
47 | Pavel Gorodnitskiy | Ізраїль | Хайфа | |||
48 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | |||
49 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
50 | Veniamin Gerasimov | Російська Федерація | Москва | |||
51 | Dmitry Afonin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
52 | Igor Petrov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
53 | Alexandr Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
54 | Mihail Margolis | Ізраїль | Бенидорм | |||
55 | Sergey Sammal | Російська Федерація | Тула | |||
56 | Jorens Leskovičs | Латвія | Єкабпілс | |||
57 | Alexander Larichev | Російська Федерація | Череповець | |||
58 | Sergey Zorin | Російська Федерація | Єкатеринбург | |||
59 | Igor Budilin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
60 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
61 | Artem Valiev | Литва | Вільнюс | |||
62 | Serhiy Talimonchyk | Україна | Київ | |||
63 | Vladimir Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
64 | Jani Herlevi | Фінляндія | Helsinki | |||
65 | Kirill Vasilev | Російська Федерація | Москва | |||
66 | Nikolaj Ivanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
67 | Kristaps Zarinieks | Латвія | Єкабпілс | |||
68 | Georgii Levashev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
69 | Ilya Ponomarev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
70 | Pavlov Alexander | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
71 | Megrabyan Alexander | Російська Федерація | Москва | |||
72 | Vasiliy Lyutorovich | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
73 | Michail Nikitin | Російська Федерація | Кронштадт | |||
74 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | |||
75 | Larionov Alexander | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
76 | Nikolay Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
77 | Leonid Zaytcev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
78 | Oleg Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
79 | Olga Golovkina | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
80 | Artem Budaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
81 | Mihail Desyatnik | Російська Федерація | Москва | |||
82 | Andrey Budilin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
83 | Rufat Azizov | Російська Федерація | Москва | |||
84 | Lev Stepanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
85 | Jury ml. Porinets | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
86 | Alex Gorin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
87 | Jury st. Porinets | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
88 | Kirill Rogozin | Російська Федерація | Москва | |||
89 | Mikhail Nekrylov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
90 | Farid Azizov | Російська Федерація | Москва | |||
91 | Alexander Koroschenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
92 | Rodion Sinitsyn | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
93 | Ruslan Kamalov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
94 | German Bykovskij | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
95 | Kirill Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
96 | Vladimir Areshkin | Російська Федерація | Котельники | |||