Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Уровень турнира | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.7 |
Land | Ruošša |
Stad | Kursk |
Adress | г. Курск, проспект Дружбы, 14 (школа №52) |
Telefonnummer | +7 (906) 572-11-14 |
Lnhkursk@mail.ru | |
Anmälan startar | 14.04.2021 11:00 |
Anmälan avslutas | 16.05.2021 11:00 |
Turneringen startar | 16.05.2021 |
Время начала | 11:00 |
Turneringen avslutas | 16.05.2021 |
Участников | 27 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Avslutad | 1 | 16.05.2021 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
2 | Плей-офф | Avslutad | 7 | 16.05.2021 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
3 | Малый Плей-офф | Avslutad | 7 | 16.05.2021 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
4 | Плей-офф Первая Лига | Avslutad | 5 | 16.05.2021 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
5 | Плей-офф Вторая Лига | Avslutad | 3 | 16.05.2021 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
TextversionSutplacering
Итоговое положение | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Namn | Land | Stad | Очки SWR | ||||
1 | Sergey Ivanov | Ruošša | Kursk | 280 | |||
2 | Alexey Artuchov | Ruošša | Kursk | 245 | |||
3 | Denis Matveev | Ruošša | Kursk | 210 | |||
4 | Andrey Chaplygin | Ruošša | Kursk | 201 | |||
5 | Vladimir Kiselev | Ruošša | Kursk | 193 | |||
6 | Viacheslav Patekhin | Ruošša | Kursk | 184 | |||
7 | Igor Scherbakov | Ruošša | Kursk | 175 | |||
8 | Oleg Bublikov | Ruošša | Kursk | 166 | |||
9 | Aleksey Plugatarev | Ruošša | Kursk | 158 | |||
10 | Aleksandra Pavlova | Ruošša | Kursk | 149 | |||
11 | Pavel Belozerov | Ruošša | Kursk | 140 | |||
12 | Alexey Legostaev | Ruošša | Kursk | 131 | |||
13 | Vladislav Chesnokov | Ruošša | Kursk | 123 | |||
14 | Igor Shehovcov | Ruošša | Kursk | 114 | |||
15 | Dmitriy Fateev | Ruošša | Belgorod | 105 | |||
16 | Nikita Sharunov | Ruošša | Kursk | 96 | |||
17 | Alexey Naumenko | Ruošša | Kursk | 88 | |||
18 | Pavel Bezrukov | Ruošša | Kursk | 79 | |||
19 | Alexander Kuznetsov | Ruošša | Kursk | 70 | |||
20 | Danila Kuznetsov | Ruošša | Kursk | 61 | |||
21 | Andrej Demidov | Ruošša | Belgorod | 53 | |||
22 | Petr Bezrukov | Ruošša | Kursk | 44 | |||
23 | Denis Dudkin | Ruošša | Orjol | 35 | |||
24 | Sergey Legostaev | Ruošša | Kursk | 26 | |||
25 | Kiselev Denis | Ruošša | Kursk | 18 | |||
26 | Oleg Sharunov | Ruošša | Kursk | 9 | |||
27 | Aleksandr Chernetskiy | Ruošša | Kursk | 1 | |||