Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Курськ |
Адрес | Курск, ул. Энгельса, 173 "В" (Автосалон SKODA) |
Початок реєстрації | 09.11.2017 11:00 |
Завершення реєстрації | 26.11.2017 11:00 |
Дата проведення турніру | 26.11.2017 |
Дата завершення турніру | 26.11.2017 |
Участников | 31 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | 26.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Высшая Лига | Завершено | 1 | 26.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Первая Лига | Завершено | 1 | 26.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
4 | Плей-офф | Завершено | 7 | 26.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | |||
2 | Andrey Chaplygin | Російська Федерація | Курськ | |||
3 | Denis Matveev | Російська Федерація | Курськ | |||
4 | Maxim Starkov | Російська Федерація | Курськ | |||
5 | Pavel Churilin | Російська Федерація | Курськ | |||
6 | Roman Sharapov | Російська Федерація | Курськ | |||
7 | Dmitriy Nabasov | Російська Федерація | Курськ | |||
8 | Igor Scherbakov | Російська Федерація | Курськ | |||
9 | Gleb Moskvin | Російська Федерація | Курськ | |||
10 | Rostislav Pereverzev | Російська Федерація | Курськ | |||
11 | Vladimir Sannikov | Російська Федерація | Курськ | |||
12 | Darya Gladkova | Російська Федерація | Курськ | |||
13 | Sergey Legostaev | Російська Федерація | Курськ | |||
14 | Alexey Legostaev | Російська Федерація | Курськ | |||
15 | Vladislav Chesnokov | Російська Федерація | Курськ | |||
16 | Denis Trubnikov | Російська Федерація | Курськ | |||
17 | Alexey Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||
18 | Andrey Lobachev | Російська Федерація | Курськ | |||
19 | Dmitriy Fateev | Російська Федерація | Бєлгород | |||
20 | Andrey Glebov | Російська Федерація | Курськ | |||
21 | Vyacheslav Domashev | Російська Федерація | Курськ | |||
22 | Gennadiy Shehovtsov | Російська Федерація | Курськ | |||
23 | Ilya Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||
24 | Sergey Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||
25 | Aleksandr Kleymenov | Російська Федерація | Курськ | |||
26 | Oleg Gonchar | Російська Федерація | Курськ | |||
27 | Igor Shehovcov | Російська Федерація | Курськ | |||
28 | Petr Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | |||
29 | Pavel Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | |||
30 | Shurov Artem | Російська Федерація | Курськ | |||
31 | Pashkov Daniil | Російська Федерація | Курськ | |||