Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 20.05.2015 16:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 30.05.2015 19:00 |
Turnīra datums | 31.05.2015 |
Turnīra beigu datums | 31.05.2015 |
Dalībnieku | 29 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Предварительный раунд | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
3 | 2-я лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
5 | 1-я лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Итоговое положение 4-го этапа | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
1 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 58 | |||
2 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 56 | |||
3 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 54 | |||
4 | Sergey Korotkiy | Krievija | Maskava | 52 | |||
5 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | 50 | |||
6 | Mikhail Mikhin | Krievija | Maskava | 48 | |||
7 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 46 | |||
8 | Oleg Shapkov | Krievija | Maskava | 44 | |||
9 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | 42 | |||
10 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 40 | |||
11 | Kirill Vasilev | Krievija | Maskava | 38 | |||
12 | Gleb Tarakanov | Kazahstāna | Almati | 36 | |||
13 | Mihail Margolis | Izraēla | Бенидорм | 34 | |||
14 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | 32 | |||
15 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 30 | |||
16 | Vladimir Kuptsov | Krievija | Korolev | 28 | |||
17 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Šimkenta | 26 | |||
18 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | 24 | |||
19 | Aleksey Kupcov | Krievija | Korolev | 22 | |||
20 | Igor Miloradov | Krievija | Maskava | 20 | |||
21 | Alexey Gavrilov | Krievija | Maskava | 18 | |||
22 | Yuriy Popov | Krievija | Maskava | 16 | |||
23 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | 14 | |||
24 | Alexander Prokopov | Krievija | Maskava | 12 | |||
25 | Sergey Nekrasov | Krievija | Maskava | 10 | |||
26 | Yevgeniy Frolov | Kazahstāna | Almati | 8 | |||
27 | Alexey Astapov | Krievija | Himki | 6 | |||
28 | Aleksandr Mikhin | Krievija | Maskava | 4 | |||
29 | Sergey Pugachev | Krievija | Zheleznodorozhnyy | 2 | |||